|
В Україні планують запровадити плату за пологи |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Пон 21 сер, 2017 10:37
Пропонуємо до обговорення: Відзначається, що такий крок передбачений новим проектом медичної реформи.
Дивися повний текст В Україні планують запровадити плату за пологи.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 10:37
интересно было бы узнать весь список платных услуг
-
Slon_Nosov
-
-
- Повідомлень: 2660
- З нами з: 13.07.09
- Подякував: 1096 раз.
- Подякували: 740 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Пон 21 сер, 2017 10:40
Тобто хтось справді вважає, що зараз роди безкоштовні?
-
sergiy_tyrin
-
-
- Повідомлень: 4
- З нами з: 11.07.17
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 0 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 10:48
Как же активно стимулируют демографический бум, все для страны :) У нас наверное перенаселение?
-
brk01230
-
-
- Повідомлень: 169
- З нами з: 15.11.16
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 34 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 10:58
sergiy_tyrin написав:Тобто хтось справді вважає, що зараз роди безкоштовні?
Ничего личного только бизнес - керманычи делают вид что роды "бесплатные", а типа с 2019г узаконивают "бесплатность"))
-
swr
-
-
- Повідомлень: 1138
- З нами з: 22.06.10
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 250 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 11:36
Наче була (колись?) допомога від держави породіллям (вже скасували, поміняли на додаткові тарифи?)? Якщо говорити про "демографічну політику" "держави", слід спочатку визнати, що "своєї" держави у нас ("пересічних українців", яких більшість "на території") поки-що немає (якісь чужинці - як не кассапи, то ще щось, як не "кримінальна мафія", то якісь "чужі олігархи"; найбільша частка ресурсів викрадається-виводиться "за бугри", разом із найбільш здібними й освіченими фахівцями) І ще, щодо плати за пологи-послуги - загалом гарні послуги мають бути в ціні (потрібно і можливо отримати краще? - чому б і не заплатити), окрім різних приватних клінік є й концепція "домашніх пологів", комусь останнє виглядає значно привабливішим (зокрема є певна гарантія, що не вкрадуть дитину "на органи", як то й про таке "злі язики" розказують)
-
verano_porteno
-
-
- Повідомлень: 269
- З нами з: 23.04.16
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 36 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 11:40
гыгы, а типа они бесплатные))))
-
kentavr
-
-
- Повідомлень: 1392
- З нами з: 21.11.12
- Подякував: 5 раз.
- Подякували: 180 раз.
-
-
Профіль
-
-
-
zloy_ukr
-
-
- Повідомлень: 1415
- З нами з: 12.12.14
- Подякував: 128 раз.
- Подякували: 311 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:01
Сколько ж они будут стоить если сейчас за бесплатные нужно заплатить около 1000у.е.(в зависимости от региона).Вот это реформы!Больше смахивает на геноцид.
-
sena_2008atp
-
-
- Повідомлень: 2584
- З нами з: 31.05.15
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 646 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 21 сер, 2017 12:19
Если молодой и с образованием- в Украине делать нечего, если вся жизнь впереди- рви когти за бугор. Старики досидят и пересидят этих керманычей, ну а потом и перевешают
-
tyson20072007
-
-
- Повідомлень: 293
- З нами з: 13.06.17
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
292 |
|
|
|
1 |
1747 |
|
|
|
1 |
1523 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|