|
З киян хочуть стягувати плату за страхування будинку (докуме |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 23 сер, 2017 08:21
Пропонуємо до обговорення: У Київській міськдержадміністрації з'ясовують, чи є можливість включити як складову тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій витрати на страхування.
Дивися повний текст З киян хочуть стягувати плату за страхування будинку (документ).
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 23 сер, 2017 08:21
Чем больше население беднеет, тем более изысканные способы его ободрать. Набирает "клиентов" в "свою" страховую компанию. Не забыть застраховать от низколетящих самолетов, и велосипеда Кличка.
-
zloy_ukr
-
-
- Повідомлень: 1415
- З нами з: 12.12.14
- Подякував: 128 раз.
- Подякували: 311 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 23 сер, 2017 08:36
Понятно что грабить дело святое и без него ни как, но можно хоть как то по времени растянуть на более длительный срок ? :)
-
Igorten
-
-
- Повідомлень: 4616
- З нами з: 01.11.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 23 сер, 2017 08:46
Igorten написав:Понятно что грабить дело святое и без него ни как, но можно хоть как то по времени растянуть на более длительный срок ? :)
Когда это грабить было святым?
-
LOKY
-
-
- Повідомлень: 1042
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 9 раз.
- Подякували: 366 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 23 сер, 2017 08:54
Igorten написав:Понятно что грабить дело святое и без него ни как, но можно хоть как то по времени растянуть на более длительный срок ? 
сятое дело это - освящать батюшками дома за счет жильцов! сначала дом в сборе, потом поквартирно. вспоминается классика со сбором дерег на ремонт провала... 
-
Slon_Nosov
-
-
- Повідомлень: 2660
- З нами з: 13.07.09
- Подякував: 1096 раз.
- Подякували: 740 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 23 сер, 2017 09:25
LOKY написав:Когда это грабить было святым?
Вы из другой страны ?  Если уж сильно набожны, мысленно возьмите слово в кавычки и не морочьте мне голову 
-
Igorten
-
-
- Повідомлень: 4616
- З нами з: 01.11.11
- Подякував: 42 раз.
- Подякували: 1374 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 23 сер, 2017 10:18
"ПРАВИЛЬНО ", собака лает караван идет
-
Attero
-
-
- Повідомлень: 504
- З нами з: 04.03.16
- Подякував: 105 раз.
- Подякували: 151 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 23 сер, 2017 10:27
Страховая компания "Рошен"? 
-
Вкладчик1234
-
- Форумчанин року
-
- Заблокований
- Повідомлень: 16191
- З нами з: 18.04.15
- Подякував: 9350 раз.
- Подякували: 4482 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
2
3
Додано: Сер 23 сер, 2017 11:47
Меньше жрать нужно, и на страхование деньги найдутся, а то как иду мимо мусорки, так и подрывает заглянуть в нее (растолкав бабушек и дедушек) - вдруг там кто-то вкусненькое выбросил!
-
vladimir_id
-
-
- Повідомлень: 349
- З нами з: 27.09.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 23 сер, 2017 13:20
А что с домами часто происходят несчастные случаи? Не аварии (поломки, утечки, протечки), не разрушение вследствии старения, а именно "несчастные случаи"?
-
RomanTik
-
-
- Повідомлень: 3377
- З нами з: 06.01.16
- Подякував: 10097 раз.
- Подякували: 773 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1287 |
|
|
|
1 |
2545 |
|
|
|
1 |
3148 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|