Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 163164165166167 ... 999>
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 09:29

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:це якийсь притон :shock:


Ми шукали квартиру в "ближньому центрі" 2.5 роки (дивилися і новобудови, і старий фонд). Надивилися різного. Насправді таких квартир в старому фонді дуже багато. Ми бачили і набагато гірші. Люди (переважно старші пенсійного, передпенсійного віку) живуть там десятки років, мало хто хоче щось змінювати. Хіба знайдеться хтось проактивний, хто запропонує мешканцям хороший варіант на заміну, допоможе там з ремонтом, перевезе і т.ін.

Ми купили квартиру в стані "полный убой", хоча людина там жила. Вода була в одному крані - в кухні (в туалеті не було). Вода в ванній і туалеті була відключеня через несправну каналізацію, через що страждали сусіди і стіни під'їзду (пліснява, грибок). Дві працюючі лампочки на всю квартиру. Зірвана пломба газового лічильника, але працювала лише плитка, пічки були відрізані. Двері на балкон кухні розбухли і не відкривалися, але й не прилягали. І в такому стані людина жила роки. Стан був набагато гірший ніж на фото, там хоча б світло в ванній є, і ознаки користування нею.

Ремонт розпочався з повного демонтажу - розібрали пічки, збили штукатурку на стіні/стелі до цегли/перекриття, вивезли паркет, дошки/лаги на яку він був покладений, забрали пісок, щоб дійти до перекриття. Потім почистили, обробили проти їржі, погрунтували і законсервували швелера в перекритті. Поміняли водопровідну трубу аж до підвалу. Під акцію попали ще дві квартири знизу. Хотіли ще поміняти каналізаційний сток, але це було більш масштабно для сусідів, вони не погодились (плюс за результатами огляду він виявився не в такому поганому стані). Залили легеньку стяжку (повернули частину піску, екструдований ППС, чорнова стяжка, тепла підлога, чистова стяжка). Змурували нові перегородки, трішки їх посунувши, і зробивши квартиру більш збалансованою. Відреставрували стару польську столярку (зробити копію балконних дверей 2.70 на 2.00 ніхто не взявся), окрім балкону на кухні (який не піддавався реставрації, тому туда пішов металопластик). Виготовили вхідні металеві двері, з дерев'яними накладками, що дуже подібні до оригіналу. Ну а далі вже все як в новобудові. :) В результаті, маємо гарну затишну квартиру в ближньому центрі, в хорошому польському будинку, з виглядом на центр міста і Ратушу за $770 за кв.м. (+ $1500 було борги по комуналці, + ремонт). Також маємо трішки вдячних сусідів, і дуже вдячний ЖЕК (треба було бачити їх радість, коли вони взнавали, що в цієї квартири нові власники).

До речі, зауваження щодо сусідів дуже слушне. В нас з ними не все ідеально, але з більшістю ми домовились и пережили ремонт без конфліктів, і навіть зкооперувалися. Над нами живе пенсіонерка, але дуже активна. Потрібно було зробити певні роботи по під'їзду. Ми розподілили обов'язки, вона вирішила всі організаційні питання (зібрати підписи, піти на прийом в міськраду до п. Маруняк, щоб вона добила ЖЕК, ЖЕК сказав грошей немає, можемо надати лише матеріали, а роботу робіть самі, в рахунок квартплати), ми на себе взяли фінансові питання. Плюс в неї були проблеми на балконі, через які замокала стіна в нас на балконі, вона нас пустила до себе зробити міні-ремонт (збити штукатурку, стару плитку, зробити гідроізоляцію і стяжку, плитку вже покладе сама якщо будуть бажання/можливості) в неї на балконі. Ніби всі задоволені. Перед тим розглядали квартиру на Л. Толстого з бомбезним виглядом на місто з балкону, але в під'їзді такий "серпентарій" (а роботи по під'їзду там також були потрібні), що відмовилися від того (як виявилося, там продавалися 3 квартири, причому сусіди приховували це один від одного), тому при купівлі квартири розвідку по сусідах проводити обов'язково.

Але загалом, за умови адекватних сусідів, і порядку з документами, нічого страшного в таких квартирах немає. Їх можна і треба приводити до ладу. Ціни за метр можна знайти дуже привабливі. Так, вартість ремонту буде звичайно вищою. Можливо для оренди, це буде трішки дорогий варіант, але для себе... як на мене, воно того вартує.
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 10:55

  Coder написав:
  jump написав:це якийсь притон :shock:


Ми шукали квартиру в "ближньому центрі" 2.5 роки (дивилися і новобудови, і старий фонд). Надивилися різного. Насправді таких квартир в старому фонді дуже багато. Ми бачили і набагато гірші. Люди (переважно старші пенсійного, передпенсійного віку) живуть там десятки років, мало хто хоче щось змінювати. Хіба знайдеться хтось проактивний, хто запропонує мешканцям хороший варіант на заміну, допоможе там з ремонтом, перевезе і т.ін.

Ми купили квартиру в стані "полный убой", хоча людина там жила.
Але загалом, за умови адекватних сусідів, і порядку з документами, нічого страшного в таких квартирах немає. Їх можна і треба приводити до ладу. Ціни за метр можна знайти дуже привабливі. Так, вартість ремонту буде звичайно вищою. Можливо для оренди, це буде трішки дорогий варіант, але для себе... як на мене, воно того вартує.



Мав щось подібне на Коперника :shock:
з жахом і холодним потом згадую ті ремонти :shock:

дуже треба любити і хотіти жити у старому фонді, чи у центрі....

я ж бажаю якнайдалі від центру :D

скільки ж Ви ввалили в той ремонт грошей-часу-нервів-сил???
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 11:07

Безумовно, Coder заслуговує на вищу нагороду людства.
Молодець!

Коли я раніше писав пану Долярчику, що треба дуже уважно віднестися до купівлі такого старовинного фонду, то я думав саме про те, про що нам повідомила Coder .
Те, що вони зробили із занедбаною квартирою та страхітнім під"їздом - справжінй корисний і для себе, і для людей подвиг!

Часто, їдучи Львовом, розглядаю чудові будинки, архітектори яких точно занесені на небесах до числа Святих, і думаю: "А мешканціям треба горіти в пеклі: немає кеби зробити який-ніякий відновлювальний ремонт, живуть як бомжі, але в справжніх палацах."

Підтримую запитання від jump:

"...скільки ж Ви ввалили в той ремонт грошей-часу-нервів-сил???"
Я так зрозумів, що все обійшлося в 770 долярів за квадрат, а може й ні...

Моя думка збігається із думкою jump і в іншому: якщо під оренду, то не треба лізти в центр Львова. За моїм досвідом та досвідом моїх знайомих різні люде мають різні причини для оренди, і завжди знайдеться та людина, якій треба житло саме в цьому будинку.
Останній лютневий варіант був саме такий: квартира приятелів зовсім не в центрі, але новенька, перша здача, не дорогий, але якісний і ремонт, і дизайн. В квартирі ВСІ нове. Приємно відмітити, що матрац вибрали за моєю порадою. Сама основа двоспальної кроваті не дорога: 6 500 гривень, але якісно перевірена на витримування повздовжно-вертикальних навантажень.
На протязі 3-х днів прибігли 2 (два) клієнта, орендодавець думав 24 години, перевагу отримала молода пара без дітей, яка приїхала на BMW.
Саме так: BMW у Львові є, а квартири у Львові немає. А їм і не треба. Треба на рік по 12 000 гривень на місяць якісне житло. А кордон близько...

P.S. Пару сторінок тому дехто хвилювався, що я для того, щоби "впарити комусь щось", надіслав з цього приводу запит в Анкару. Звісно, людина помилилася (як і взагалі в усіх питаннях, про які писав дурниці): запит був щодо деяких банківських операцій. Вчора ввечері відповідь прийшла, що питання в Анкарі для мене узгоджене.
Ну ось, відпочиваємо до понеділка...
Востаннє редагувалось akurt в Суб 24 бер, 2018 11:31, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 11:31

Акурт там ціна 770баків за м2+1500 баків борг по комуналю+сам ремонт
тому й питання «скільки???»:-)
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 11:38

Я згодний із запитанням про ціну того подвига. Все правильно.
Додам тільки, що там якось в грошах треба оцінити і нервові вкладення.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9459
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 15:40

  jump написав:з жахом і холодним потом згадую ті ремонти :shock:

дуже треба любити і хотіти жити у старому фонді, чи у центрі....

я ж бажаю якнайдалі від центру


Згідний. :P Центр файний, але не зовсім практичний. Тому я теж йду з центру в новобудову. Проблема не лише в квартирі в старому фонді, а й загальній зношеності комунікацій будинку, фасаду і т.п. Тут потрібні колективні зусилля мешканців будинку. Створення ОСББ. А люди інертні...багато мороки. Звісно можна цукерочку зробити й зі старого фонду, як тут...Але то лише состоятєльному человєку под сілу... :P Або буде цукерочка в гівні, якщо усим будинком не займатися, а лише однією квартирою... :mrgreen: Приклад реставрації житлового фонду. Будинок при вході в парк Франка. Уж не знаю, хто то робив і що там буде, але файно... :P Я фото навіть зробив.
Зображення
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 19:48

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Центр файний, але не зовсім практичний. Тому я теж йду з центру в новобудову. Проблема не лише в квартирі в старому фонді, а й загальній зношеності комунікацій будинку, фасаду і т.п. Тут потрібні колективні зусилля мешканців будинку. Створення ОСББ. А люди інертні...багато мороки. Звісно можна цукерочку зробити й зі старого фонду, як тут...Але то лише состоятєльному человєку под сілу...Або буде цукерочка в гівні, якщо усим будинком не займатися, а лише однією квартирою... Приклад реставрації житлового фонду. Будинок при вході в парк Франка. Уж не знаю, хто то робив і що там буде, але файно...Я фото навіть зробив.



дуже гарно і влучно Ви висловились :D

признавайтесь, це Ви прикупили та причепурили ту хату :wink:
якраз на біржовій торгівлі
дама серця на фото? :D
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 20:30

  akurt написав:Я згодний із запитанням про ціну того подвига. Все правильно.
Додам тільки, що там якось в грошах треба оцінити і нервові вкладення.


років 9 тому прикупили квартиру на стику Коперніка-Грабовського

коли туди вперше зайшов, отримав незабутні враження:
загальний коридор на 2 квартири, на поверсі величезні деревяні, оббиті подряпаним та брудним дермантином двері вели мене у маленький коридорчик, у якому були двері в окремі квартири. Щойно відчинивши ті загальні скрипучі ворота, я отримав в обидві ніздрі порцію демонічної суміші, яка складалась із квашеної капусти, протухлого оселедця, немитих баняків уперемішку із непраним одягом, старими портєтами, кількома парами зашкарублих мештів вуйка Стефка і вуйни Степаниди,які мешкали по ліву руку. Та хазяйновита пара влаштувала у відростку невеличкого загального коридору імпровізоване місце-кухню, де можна було погамати за хитким столиком 1953 року випуску (Львівська фабрика "Табуретка"), комірчину зі шкафчиком із поламаною однією дверцітою та відсутньою другою, де лежали вперемішку ружні модні речі верхнього та нижнього одягу тих кумпелів, на каслику та під ним стояли різних розмірів слоїчки із варенням, квашеними огірками та трилітрові слоїки з квашенов капустов. Я мав трохи катар і хлюпав мій ніс (Скрябін), але дивним чином тая какофонія запахів моментально мене вилікувала і я став відчувати навіть такії барви і відтінки, які раніше зроду не чув і ніде не нюхав.
Шпортаючись та переступаючи через колекцію мештів ручної роботи я додибав до других дверей - то була придбана квартира. Усередині тої квартири я побачив: стіни, які плакали за ремонтом від часів похорону Брєжнєва, списані телефонами обої на кухні над тумбою, де стояв телєфон із слухавкою, замотаною брудним пластирем, від якого дико тхнуло перегаром, цигарками і нечистим духом, старезний продавлений диван із колоніями молі, послідом та шерстю кота, величаві стінку, дзеркало-трюмо та два стільці із надтріснутими ніжками часів 2 світової війни (напевно були вивезені в якості війського призу із завойованого совєцькими військами Берліна), іржаву ванну, та щось подібне на місце, де колишні власники справляли нужду (не зміг того розгледіти добре, бо ноги не слухали команд мого згвалтованого в особливо жорстокій формі мозку)
Вікна були трохи брудні, здавалось, що за ними сизий ранковий туман як у Карпатах зранку, коли гори парують і за 3 метри вже ніц не видно (хоч насправді був погожий трохи хмарний день)
Але то є байка :D
Далі сі зачала робота 8)....
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 22:03

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:дуже треба любити і хотіти жити у старому фонді, чи у центрі....


Це мабуть мій випадок, я тут народився і прожив 25 років, потім переїхав в спальний район, захотів повернутися. Плюс 3 місяці на рік (поки малий не пішов в школу було 5) ми живемо на дачі за містом (25км/35хв до офісу, є електрика, вода, газ, від заміського будинку вона відрізняється лише площею). Нам є з чим порівнювати (і центр, і спальні райони, і життя за містом), тому цей вибір свідомий.

Наголошую, що це не центр, це "ближній центр". Цікавили польські люкси (1930-ті роки), не Австрія. Плюс, ми не зациклювалися на старому фонді. Ми дивилися і новобудови. На той момент їх було небагато (ще не почали забудовувати Пекарську, лише починали будувати Погулянка 5 та Зарицьких 5). Всі новобудови були відсіяні одним простим питанням до представника забудовника: "Чи є в статуті/правилах ОСББ заборона на модифікацію фасаду (скління балконів, встановлення кондиціонерів, сателітарних антен)?". Лише в "Личаківській перлині" ми отримали моментальну ствердну відповідь. Всі інші дивилися на нас круглими очима і казали "Ви перший, хто про таке питає".

Звідки таке питання. Я достатньо часу провів за кордоном (Західна Європа, США), причому не лише як турист, а й в побуті - тривалі відрядження, на зйомній квартирі, або в відпустки в друзів/родичів. Я знаю як класно виглядають будинки, які залишаються в тому стані, в якому їх запроектував архітектор. Йдеш по вулиці і душа радіє. В ідеалі я хочу, щоб будинки в нас виглядали так як там. Принаймі хочу жити в такому будинку. В мене сестра живе у Франції. Коли вона тільки переїхала, ще не знала мови, вона хотіла поставити сателітарну антену, щоб дивитися наше ТБ. Їй не дозволили. Сателітарки і кондиціонери є лише в арабських "гетто", куда представники контролюючих органів бояться зайти. Купувати квартиру по ціні $1400-1600 за квадрат в майбутньому "гетто", ми не були готові. Зараз у Львові в мене душа радіє, коли ми приїжджаємо в гості до знайомих в "Бельгійске містечко" (воно дуже схоже забудову в Західній Європі), але лише до того моменту, як там проїжджає потяг.

Щодо ціни, то вона таки $770 + борги + ремонт. Враховуючи, що роботи в будинку, і балкон сусідки, і багато чого ще, я не рахував окремо, то сума вийшла чимала. Але навіть з усіма меблями, шторами, технікою, ТВ і т. ін. це вийшло трішки нижче ніж ціна голого квадрату в майбутньому "гетто" в ближньому центрі. Щодо нервів, я такого не пригадаю. Ремонтом переважно займалася дружина, на мені були лише фінанси. Плюс, вона теж не дуже нервувала, оскільки, я вважаю, нам пощастило з майстром-бригадиром, він дуже багато організаційних питань взяв на себе. Нервував я лише один раз. Я писав про копію вхідних дверей. Ми з оригінальних дверей зняли латунні елементи: дверне вічко, рамка для візитної карти/таблички з іменем мешканця, проріз для листів (таку з кришечкую на пружині, із надписом "Listy" раніше не було поштових скриньок внизу, листоноша розносив все по квартирах, і вони через цей проріз падали на підлогу в квартирі). І поставили їх на нові двері, чисто декоративно, щоб двері не відрізнялись від дверей сусідів. За два тижні до заселення, табличку "Listy" скрутили. :(
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 24 бер, 2018 22:11

  jump написав:
дуже гарно і влучно Ви висловились :D

признавайтесь, це Ви прикупили та причепурили ту хату :wink:
якраз на біржовій торгівлі
дама серця на фото? :D

Ні, не я... :P Занадто жирно буде.. То мама моя... :)
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 163164165166167 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Бетон, vitaliiangel, zerocool і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901658
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
24712 16513487
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:24
Investor_K
548 213628
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама