Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
С 14 мая, снова комиссия за СЕП перевод через ощад24, 0.5%min₴3,max₴500; За вход по безналу на мiй рахунок теперь 1%, вместо 0.5%.
За входящий безнал ладно, в конце концов не для этого карта, но зачем СЕП исходящий делать платным, тем более когда платный ощад24 и одновременно когда НБУ и Банки подталкивают население к cashless economy...
Очень жаль, надеюсь передумают.
Надіслано із мого iPad за допомогою Tapatalk
Ничо они не передумают И на ГИОЦе теперь оплата картой ощада с комисс И пимпочку "погасить кредит" окончательно випиляли в ИБ, хотя она так и не заработала Обчем с такими тариХфами хай идут лесом по МоейСтране, мона с песней и барабаном на шее
Молодцы Ощад, уважаю, снова убрали комиссия с того же 14 мая, прислушались, я им в fb тоже писал.
pret написав:Поділітся будь ласка враженнями від обслуговування у VIP відділенні. Чи є значні плюси / мінуси. Дяку.
Девочки заказывают оперативно любую валюту и любую сумму. По тарифам и техническим вопросом такие же чайники. Удобно что, что подводят в кассу, не стоишь в очереди.
В кінці березня дзвінком на гарячку відключав СМС-інформування по депозитній картці, але СМС-ка про зарахування % знову прийшла. Знову додзвонився з відмовою, вже отримав СМС-ку, що послуга відключена, а чи буде насправді відключена?
Ой+ написав: дзвінком на гарячку відключав СМС-інформування по депозитній картці, але СМС-ка про зарахування % знову прийшла
Цілком можливо, що інформування про депозитні відсотки не входять до платної послуги смс-інформування. Раніше точно не входили, а що зараз куди і як навіть досвідчені менеджери не беруться стверджувати. Все у банці живе своїм окремим життям - татирифи своїм, менеджери своїм, а система чхати хотіла і на тих і на других.