Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 242243244245246 ... 1002>
Повідомлення Додано: Нед 02 вер, 2018 20:43

  Козак-характерник написав:
  jump написав:Трускавецька, Угорська, Кн. Ольги, Стрийська-перехрестя - це термітники для люмпену

Де ж файне житло придбати? :P


Козак-характерник не дасть збрехати: я ще рік тому говорив йому, де щастя шукати...

https://zaxid.net/bilya_avtovokzalu_u_l ... u_n1464668
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9628
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 03 вер, 2018 14:09

  vasilii написав:
  Lambada написав:vasilii, а скільки коштує змішувач до ванни наприклад латунний - часом не знаєте?
в неділю подивлюсь і напишу


Ціна на змішувачі латунні від 100$ за штуку. Просто так важко говорити, адже потрібно показати пальцем на певний виріб і тоді продавець вже вказує точну ціну. Може привезти цілі комплекти. Є жовті кольори (звичайний колір латуні), а є й хромовані. Набір для душу від 65$. В сумі виходить кухня умивальник 100 + ванна умивальник 100 + душ/ванна 65= 265$ досить таки хорошу сантехніку купити. Мийки із натурального каменя від 150$ в залежності від форми /розміру.
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 вер, 2018 20:18

реклама на ентер фільм "Америка на ВВ" 15000
варте уваги?
чи так беруть, що аж тре рекламувати в топові години на ТБ?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34851
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 10 вер, 2018 21:37

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

.... давненько Я нові світлини недодавав!
.... от, на моменті, "авалонців" Лайт, де вже, приблизно два місяці, дві секції зверху/фасад вже повністю готові, а третю дозавершують....
Зображення
Зображення
Зображення
.... а от наступні світлини - ТРЦ Спартак, про який тут писали, що мол, "хто знати, коли його ще збудують...... пообіцяти то можуть"....
- то ж прошу, світлини говорять самі за себе!
Зображення
Зображення
.... наступні світлини - "ріелці" Моне3
.... за ним Я веду спостереження, так, як неодноразово писав тут, що чуть-чуть не купив у них(і то двічі! )
.... так от, нагадаю, що вони почали, приблизно, в то й же час, що й "авалонці" - але, чомусь вийшло, те що вийшло :roll:....... чому вони затягують - не зрозуміло? !(забудовник же - "тертий калач!")
Зображення
Зображення
Зображення
... там, хіба один ПЛЮС, хто купив/купить в Моне-2 чи в Моне-3.....- затишок! - там спраді затишно!.... як будете там, то зайдіть з тої вулички, з якої Я робив оці світлини.... - самі переконаєтесь!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 10 вер, 2018 22:27

... нікому не вір, і ніхто тебе не зрадить! ©

.... і ще:
... ціни.... ціни..... ціни...
- розумію, що всі будуть твердити, що ціни ростуть із зростанням самого будівництва будинку(чим ближче до стадії завершення, тим дорожче) - і Я це все знаю, але! - але, от візьмемо, НАПРИКЛАД, - рік 2017 осінь, де "молода сім'я", якій потрібно, якнайшвидше вселитись і вони хочуть ТІЛЬКИ новобуд(а грошей - впритик), а їм всі говорять: "... та почекайте...... та куди Ви спішите..... та ціни будуть падати...... та ще не дно.... і незнати, коли то дно буде...." і т. д. і т. п.
- так, так! - що знайомі таке балакали, а що тут на форумі, - особливо на київській гілці...

...і так, маємо рік 2018 теж осінь...... і що???? - що маємо на сьогодні?
- скажете, ой так, трохи подорожчало, але то тому, що більша готовність того, чи іншого будинку, який хотіла брати наша напів вигадана "молода сім'я"!

- а по барабану!!! - молодій сім'ї по барабану трохи та готовність, бо вони чекали(по ВАШИХ УСІХ ПОРАДАХ!!! ) ДЕШЕВШЕ!!! - ДЕ-ШЕВ-ШЕ!!!
- а що маємо на сьогодні? - ті квартири(50-60м2), які розглядали мінімум в трьох-чотирьох різних будинках, різних забудовників ПОДОРОЖЧАЛИ мінумум, на 100-120-150тис.грн від минулої осені!
- так, і це не жарт!!!
.... а головне, що навіть, якщо було потримати на гривнедепо(сумніваюсь, щоб хтось в гривні сидів на депо, але...) ті непотрачені кошти, то вони всеодно ненабирають, навіть, отих хочаб + 100тис грн на %% по депо!

... мораль: треба думати СВОЄЮ головою!

п. с.
.... і добре, що все закінчується добре(як в казці).... - та, напів вигадана сім'я, таки купила минулої осені квартиру в новобудові! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 вер, 2018 22:09

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

https://hostingkartinok.com/show-image. ... eae35c10eb
Мені от цікаво як ці вікна мити?



Sent from my iPhone using Tapatalk
fis
 
Повідомлень: 298
З нами з: 06.12.09
Подякував: 13 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 вер, 2018 11:47

fis Фон гарний, сучасний, ефектний вигляд, багато світла. АЛЕ... витрати на опалення також великі будуть. То не для наших кліматичних умов. Зимою холодно, і відповідно витрати на опалення площі, а літом тепло - стоять склопакети, а це відповідно 2-3 скла, які працюють як "лінза". Енергозбереження залежить від відстані між склом, тобто чим більше відстань, тим краще енергозбереження (в зимку), і навпаки чим більша відстань між склом, тим тепліше (в літку). А якщо вікна затоновані темною плівкою, то темний фон ще більше притягуватиме світло.

Також потрібно надіятись на сусідів)) Чим більше вони полюблятимуть тепло, тим менше прийдеться зимою опалювати вам)

Хотя можливо колись щасливий власник поділиться власними спостереженнями і спростує мій коментарій.
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 вер, 2018 12:37

Дуже слушні зауваження

для миття вікон потрібно наймати альпіністів

а про розхід енергоносіїв осінню-зимою-весною страшно навіть подумати...

а влітку як під лінзою

а якщо ще врахувати якої якості вікна ставлять і як їх ставлять і регулюють (тобто узагалі не регулюють) - там просто видувати буде :shock:

Долярчику, це вітальні такі оранжерейні вийшли чи кухні? :lol:
jump
 
Повідомлень: 4206
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 12 вер, 2018 22:34

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  vasilii написав:витрати на опалення також великі будуть

... ото-то!
Тому, Я й кажу, що балкони/лоджії, якщо вони мають більше 2м2,то ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно склити!(і так, погоджуюсь, що це має бути засклено однотипно зверху до низу! ) - щоб було більше енергозбереження!.... - тому, Я ще раз напишу для тих, які категорично проти шкління балконів: НАВІЩО, мені НЕзасклений балкон 5+ м2 :?:
  jump написав:Долярчику, це вітальні такі оранжерейні вийшли чи кухні?

... наскільки Я зорієнтувась - це кухні-студії(у "трьохах")
... а мої вікна виходять на протилежну сторону(одне - на Високий Замок), а вздовж вікон - мій балкон...

п. с.
.... і дуже шкода, що немає коментарів що-до другого мого допису :roll:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 вер, 2018 00:43

Пані та панове, потрібна Ваша СУБ'ЄКТИВНА точка зору. Виключно з ваших особистих критеріїв і способу життя. Що б ви сьогодні купили або вже купили собі у Львові для життя? Якими критеріями керувалися? Бюджет до 100000$. Дякую за думки! :P

П.С. Якщо є конкретні посилання актуальні, тицьніть сюди. :P
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 242243244245246 ... 1002>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Vadim_ і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24788 16551344
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 12:17
Andrey2512
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8870 6930055
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 00:29
cherchiltank
548 224827
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама