Що турбує українців найбільше (опитування)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 2324252627 ... 29>
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 11:58

Re: Що турбує українців найбільше (опитування)

А "вранье" там в принципових підходах . Щось я ніколи не чув , щоб ці політики говорили про суттєвий ріст заробітних плат ( крім останнього "популізму" з ростом мінімалки) - що буде змушувати бізнес крутитися і піднімати продуктивність за рахунок іновацій якихсь . Розмови тільки про високі тарифи і ціни . Та вони і повинні стати світовими - бо такий зараз світ пов"язиний - але і доходи повинні рости синхронно ... У цих же журналістів та експертів зарплати далеко не середні - про що вони чомусь не говорять - "радеют" за бідних пересічних ...
Puente
 
Повідомлень: 3601
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 12:19

  shapo написав:
  jeugen написав:[
Якщо аналітик пише, що все дорожчає від 58% до 542% - то в апріорі не може гречка дешевшати і навіть не може дорожчати менше ніж на 58%.


Я привел https://strana.ua/news/106178-tseny-v-u ... jdana.html
Где там вранье?

Вибач, на момент написання відповіді - не читав.
Тепер коментую:
- в 2017-му році я купував говядину на ярмарку за 70, а свинину за 40-50грн/кг. Згоден, що в магазинах мясо коштувало вказану СТРАНА вартість - але воно в тих магазинах і лишалось;
- порівння приводились в "правильному" вигляді - де є зрада - додавали ворівняння в валюті, об*єми використання - підібранні, аби додати більше жаху. Що до опалення - то в 2017-му я в найхолодніший місяць платив за опалення 2-ки - 1 490грн(а за інші місяці платіжки не перевищували 1000грн, таким чином по старій системі виходило б по 460грн/міс на протязі року), а в 2013-му за опалення 2-ки платив по 250грн/міс на протязі всього року.
- тепер про брехню - в 2013-му рис коштував 11-30грн/кг, гречка близько 30грн/кг. Невже ви не пам*ятаєте пустих полиць в магазинах. Картопля в 2017-му коштувала не більше 4-х грн.
Що до рейтингів - коментувати нічого, це суб*єктивна думка деяких авторитетних аналітиків.
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 12:54

  jeugen написав:- тепер про брехню - в 2013-му рис коштував 11-30грн/кг, гречка близько 30грн/кг. Невже ви не пам*ятаєте пустих полиць в магазинах. Картопля в 2017-му коштувала не більше 4-х грн.


https://ru.agroinsider.com.ua/2018/05/1 ... enzinovym/
https://www.segodnya.ua/ukraine/ceny-na ... 24990.html
https://index.minfin.com.ua/markets/war ... 0%B8%D1%81
shapo
 
Повідомлень: 4964
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 847 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 12:54

  jeugen написав:
  yanyura написав:Неужели так трудно перед тем, как писать, хотя бы бегло посмотреть саму статью на https://news.finance.ua/ru/news/-/44263 ... y-pitaniya. Там всего 2 года упоминается - 2014 и 2018 и ни разу 2013. Т.ч. перeсчитайте курс доллара правильно, в декабре 2014 он колебался от 16 (1 декабря) до 18 (31 декабря), но никак не был "по 8" который вы берете для своих расчетов.

Не тупи будь-ласка. Ти ж сам виділив ту частиину, де я описав, що вважаю взятий автором діапазон не корректним.

Это называется подтасовка фактов. В приличном обществе за это ̶б̶ь̶ю̶т̶ ̶п̶о̶ руки не подают. Автор (Дорошенко) пишет прямо:
Как за 4 года изменились цены на основные продукты питания

и приводит сравнение декабря 2018 с декабрем 2014. Т.е. цены Президента Порошенко и Президента Порошенко (Януковича нет уже почти год).

Ты же, чтобы показать, что автор (Дорошенко) неправ, сравниваешь декабрь 2018 с декабрем 2013. Т.е. цены Президента Януковича и Президента Порошенко и на этом основании делаешь выводы, что жизнь в 2018 не стала хуже, чем в 2013-м и что автор пишет неправду.

Хочешь сравнить 2013 с 2018? Нет проблем. Но это будет лично твое сравнение, а не того автора, цифры которого ты фальсифицируешь. Иначе
Це повний брєд.

с твоей стороны. Может хватит юлить и выгораживать Порошенко?
yanyura
 
Повідомлень: 6383
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
 
7
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 14:27

Re: Що турбує українців найбільше (опитування)

  yanyura написав:Может хватит юлить и выгораживать Порошенко?

Я його не вигоражую. Просто ненавиджу не об*єктивність. А ще коли навколо відкуліблених данних починають розгортати ПІАР.
Вибач, я що до тебе трохи погарячкував, але не треба було вказувати, що я не читав статті.
І хочу додати, що в порівнянні сьогодні з 2013-м - мій рівень життя абсолютно такий же, хоча, по Сміту, мав стати трохи краще. Ну то таке... Звичайно ж в проміжку між 2013 та сьогодні були часи, коли на утримання себе та сім*ї потрібно було витрачати "подушку безпеки", але наразі знову пішов процес її наповнення.
Чому мені імпонує Порошенко - бо мені подобаються зміни, які відбуваються. Мені зовсім не подобаються темпи цих змін - але напрям зрозумілий і я вважаю його вірним. Для прикладу приведу як позитивні так і негативні, можливо міністри прочитають та підкорегують свої відомства.
Позитивні:
- Дорожна поліція - як мінімум в Києві вони виконують свою роботу в межах своїх повноважень, сервісні центри реєстрації автомобілів в Києві та Кропивницькому працюють на ура. Протестовано особисто;
- Євроінтеграція - навіть, якщо документально Європа не хоче мати з нами справи - саме для наших людей європейські країни відкривають квоти для працевлаштування, хоча це і жарт, але безвіз - вважаю хорошим знаком;
- Боротьба з корупцією - зараз, як мінімум в Києві, в державних установах я можу отримати запитуване не заносячи додаткових коштів, а це дорогого коштує. Додатково - на дорогах менше "свиней" на Гєліках чи Майбахах;
- Підтримка держави - зараз вона стала більш суттєвою. Якщо раніше, прикладом на школи та дитсадки виділяла держава кошти, але підручники/парти/ремонти - батьки робили за власний кошт. Зараз навіть в дитсадку нам повідомили, що не треба допомагати фінансово;
- Сайт КМДА - E Misto - працює на ура.
Негативні:
- Слідча поліція - у нас взагалі є такий орган, якщо так - то чи там хтось працює?
- Автодор - таке відчуття що по шиї отримав тільки Київавтодор і то трошечки, бо нові дороги за 2-3 роки починають руйнуватись. В інших областях навіть 2 роки не витримують.
- МВС - чомусь повноваження поліції закінчуться на стеженні за ситуацією до моменту критичності, а потім культурно, а головне повільно провести дескалацію конфліктів (згадаємо випадок з наркоманом за кермом БМВ та поліцейськими, яких наказали нізащо - а мали нагородити). І зона АТО - скільки ще наші хлопці там будуть гинути?;
- співвідношення заробітку до першочергових витрат - тут пояснювати нічого;
- гальмування проектів розвитку;
- публічне закривання очей на махінації НАФТОГАЗу, СКМ, і інших контор, які належать політичній еліті;
- Шевченко балатується в президенти на зароблені на Буковелі кошти, хоча Буковель є задактом по просроченому кредиту - це як?
- Не розігнав Верховну Раду в 2015-му, коли ті розплакались, що місяць прожити на 4 мінімільні з/п - неможливо. Їх тоді взагалі повісити всих потрібно було, а не з/п підняти.
На Рошен - мені впринципі пофіг. Цукерки та шоколад - смачні, ціни прийнятні. Мене це задовольняє. Якщо говорити про конкуренцію в кондитерстві - то АВК давно прос*рало все, Корону та Лукас - задавили, але лишили певну частину ринку.

Звісно, питань до влади дуже багато. Але, це перший президент - по роботі якого видно, що закладається фундамент, для більш стрімкого розвитку країни. Так, все повільно. Дуже повільно. Шляхом тиранії це можна було б зробити до 2015-го.
Але навіть порівнюючи кожен з негативів від правління Порошенко з ситуацією по цим же питанням при Януковичу - зараз по всим питанням стало краще ніж було. Для прикладу:
- Слідча поліція - зараз її чесно немає, а тоді слідчі вимагали гроші за об*єктивне розслідування;
- Укравтодор - туди просто вливали бабки;
- співвідношення витрат до заробітку - теж;
- проектів розвитку країни взагалі не було;
- про залоги в держ. банках ніхто нічого не знав - справа Березкіна;
- В ВР сиділи і зараз сидять його куратори.
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 16:35

  Tegularius написав:
  airmax78 написав: Внешняя политика и армия - вот его основные задачи. И я не вижу никого ни из той своры голодных собак, которая, уже заявилась, ни из тех, кто еще на низком старте, кто мог бы хотя бы отдаленно сравниться с Порохом на этих напрвлениях.

Джавелины, из которых нельзя стрелять. Томос, который пока что не признал ни один из 14 патриархатов. Квоты на экспорт в ЕС, которые заканчиваются к середине января. Безвиз - ну за него спасибо, хотя и до этого украинцы ездили в Европу без особых проблем. Армия согласно рейтингу globalfirepower занимает 29-е место, а в 2014 было 21-ое.

Про 21е место украинской армии в 2014м году, в красках: https://censor.net.ua/video_news/310827 ... by_prikryt
airmax78
 
Повідомлень: 42928
З нами з: 25.10.12
Подякував: 987 раз.
Подякували: 5352 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 18:10

  Tegularius написав:
  airmax78 написав: Внешняя политика и армия - вот его основные задачи. И я не вижу никого ни из той своры голодных собак, которая, уже заявилась, ни из тех, кто еще на низком старте, кто мог бы хотя бы отдаленно сравниться с Порохом на этих напрвлениях.

Джавелины, из которых нельзя стрелять.


Поэтому лугандонцы уже дошли до Киева, как обещали?

  Tegularius написав:Томос, который пока что не признал ни один из 14 патриархатов.


Ух ты, какие интересные песни. Раньше было что-то другое, не попытки изобразить демократию в Константинополе. :mrgreen:

  Tegularius написав:Армия согласно рейтингу globalfirepower занимает 29-е место, а в 2014 было 21-ое.


Круто, чего уж там. Как, смогли Крым с Донбасом защитить в 2014-м? Смогли, да?
Ну тогда выскажем "фе" Порошенко.
Sommer
 
Повідомлень: 4678
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 18:15

Re: Що турбує українців найбільше (опитування)

Sommer написав:
  Tegularius написав:Томос, который пока что не признал ни один из 14 патриархатов.


Ух ты, какие интересные песни. Раньше было что-то другое, не попытки изобразить демократию в Константинополе.


Можно подробнее про тему признания, желательно голые факты без личностной оценки.
Наплевать на собеседника это много ума не надо, скорее наоборот.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19529
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4794 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
 
9
23
5
1
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 22:42

  freeze написав:
Sommer написав:
  Tegularius написав:Томос, который пока что не признал ни один из 14 патриархатов.


Ух ты, какие интересные песни. Раньше было что-то другое, не попытки изобразить демократию в Константинополе.


Можно подробнее про тему признания, желательно голые факты без личностной оценки.


Голый факт один (вернее он в рясе да митре с омофором) - Вселенский Константинопольский патриарх. Который имеет исключительную юрисдикцию над всей православной диаспорой.

Поэтому если он подписал томос для Украины - мнения всех остальных церквей уже можно сворачивать трубочкой.
Sommer
 
Повідомлень: 4678
З нами з: 07.04.17
Подякував: 428 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 22:58

  Sommer написав:Который имеет исключительную юрисдикцию над всей православной диаспорой.


Откуда такая дремучая невежественность?
Похоже вы атеист ?
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19529
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4794 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
 
9
23
5
1
  #<1 ... 2324252627 ... 29>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 2308
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 25 лип, 2025 17:41
pankovic_sergij
1 368
Переглянути останнє повідомлення
Суб 12 лип, 2025 21:08
vasilivaniv535
2 715
Переглянути останнє повідомлення
Чет 03 лип, 2025 09:28
flyman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама