Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 21312132213321342135 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 02:56

  Козак-характерник написав:
  ЛАД написав:На торги, конечно, идти придётся, согласен с Вами.
Но "чихать на Президента" вряд ли выйдет. Если только он не возьмёт пример с Ющенко, сложит лапки и займётся какими-нибудь пчёлками.

У клоуна є команда. Професійна. Це факт. І думаю, що клоун прислухатиметься до думки лицарів круглого столу. Рішення обговорюватимуть колегіально, а остаточно давати добро буде клоун. Основний посил від клоуна, що треба розпочати відновлювати економіку з чистого листа, встановити однакові правила для бізнеса, без преференцій. Амністія капіталів. Нульова декларація. Новий договір суспільний між олігархами, владою, народом.


Від тих "лицарів круглого столу", як тільки Зеленський стане президентом, залишиться тільки стіл... Ну не можна бути таким наївним... Не для того беруть владу, щоб нею з кимось ділитись (виключення можливе тільки для Коломойського - звісно якщо він оплатив цей бенкет, а це схоже саме так...).
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 02:58

Re: Політичні дискусії

ЛАД написав:
  Faceless написав:.............
Ющенко имел возможность, но п..... л её.
А у Зе не будет даже первой фазы.
И это я ещё исхожу из позитивного кейса, что Зе искренне хочет что-то полезное сделать

У Юща была возможность, но не было желания.
Очень надеюсь, что у Зе есть хотя бы желание. От его наличия многое зависит.
Думаю желание у Ющенко было. Но он допустил ряд ошибок и сам себя загнал в ситуацию, в которой потерял рычаги управления ситуацией.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 02:58

Фейслес, если все ваши опасения по схемам и коррупции оправдаются, как вы думаете, сколько протнянет новый президент?
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 02:59

  Козак-характерник написав:
  Кармелюк написав:Ви помиляєтеся... Це точно...

Ви так впевнено це говорите... :P Заздрю такій впевненості.

Це я для приколу! :D
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 02:59

Re: Політичні дискусії

zzzzzz написав:Фейслес, если все ваши опасения по схемам и коррупции оправдаются, как вы думаете, сколько протнянет новый президент?
Если они оправдаются, меня больше беспокоит, сколько протянет Украина
А так - импичмент почти нереален. Если он сам не уйдёт (не уверен, есть ли такой механизм), то это хаос на всю каденцию, и как бы за это время не было новой агрессии со стороны рашки или не протащили через раду или референдум какую-то хрень, которая напрочь обнулит все, что было сделано в плане смены вектора развития на запад с пророссийского
О таких мелочах как обострение кризиса и девальвация и не говорю, можем второй раз рухнуть до днища 2015 года

Да, сейчас может казаться что я кошмарю, но я не хббгаф, десять лет это талдычить не буду. Если Зе победит, уже за три месяца будет в целом понятно, ошибаюсь я или нет.

Хотелось бы ошибаться.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 03:04

  Faceless написав:
ЛАД написав:
  Faceless написав:.............
Ющенко имел возможность, но п..... л её.
А у Зе не будет даже первой фазы.
И это я ещё исхожу из позитивного кейса, что Зе искренне хочет что-то полезное сделать

У Юща была возможность, но не было желания.
Очень надеюсь, что у Зе есть хотя бы желание. От его наличия многое зависит.
Думаю желание у Ющенко было. Но он допустил ряд ошибок и сам себя загнал в ситуацию, в которой потерял рычаги управления ситуацией.

Вряд ли.
Под него изменили конституционные права и обязанности президента и он опустил руки.
В отличие от Янука и По, кот. в большей или меньшей степени ограничили парламент и навязывали ему свою волю, тем самым присвоив себе больше прав.
Правда, при этом забыли, что больше прав означает и больше обязанностей и ответственности.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 03:05

  Faceless написав:
zzzzzz написав:Фейслес, если все ваши опасения по схемам и коррупции оправдаются, как вы думаете, сколько протнянет новый президент?
Если они оправдаться, меня больше беспокоит, сколько протянет Украина


Если все это оправдается, экономика очень быстро полетит в разнос.

Вы думаете новая команда этого не понимает ? Я думаю что они это прекрасно понимают. Без кредитов мвф долго никто не протянет.

Беня конечно свои хотелки может публично озвучивать.
Вот только выехать почему то из Герцлии не может. Так же как Фирташ сидит в Австрии безвылазно.

Вроде и алигах, и бабло есть, а федералы за яйца держат. Життя несподивана рич.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 03:06

  Faceless написав:
Як вже ви Зе підтримуєте, чого ви його отак називаєте?
Яка команда? Де вона? Ви її бачили? Звідки впевненість, що вона професійна, а не з аферистів, що їх вигнали з БЮТ, що штовхали дурню про ЗП вчитям 4000 долярів? І той, що має "прислухатися" й приймати рішення, не розпізнав дурні аж поки на неї пів інтернету не вказали. А це ж найпростіша річ.

Як конкретно по вашому президент відновлювати економіку? Це робота кабміну, який ухвалює Рада

Як він по вашому буде встановлювати однакові правила для бізнеса? Це законодавчі ініціативи, він може подати законопроект, але далі це робота Ради

Амністія капіталу - все те саме.

Я його не підтримую. Для мене це сорти дєрьма. Просто розмірковую і аналізую ту інформацію, що доступна. Команду не бачив, бачу її роботу і результати. Результати є. Як буде діяти? Діалог. Лише діалог. Переконувати у вигідності свого плану для всіх. Для держави в кінцевому підсумку. Це не просто. Але можливо. Тут треба мати управлінський талант. А він є в нього. Час все покаже.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 03:16

  Faceless написав:..................
Яка команда? Де вона? Ви її бачили? Звідки впевненість, що вона професійна, а не з аферистів, що їх вигнали з БЮТ, що штовхали дурню про ЗП вчитям 4000 долярів? І той, що має "прислухатися" й приймати рішення, не розпізнав дурні аж поки на неї пів інтернету не вказали. А це ж найпростіша річ.

Як конкретно по вашому президент відновлювати економіку? Це робота кабміну, який ухвалює Рада

Як він по вашому буде встановлювати однакові правила для бізнеса? Це законодавчі ініціативи, він може подати законопроект, але далі це робота Ради

Амністія капіталу - все те саме.

Команда у него пока только на выборы. Кампанию они провели более-менее грамотно.
Но для работы в качестве президента нужна другая команда, с др. функциями и знаниями. Есть ли (будет ли) такая, непонятно.
Насчёт 4000 учителям - то таке. Ошибка. Грубая, примитивная, но объяснимая - решение то принимать не нужно было.
При желании заставить парламент принимать нужные решения всё же можно. Конечно, не легко, не всё удастся, но хоть что-то.
Я не настолько пессимистичен. Прорыва ожидать вряд ли можно.
Но и "меня больше беспокоит, сколько протянет Украина" - очень вряд ли.
Да и в смену вектора не верю.
Хотелось бы надеяться.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2019 03:21

  ЛАД написав:Команда у него пока только на выборы. Кампанию они провели более-менее грамотно.
Но для работы в качестве президента нужна другая команда, с др. функциями и знаниями. Есть ли (будет ли) такая, непонятно.
Насчёт 4000 учителям - то таке. Ошибка. Грубая, примитивная, но объяснимая - решение то принимать не нужно было.
При желании заставить парламент принимать нужные решения всё же можно. Конечно, не легко, не всё удастся, но хоть что-то.
Я не настолько пессимистичен. Прорыва ожидать вряд ли можно.
Но и "меня больше беспокоит, сколько протянет Украина" - очень вряд ли.
Хотелось бы надеяться.

Так, команда на вибори. Блискуча робота, на відмінно! :D А Пороха тупо кинули на бабки як лоха@. Загасили рейтинг нижче плінтуса. Так хто кращий управлінець? Якщо навіть в елементарному порох не спроможний. Тому і я з Вами не налаштований песимістично. Але і особливих очікуваннь немає. Час покаже. Гірше не буде, наполягаю на своїй тезі... :wink:
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Суб 13 кві, 2019 03:23, всього редагувалось 2 разів.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 21312132213321342135 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама