Валютный рынок в контексте ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 30423043304430453046 ... 3928>

Какой курс доллара вы прогнозируете на конец первого квартала 2020 года?

Валютный рынок в контексте ДС 4.9 5 311
ниже 23
7%
21
23.01-23.50
9%
28
23.51-24.0
11%
34
24.01-24.5
18%
55
24.51-25.0
12%
38
25.01-25.5
17%
53
25.51-26
9%
29
выше 26
17%
53
Всього голосів : 311
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 10:37

Долярчик написав:ЧОМУ більшість ФОПів на Хмельницькому ринку стоять на 1 групі/категорії, торгуючи на гурт з контейнерів???

Потому что на сегодня это им выгодно.

Долярчик написав:НЕ переймаються, що через рік, потрібно мати на все СПРАВЖНІ документи, а не як зараз...

Крепкие нервы.

Долярчик написав:...а потім, саме вони будуть стогнати, що Зе хоче ЇХ зробити разом!!!

Люди уже думаю достаточно заработали себе на пассивный доход, а вот что вы будете делать через год. Кроме мыслей двинуть на клубнику в Польшу есть что-то еще ? Они сделали вас разом.
Не читаю Будивельник, первый личный бан кого-то за пять лет на форуме.
freeze
4

Подякував: 3957 раз.
Подякували: 6076 раз.

Профіль
20
3
5
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 11:09

... жити по-чесному!)))

freeze написав:Потому что на сегодня это им выгодно.

... ну от, а потім ображаються, що їх хочуть "легалізувати"/заставити сплачувати податки по-чесному/по закону!
  freeze написав:Люди уже думаю достаточно заработали себе на пассивный доход

... тобто, будуть "зістрибувати" з свого бізнесу?(сумніваюсь)
  freeze написав:а вот что вы будете делать через год. Кроме мыслей двинуть на клубнику в Польшу есть что-то еще ?

- є.
... а Ви, що будете робити з своїм бізнесом?
- по - чесному/чи в тінь?
... бо, навряд, чи кинете його......
...я ще три роки тому написав це:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Подякував: 499 раз.
Подякували: 515 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 11:23

Долярчик написав:... а Ви, що будете робити з своїм бізнесом?
- по - чесному/чи в тінь?

План бизнеса разработан, но не может быть раскрыт публично, это моё личное ноу-хау. Года два назад прочел в одной бухгалтерской статейке одну мысль, такой себе бэкдор в системе, автор тогда сам не понял, что написал, вот похоже пригодится. Особо ничего не меняется в бизнесе, вводится только одна лишняя цепочка да придется минут по 15 в день дополнительно потратить. Ближе к дате подам запрос в ДФС на индивидуальную налоговую консультацию, чтоб был легальный мандат, я уже прикинул как сформулировать, чтобы они не поняли, что реально мне надо. Тему не запалю ни под каким видом, даже не спрашивайте.
Я всегда работал по-честному, когда в большей степени, когда в чуть меньшей.
Не читаю Будивельник, первый личный бан кого-то за пять лет на форуме.
freeze
4

Подякував: 3957 раз.
Подякували: 6076 раз.

Профіль
20
3
5
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 11:30

freeze
- палити тему не потрібно! :D
... питання було - легально, чи тінь....
- Ви вибрали "хитру легальність" - молодці! :idea:
...хочете побачити майбутнього президента? - ось він! https://www.youtube.com/watch?v=F99H5wfVIw4 - наступний прогноз: - кінець/припинення війни на сході відбудеться вже у 2020р.!
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 11:37

hxbbgaf написав:
  Alex2006 написав:hxbbgaf'а кто-то видел недавно? А то я переживаю, все молчит и не отвечает... Так кто в итоге, как обычно, оказался прав?

От как увидишь "гораздо ниже 25", так будешь вешать медали.

А теперь уже можно?)
Напоминаю правила ориентирования при загоне оленей: смотрим на курс скупки, а не курс продажи. Абсолютно не важно, по чем бакс пытаются впарить оленям, важно лишь какой курс считают приемлемым, чтобы самим не стать оленем.
Alex2006

Подякував: 190 раз.
Подякували: 676 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 12:37

Соединенные Штаты располагают технологией, позволяющей транспортировать человека в любую точку Земли менее чем за час, заявил в ноябре генерал-лейтенант в отставке Стивен Кваст, выступая в вашингтонском кампусе Хиллсдейлского колледжа.
«Эта технология может быть построена сегодня как технология, которая не является развитием [уже существующих технологий], чтобы доставить любого человека из любого места на планете Земля в любое другое место менее чем за час», — сказал бывший командующий.
Libo
2

Подякував: 330 раз.
Подякували: 3865 раз.

Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 12:43

Libo написав:Я, как и Гордон, тоже горжусь, что живу в прекрасном городе Киеве.

Это потому, что вы оба за его пределами неконкурентоспособны
Мы рождены чтоб Кафку сделать былью
shapo

Заблокований
Подякував: 88 раз.
Подякували: 575 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 12:58

Долярчик написав:... та тут НІХТО НІКОМУ НЕ ХОЧЕ ВІРИТИ!!! - ні Алексу2006, ні Лібо....
...ні Долярчику...
  Долярчик написав:.... і дійсно, я цього року влучно зайшов на гривнедепо навесні/влітку..... (хоч це ще зарано так казати, поки не прийде знову весна/літо)
- а от тутешні "гуру", тільки зараз метушаться з своїми долярами і думають зливати/не зливати доляри..... заходити/не заходити на гривнедепо... :mrgreen:

... то як же так(вибачте за нескромність), такий ПРОСТАЧОК(не фінансовий гуру) Долярчик - зробив їх всіх разом?!!! :idea:

Добрый День .
Вы , Долярчик ,несомненно работяга .
За это Вам плюс !
Но когда Вы начинаете писать о своей интуиции , забываете про свою патологическую жадность .
Как показало время , она Вас поставила в тренд , на сегодняшний день.
За это тоже плюс.!

Жизнь иногда преподносит неожиданные сюрпризы , Вы должны это помнить .
холява
2

Подякував: 2219 раз.
Подякували: 2018 раз.

Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 13:11

.... життя прожити - не поле перейти!

холява написав:Добрый День .
Вы , Долярчик ,несомненно работяга .
За это Вам плюс !
Но когда Вы начинаете писать о своей интуиции , забываете про свою патологическую жадность .
Как показало время , она Вас поставила в тренд , на сегодняшний день.
За это тоже плюс.!

Жизнь иногда преподносит неожиданные сюрпризы , Вы должны это помнить

... і Вам доброго здоров'я!

- знаю, знаю...... але деколи(під Новий рік) так хочеться вірити в...... щось нереальне :D

... ну і по виділеному, просто перетягну мій допис з іншої гілки...
  Долярчик написав:...еееехххххх хлопаки, ви - молодціііііі!!!
- вирвались з "мишачих перегонів", і тепер маєте час спацерувати вуличками міста, чи десь, присівши у затишному кафе, випити філіжанку доброї гарячої кави.... :D

... а Долярчик, тільки плавно наближається до того, щоб "однією ногою вибратись з того буденно-рутинного колеса", яке вічно крутиться....
- як я чекаю свят, щоб хоч трохи перервалась та рутинність/однобокість буденного життя і хоч трохи розслабитись..... відпочити....
- а то, майже, весь рік БЕЗ ВІДПОЧИНКУ! - робота-ремонт - вечері - діти.... робота-ремонт - ввечері - діти........(хіба на Великдень відпочивав 3 дні)
- це реально - жесть!

....і от зараз, до Нового року, хочу вже "добити той рік без вихідних", так як тягну до весни 2 кредити(оплата частинами за техніку)
Долярчик

Профіль
Повідомлення Додано: Суб 14 гру, 2019 13:13

Libo написав:
Соединенные Штаты располагают технологией, позволяющей транспортировать человека в любую точку Земли менее чем за час, заявил в ноябре генерал-лейтенант в отставке Стивен Кваст, выступая в вашингтонском кампусе Хиллсдейлского колледжа.
«Эта технология может быть построена сегодня как технология, которая не является развитием [уже существующих технологий], чтобы доставить любого человека из любого места на планете Земля в любое другое место менее чем за час», — сказал бывший командующий.

Так все-таки располагают технологией или эта технология может быть построена ?
tumos

Подякував: 7 раз.
Подякували: 84 раз.

Профіль
  #<1 ... 30423043304430453046 ... 3928>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Aps і 3 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор