Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53035304530553065307 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:30

  ЛАД написав:Но если бы наказали по статье УК одного-другого-третьего священника,
А за що їх наказувати?
У нас свобода віросповідання....а значить і свобода віровідпущення.
Не захотів батюшка російської церкви помолитись за українського воїна - ну і що? яка конкретна стаття допоможе?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:31

  andrijk777 написав:
  flyman написав:
  andrijk777 написав:flyman
Вумний дуже.
Так чого ж Україна не стала другою Хранцією?

якщо коротко:
тому що там зразу попрощалися із руським міром, колишніми комуняками та гебістами,
а в нас, напр., люстрований керує АП

Сказав те саме що і я. То навіщо мої пости коментуєш, ніби не згідний зі мною.
Якийсь кумедний хлоп.

від холопа чую :D
2га Франція по економічному потенціалу,
а те що на момент розпаду СРСР в України не було історичного досвіду власної держави (відповідно свідомості у "еліт", які вийшли із грязі в князі), а от Латвія, Литва, Естонія, Польща, Чехословатчина, і решта країн вже мали хоча б у міжвоєнний період. І совок та русня та комуністичне рабство там не вкорінилося як у Україні (за винятком западенщини, але якби була би федералізація неньки, то хз., щоб з неї залишилося, може Західна Україна була би в ЄС, а решта корчилася би під Рашею).
Востаннє редагувалось flyman в Суб 25 січ, 2020 19:32, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34256
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:31

  YKK написав:
  ЛАД написав:Но если бы наказали по статье УК одного-другого-третьего священника, такого бы не было.
А может ТАКОГО и не было? Откуда эта информация? Учитывая происхождение сайтов, на которых она была размещена, все может быть ровно наоборот.
Стандартний прийомчик
нас там нету.....
а якщо і є-то це не ми....
а потім - какіє ваші доказательства
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:32

  flyman написав:
  YKK написав:
  lapay написав:ОРДЛО - окупована теріторія, це визнала Рада.

рада может признать и жизнь на Марсе, это же не значит, что так есть на самом деле.

#ихтамнет

Примерно так сказал Андрей Билецкий в интервью журналисту Шария.
M-A-X
 
Повідомлень: 2106
З нами з: 08.10.15
Подякував: 821 раз.
Подякували: 168 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:33

  ЛАД написав:
  Faceless написав:
ЛАД написав:Не знаю, является ли позиция конкретного священника позицией церкви, не знаю так же, есть ли подходящая статья УК (думаю, можно найти и наказать), но уе... есть везде.
Речь о том, что это далеко не единичный случай, а позиция самой УПЦ МП.

Не буду спорить,не знаю.
Но не слышал о такой официальной позиции УПЦ МП.
Но если бы наказали по статье УК одного-другого-третьего священника, такого бы не было. Роль государства именно в этом - защищать граждан.
А СМИ могли бы шире освещать такие случаи. Глядишь, люди сами бы отказались от таких попов и перешли в КП.


Все церковники - это секты, закрытый клуб, не нравится одна секта, иди в другую, не нравится другая иди в третью, не нравится вообще секты будь атеистом.
У нас выбор сект фантастически богат от хлыстунов-пятидесятников, старообрядцев и баптистов до УПЦ МП, ПЦУ, УПЦ КП.
На прошлой неделе зашел в церковь Адвентистов седьмого дня, полюбопытствовал, точнее молельный дом вроде называется, по богатому сделано, евроремонт, садовник работает перед церковью, хорошие зеленые клумбы, явно видна денежная допомога зарубежных спонсоров. Отпоют любого, людей практически нет, традиционно дарят хорошо отпечатанные Библии.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20491
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:38

  freeze написав:
  flyman написав:
  freeze написав:
Богдан то каким боком к коммунякам, гебистам и русскому миру ? В отличие от Порошенко, Фарион, Турчинова и многих других даже комсомольцем и пионером никогда не был.

в доску свой парєнь, як ВФЯ, тільки той "двічі не судимий", а це "ніразу не люстрований"


Параметры люстрации выбирали конкретные люди, специально подобрали так, чтобы министр в кабмине Януковича под фамилией Порошенко чуть-чуть не попал под люстрацию. Богдан попал, хотя шел на выборы 2014 года от Блока Порошенко.
Только каким боком Порошенко или Богдан всё-таки к русскому миру или гебистам относятся ?

а що Порошенко не з то ї ж когорти "иліт"? ти не ший мені тут порохоботство.

моя думка така, що По бачив, що з ОРДЛО не туди ні сюди,
і ЮВТ і всі більш-менш розумні політики.
Ти думаєш Юли би не відсудила результати першого туру.
Але нащо їй, тому влада попалася політично короткозорому юмористу і його команді скоморохів, так як особливо ніхто і не хотів її брати (владу), розуміючи, що прийдеться витягувати і економіку і воєнний конфлікт з Рашею і нести за це відповідальність.
А так знайшовся цап - відбувайло.

Ось і вся "теорія всесвітньої змови"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34256
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:41

  freeze написав:Kudrjavuy

Тарасик нафантасмагорил в своей речи кучу вещей.
Если ты народный депутат, то это не дает тебе право с ноги открывать двери в режимные объекты. Запишись на прием с просьбой передать заявление, как культурный человек.

Кстати Тарасик еще один пример человека-оборотня, как он бедняга попу рвал за Януковича, не каждый бы так смог вдохновенно рвать попу, и тут вдруг стал ультрарадикалом )))

Тарасік бігав під прапорами ВФЯ, так що чи я би корова мукала, не думаю, що йому можна довіряти після цього. Кудрявий, шукай більш переконливого політика (кашель Лаврова)
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34256
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:43

  YKK написав:
  budivelnik написав:
  YKK написав:А может ТАКОГО и не было? Откуда эта информация? Учитывая происхождение сайтов, на которых она была размещена, все может быть ровно наоборот.
Стандартний прийомчик
нас там нету.....
а якщо і є-то це не ми....
а потім - какіє ваші доказательства
budivelnik Шизофрения к сожалению не лечится
мені вас шкода...
Може тому ви й ваші сусіди і махали трьохколйоровими ганчірками?
Це ж яким треба бути шизанутим,щоб боротись з бандерівцями за 1200 км від місць проживання останніх з допомогою артилерійських залпів з росії по своєму житлу....

Так що підлікуйтесь,потім перевірте (критерій перевірки -вигнали чи ні їхтамнєтів з своєї території) а тоді вже й поговоримо.
Востаннє редагувалось budivelnik в Суб 25 січ, 2020 19:45, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27233
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:44

  andrijk777 написав:
  ЛАД написав:О Никите Сергеевиче я даже не упоминал. Лёня, о кот. я писал, это всё же Брежнев.
Я знаходжусь в українськомовному середовищі, а ви говорите російським сленгом - "Лёня".

В каком бы середовищі Вы не находились, но Лёня это никак не Никита Сергеевич Хрущёв. И сленг тут не при чём. Элементарная неграмотность.

  ЛАД написав:Не будете ли Вы столь любезны, чтобы указать, чем же эти "умови" "були в рази кращі"? Или это так, лишь бы сказать?
В пользу Украины со своей стороны могу предложить аргумент - наличие грамотного и квалифицированного населения. Во всяком случае перед Китаем у нас в этом было преимущество.

Наведу для вас шокуючий аргумент: "наличие грамотного и квалифицированного населения было нашим недостатоком, во всяком случае перед Китаем" :D
Тут довго писати і пояснювати. Тому наведу примітивний приклад: маємо доярку яка знає 10 іноземних мов і просту доярку. Як ви думаєте кого візьмуть на роботу(дояркою) швидше?

Если Для Украины предлагать только роль доярки (тракториста, и вообще с/х рабочего), то вопросов нет. Так и происходит.
Если создавать промпредприятия, то квалификация работников и вообще привычка к промпроизводству - в пользу Украины.

А взагалі порівнювати Україну і Китай дещо некоректно.

Почему?

Моя логіка така: жодна з пострадянських республік не добилася якихось значних успіхів за 30 років, а той час як багато держав "радянського блоку" (Польща, Чехія, Угорщина, Китай і інші) добились значних успіхів. Чому??? Моя логіка така: тому що в них були кращі стартові умови.
Хоч можливо у вас є краще пояснення - прошу.

Ещё раз - в чём "кращі стартові умови"?
Подробным анализом истории заниматься не хочу и не буду.
Первое, что приходит в голову - промышленность (и вообще нархоз) Союза была увязана между республиками значительно сильнее. И развал Союза сказался на нархоз республик гораздо болезненнее, чем на странах соцлагеря.

  ЛАД написав:Вы ещё и читать не умеете?
Где в заголовке статьи Вы увидели утверждение, с которым "принципово не згоднi"

Так, не вмію читати.
Заголовок по першому вашому посиланні: "Низкая рождаемость – не главная демографическая проблема Украины"
[/quote]
Подтверждаете неумение читать? :)
Заголовок прочитали, а хотя бы глянуть статью уже слишком сложно?
Тоже "середовище" сказывается?
Даже по тем коротким цитатам, кот. я привёл, можно было что-то понять.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28457
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5276 раз.
Подякували: 4857 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 25 січ, 2020 19:46

  budivelnik написав:
  ЛАД написав:Но если бы наказали по статье УК одного-другого-третьего священника,
А за що їх наказувати?
У нас свобода віросповідання....а значить і свобода віровідпущення.
Не захотів батюшка російської церкви помолитись за українського воїна - ну і що? яка конкретна стаття допоможе?

та потім стільки смороду буде в ЗМІ: "нацисти, наших мочать, ксенофоби, укропобендоровці, антисеміти, антихрести, і розп"яті мальчіки ...."
і ЛАД, фріз, зрадіо день і ніч будуть волати про ужасні наслідки томаса і армовіра з Майданом.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34256
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 53035304530553065307 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама