Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 106107108109110 ... 1099>
Сообщение Добавлено: Пт 28 авг, 2020 19:43

  change_pm писал(а):Скоріш би вже порєшали питання в світі з цією епідемією, краще вже економічна криза, коли хтось якось кудись їздить (хоч 50% від 2019 року), ніж 100% сидять по домам і нікуди не їздять місяцями :!:

  flyman писал(а):на дачу їздять, і в село теж, так що не тре про 100% сидять дома, але це вна неньці

Флай, сьогодні ж п"ятниця-вихідні, ти кудись виїхав?

зі. Я сиджу дома ((( хожу в масці ((( руки мию )))
ззі. Зайнят диверсифікацією портфеля...
change_pm
 
Заблокирован
Сообщения: 5561
С нами с: 03.02.16
Благодарил (а): 126 раз.
Поблагодарили: 1070 раз.
 
 
1
Сообщение Добавлено: Сб 29 авг, 2020 10:20

Геоекономічні роздуми, частина 1:

Цей тиждень приніс нам деяку ясність стосовно кандидатів в президенти Штатів, їх програм, а також стосовно політики ФРС.

Подивився я виступи кандидатів в президенти, і хочу сказати, що программа Трампа - клас! Байден ніс якусь пургу!
По всім сигналам Трамп йде на перемогу, але є АЛЕ!

По всім сигналам демократи не признають перемогу Трампа, і там дуже вже багато варіантів, але я на 90% певен в наступному:
- з"являться дві нові держави - Штати 1 і Штати 2, яким доведеться вести війну один з одним.
- на якийсь час Штати випадуть зі світової політики і системи постачання доляра в економіку.

К яким наслідкам це все може привести, я чесно кажучи не можу собі уявити!

Можу тільки допустити, що можуть бути проблеми з ліквідністю готівкового баксу, а також велика вірогідність наступу Раші в Україні, Прибалтиці і захват Білорусі (в принципі, в особі Лукашенка вони не проти).
Последний раз редактировалось change_pm Сб 29 авг, 2020 10:59, всего редактировалось 1 раз.
change_pm
 
Заблокирован
Сообщения: 5561
С нами с: 03.02.16
Благодарил (а): 126 раз.
Поблагодарили: 1070 раз.
 
 
1
Сообщение Добавлено: Сб 29 авг, 2020 10:40

Геоекономічні роздуми, частина 2:

Ойропейці збираються водити санкції проти Туречина в кінці вересня за те, що вона хоче частину свого газу і нафти.

Санкції проти Туречині зі сторони ойропейців - це вистріл в ногу ойропейській економіці через дуже тісні зв"язки двох економік.

Санкції можуть привести до дефолту Туречини по держоблігаціям, девальвації ліри і
можуть стати трігером обвалу ойро і деяких частин світового борговогу ринку.

Економічна ситуація може поставити Ердогана в ситуацію, коли війна з греками буде єдиним виходом. А тепер уявимо цю ситуацію і які можуть бути ходи в ній:

- війна між двома державами НАТО, підтягне ще деякі держави НАТО і не Нато по дві сторони фронту. Вже можна бачити протиТурецьку коаліцію - Франція, Єгипет, ОАЄ.
- Дуже цікаво чию сторону займе Німечина, вважаючи кількість турецької диаспори в ній?
- Молодий французький Наполеон хоче порбрякати зброєю, забуваючи кількість мусульманського населення в самій Франції. Достатньо Ердогану сказати одне слово на літеру Д, і Західна Ойропа мінімум стане одним великим протесним полем, а можливо і ареною війни.
- Ще є один козир у Ердогана - це 2-3-4 млн біженців, яких він прихистив у себе, і утримує. Як тільки санкції почнуть діяти, то ми можемо знову побачити ці толпи народу, які йдуть через всю Йоропу за кращим життям.

Короче кажучи, найближчий час може стати таким гарячим, що ми всі будемо хотіти повернутись в початок 20 року.

Я дуже сподіваюсь, що яйцеголові ойропейські політики не будуть дібілами і знайдуть компроміс. Хоча спостерігаючи за рішеннями політиків, я все більше починаю вірити, що всі все більше хотять одну невеличку війнушку.

Проблема в тому, що треба вибирати з ким воювати по своїм можливостям, і не треба забувати, що політики сидять в своїх теплих кабінетах, а в полях гинуть прості люди!
change_pm
 
Заблокирован
Сообщения: 5561
С нами с: 03.02.16
Благодарил (а): 126 раз.
Поблагодарили: 1070 раз.
 
 
1
Сообщение Добавлено: Сб 29 авг, 2020 10:56

Геоекономічні роздуми, частина 3:

Ну і підсумок :)

Які наслідки події за океаном і в Східному Середземноморії можуть мати наслідки на Україну?

Випадіння Штатів з політики і війна між державами НАТО приведе до того, що Україна залишиться один на один з Рашею і Польшею, і з проблемами логістики в Середземному морі.

Я допускаю, що якщо Західна Ойропа запалає, Штати будуть розбиратись хто ж таки президент, і НАТО розвалиться, то Раша зробить свій хід, і зайде десь до Дніпра, відрізаючи Україну від моря, і доходячи до Приднестров"я.

Одночасно, мад"яри, поляки і румуни не будуть сидіти на попі і також зроблять свій хід.

Спостерігаємо ...

Якщо я помиляюсь стосовно дій Раші, то війна в середземному морі призведе до проблем з економікою в Україні через проблеми з логістикою.

Україна буде мати проблеми з відвантаженням більшої частини експорту, і частини імпорту, які ходять туди-сюди по морю. До чого це може привести думаю не треба пояснювати.

Що ж поармагодоніл, можна і відпочити.
І почати сподіватись, що все ж таки компроміси можливі, і песимістичні сценарії - це тільки результат моєї хфантазії, викликаної Ковідом :)
change_pm
 
Заблокирован
Сообщения: 5561
С нами с: 03.02.16
Благодарил (а): 126 раз.
Поблагодарили: 1070 раз.
 
 
1
Сообщение Добавлено: Сб 29 авг, 2020 11:15

І що ж робити, якщо світ піде в рознос?

У нас ще є десь один спокійний місяць імхо. Вже з жовтня почнуться різкі дуже рухи.

Що я вирішив для себе особисто зважаючи на геоекономіку?

- зайти в золото,
- купити акції компаній (золото і срібло добуваючі), які мають офіси в Канаді, виробництво по світу, але не в Штатах.Тут є проблема, що акції котуються в Штатах, в НЮ, але імхо - право власності на акції на відміниться, і навіть через кризу можна пронести якусь вартість грощей.
- ніяких компаній, які котуютьсь в Штатах, але є китайськими. Для таких компанії є свої азійські біржи.
- нерухомість в ЮК, про це я тутай вже мільйон разів писав.
- невеличкий об"єм кешу (ойро і бакс по ситуації), максимум на 6 місяців.

Хто зна, чи це правильний варіант, чи треба було просто сидіти рівно і нічого не робити? Час покаже.

зі. Цей допис не є індівідуальною інвестиційною рекомендацією :)
change_pm
 
Заблокирован
Сообщения: 5561
С нами с: 03.02.16
Благодарил (а): 126 раз.
Поблагодарили: 1070 раз.
 
 
1
Сообщение Добавлено: Сб 29 авг, 2020 11:45

Ну ви понялі ...

Ось по такому сценарію може запалати вся Західна Ойропа ....
У Швеції через спалення Корану почалися масові сутички – затримали близько 20 учасників

Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/u-shveciyi-cherez-s ... 15351.html
change_pm
 
Заблокирован
Сообщения: 5561
С нами с: 03.02.16
Благодарил (а): 126 раз.
Поблагодарили: 1070 раз.
 
 
1
Сообщение Добавлено: Сб 29 авг, 2020 18:37

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

change_pm писал(а):У нас ще є десь один спокійний місяць імхо. Вже з жовтня почнуться різкі дуже рухи.

Що я вирішив для себе особисто зважаючи на геоекономіку?

- зайти в золото,
- купити акції компаній (золото і срібло добуваючі), які мають офіси в Канаді, виробництво по світу, але не в Штатах.Тут є проблема, що акції котуються в Штатах, в НЮ, але імхо - право власності на акції на відміниться, і навіть через кризу можна пронести якусь вартість грощей.
- ніяких компаній, які котуютьсь в Штатах, але є китайськими. Для таких компанії є свої азійські біржи.
- нерухомість в ЮК, про це я тутай вже мільйон разів писав.
- невеличкий об"єм кешу (ойро і бакс по ситуації), максимум на 6 місяців.

Хто зна, чи це правильний варіант, чи треба було просто сидіти рівно і нічого не робити? Час покаже.

зі. Цей допис не є індівідуальною інвестиційною рекомендацією :)
День добрый, так, а ваша недвига в Анталии, что планируете делать!?

Отправлено с моего Redmi Note 5 через Tapatalk
Alex_V_K_79
 
Сообщения: 327
С нами с: 15.12.15
Благодарил (а): 227 раз.
Поблагодарили: 38 раз.
 
 
Сообщение Добавлено: Сб 29 авг, 2020 18:49

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

Бобер, видихай!
flyman
Аватара пользователя
 
Сообщения: 43237
С нами с: 09.03.14
Благодарил (а): 1650 раз.
Поблагодарили: 2902 раз.
 
 
1
4
Сообщение Добавлено: Сб 29 авг, 2020 18:50

підкину дров

https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=5046400#p5046400
  artsofpics писал(а):В шведском городе Мальмё массовые беспорядки. Протестующие блокировали улицы, нападали на полицейских, устраивали пожары. Десятки людей арестованы, несколько полицейских пострадали.

Прямо сейчас в Берлине проходит самая массовая акция протеста за последние 15 лет, люди недовольны политикой властей, в том числе мерами против коронавируса. Уже начались аресты, к городу стягиваются дополнительные силы и тяжёлая техника, включая подразделения бундесвера (причём с танками).

В США вспыхнула новая волна протестов в штате Висконсин из-за стрельбы офицеров полиции по темнокожему американцу. Во время массовых беспорядков погибли два человека и несколько людей ранены. Полиция применяет слезоточивый газ и резиновые пули, в ответ летят камни, петарды и бутылки. Для подавления протестов Трамп пообещал ввод нацгвардии и федеральных войск. Вообще, в США и без Висконсина накал такой, что в британской Daily Mail вышла статья историка Доминика Сэндбрука, в которой он сравнил беспорядки в США с приходом к власти Гитлера в Германии.

В Ливии, где США и Европа с таким тщанием насаждали демократию и порядок, во время мирных митингов против правительства национального согласия похищены шесть демонстрантов и несколько человек ранены в результате использования огнестрельного оружия.
flyman
Аватара пользователя
 
Сообщения: 43237
С нами с: 09.03.14
Благодарил (а): 1650 раз.
Поблагодарили: 2902 раз.
 
 
1
4
Сообщение Добавлено: Сб 29 авг, 2020 18:52

  change_pm писал(а):Ось по такому сценарію може запалати вся Західна Ойропа ....
У Швеції через спалення Корану почалися масові сутички – затримали близько 20 учасників

Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/u-shveciyi-cherez-s ... 15351.html

розвину тему:

РФ на прохання ЄС вводить танки аж до Рейк"явіка і заспокоє безпорядки і всіх примирює.
Наступає довговічний мир в Європі.

Далі РФ на прохання урядів штатів західного узбережжя вводить обмежений контингент для подолання гуманітарної катастрофи та бере під протекторат штати Аляску, Вашінгтон, Каліфорнія.
flyman
Аватара пользователя
 
Сообщения: 43237
С нами с: 09.03.14
Благодарил (а): 1650 раз.
Поблагодарили: 2902 раз.
 
 
1
4
  #<1 ... 106107108109110 ... 1099>
Форум:
+ Добавить
    тему
Ответить
на тему
Следить
за темой
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей + гостей: 1
Модераторы: Faceless, Ірина_, Модератор

Похожие темы

Темы
Ответы Просмотры Последнее
25412 18222961
Пн 22 июн, 2026 09:18
Ірина_
10678 7103761
Вс 22 мар, 2026 11:54
Shaman
6 415328
Ср 10 авг, 2022 13:45
Bolt
Топ
ответов
Топ
пользователей
реклама
Реклама