Маск відправив на орбіту чергову партію з 60...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 12 жов, 2020 09:14

Маск відправив на орбіту чергову партію з 60...

Пропонуємо до обговорення:
Важка ракета-носій Falcon 9 у вівторок стартувала на орбіту з черговою партією з 60 міні-супутників для поповнення орбітального угрупування глобальної мережі інтернет-покриття системи Starlink, повідомила компанія-розробник SpaceX.

Дивися повний текст Маск відправив на орбіту чергову партію з 60 інтернет-супутників Starlink.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 жов, 2020 09:14

Рибу ловлять мережею чи сіткою?
svyatoslav_hromyak
 
Повідомлень: 360
З нами з: 23.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 23 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 жов, 2020 09:17

Re: Маск відправив на орбіту чергову партію з 60...

когда уже можно будет заходить на заблокированные ресурсики для взрослых без платы за ВПН ? Сколько будет стоит сей интернет дороже ВПН или дешевле ?
yama
 
Повідомлень: 5364
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9260 раз.
Подякували: 1082 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Пон 12 жов, 2020 10:24

yama, там само оборудование далеко не копеечное, так что вряд-ли будет выгоднее ВПН )))
RomanTik
 
Повідомлень: 3377
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 12 жов, 2020 12:52

  yama написав:когда уже можно будет заходить на заблокированные ресурсики для взрослых без платы за ВПН ? Сколько будет стоит сей интернет дороже ВПН или дешевле ?

Вроде как обещали от 100$ в месяц. Очень актуально для заправок, придорожных отелей, кемпингов и т.п.
ssnet
1
 
Повідомлень: 2145
З нами з: 28.04.10
Подякував: 11 раз.
Подякували: 458 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2020 10:59

Re: Маск відправив на орбіту чергову партію з 60...

Дико извиняюсь ,но как специалист связи утверждаю ,чтобы покрыть все нужны 3 спутника.
60..хм это что метеозонды над территориями..странный он какой то.
Antin
 
Заблокований
Повідомлень: 19
З нами з: 12.10.20
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2020 12:06

  Antin написав:Дико извиняюсь ,но как специалист связи утверждаю ,чтобы покрыть все нужны 3 спутника.
60..хм это что метеозонды над территориями..странный он какой то.

Кого "все" покрыть нужны?
Внимательно читаем -- 60 -- это всего лишь "очередная партия", а не вся группировка...
_hunter
 
Повідомлень: 12193
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2020 13:04

  Antin написав:Дико извиняюсь ,но как специалист связи утверждаю ,чтобы покрыть все нужны 3 спутника.
60..хм это что метеозонды над территориями..странный он какой то.


Спутники на низкой орбите для того чтобы клиентские антенны были не больше коробки от пиццы.
andrein
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1397
З нами з: 21.10.12
Подякував: 6 раз.
Подякували: 478 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 жов, 2020 03:22

  Antin написав:Дико извиняюсь ,но как специалист связи утверждаю ,чтобы покрыть все нужны 3 спутника.
60..хм это что метеозонды над территориями..странный он какой то.

Ха, вот же ж дурачьё в СпейсИкс сидит! Вместо 3 запустили 715, получили разрешение на 12,000. Запасные, наверное.
Dear_Sir
 
Повідомлень: 1833
З нами з: 20.05.08
Подякував: 157 раз.
Подякували: 690 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 жов, 2020 08:11

  Dear_Sir написав:
  Antin написав:Дико извиняюсь ,но как специалист связи утверждаю ,чтобы покрыть все нужны 3 спутника.
60..хм это что метеозонды над территориями..странный он какой то.

Ха, вот же ж дурачьё в СпейсИкс сидит! Вместо 3 запустили 715, получили разрешение на 12,000. Запасные, наверное.


Да кто их знает,прожектируют неплохо,деньги собирают.Запустили рой мух- спутников в атмосферу.Чем аукнется еще неизвестно.

А нащо?Интернет и так есть всем кому надо.
Antin
 
Заблокований
Повідомлень: 19
З нами з: 12.10.20
Подякував: 1 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 815
Переглянути останнє повідомлення
Сер 27 тра, 2026 19:20
Hotab
1 2959
Переглянути останнє повідомлення
Нед 04 січ, 2026 16:34
pin9591
2 1647
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 31 жов, 2025 13:58
trololo
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама