Україна відстає від світу: мінімальна зарплата слабо...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2020 13:17

Україна відстає від світу: мінімальна зарплата слабо...

Пропонуємо до обговорення:
Співвідношення мінімальної та середньої заробітної плати в Україні в 2021 році зросте з нинішніх 45% до 48%.

Дивися повний текст Україна відстає від світу: мінімальна зарплата слабо співвідноситься з середньою - Марченко.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2020 13:17

Предлагаю уплату подоходного налога и ЕСВ перенести с бизнеса на физ. лицо. Тогда будет быстро расти зарплата и бизнес выйдет из тени.
welmexplus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 40
З нами з: 24.11.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2020 14:15

  welmexplus написав:Предлагаю уплату подоходного налога и ЕСВ перенести с бизнеса на физ. лицо. Тогда будет быстро расти зарплата и бизнес выйдет из тени.

Я тоже за. Работник сам за себя должен платить налоги. И отвечать тоже сам, а не перекладывать на плечи работодателя.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2020 14:30

Смысл повышать минималку если её не платят? Переводят людей на 0.5 или 0.7 ставки!
Повышение минималки только во вред чесным предпринимателям и компаниям. Такой себе способ сбить больше денег, а для рядового человека - это ИНФЛЯЦИЯ.
egor6508
Аватар користувача
 
Повідомлень: 184
З нами з: 23.01.20
Подякував: 3 раз.
Подякували: 39 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 13 жов, 2020 16:51

  welmexplus написав:Предлагаю уплату подоходного налога и ЕСВ перенести с бизнеса на физ. лицо. Тогда будет быстро расти зарплата и бизнес выйдет из тени.

Верное решение + накопительная и индексированная система накоплений.
AlexMotel
 
Повідомлень: 392
З нами з: 09.12.08
Подякував: 20 раз.
Подякували: 27 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 жов, 2020 11:20

  p_a_l написав:
  welmexplus написав:Предлагаю уплату подоходного налога и ЕСВ перенести с бизнеса на физ. лицо. Тогда будет быстро расти зарплата и бизнес выйдет из тени.

Я тоже за. Работник сам за себя должен платить налоги. И отвечать тоже сам, а не перекладывать на плечи работодателя.


Но это имеет смысл только, когда работник сам, в буквальном смысле сам лично, платит за себя налоги. То есть он видит свои деньги в своём кармане, а потом берет и отправляет их в казначейство на общие нужды.
А то сейчас значительная часть население не имеет понятия сколько удерживается с его фонда заработной платы подоходного, ЕСВ, военного сбора.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19529
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4794 раз.
Подякували: 7756 раз.
 
Профіль
 
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Сер 14 жов, 2020 12:27

  p_a_l написав:
  welmexplus написав:Предлагаю уплату подоходного налога и ЕСВ перенести с бизнеса на физ. лицо. Тогда будет быстро расти зарплата и бизнес выйдет из тени.

Я тоже за. Работник сам за себя должен платить налоги. И отвечать тоже сам, а не перекладывать на плечи работодателя.

Ага. И будут налоговая и фонды гоняться за каждым неплательщиком. Я уже не говорю о том, что правильно рассчитать суммы налога и сборов к оплате далеко не каждый сможет. Например, по добровольному медицинскому страхованию.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3869
З нами з: 26.02.18
Подякував: 713 раз.
Подякували: 636 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 жов, 2020 18:28

  welmexplus написав:Предлагаю уплату подоходного налога и ЕСВ перенести с бизнеса на физ. лицо. Тогда будет быстро расти зарплата и бизнес выйдет из тени.

Все дуже просто - його не платитимуть бо "крадуть", "мені це не треба", "вони там всі бандити" ітп. І не думаю що там допомогла б якась відповідальність за таке.
nighthawk5
Аватар користувача
 
Повідомлень: 366
З нами з: 18.07.20
Подякував: 650 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 14 жов, 2020 18:30

Re: Україна відстає від світу: мінімальна зарплата слабо...

“6 тис. гривень не є критичною заробітною платою, не є навіть середньою заробітною платою. Те, що ви називаєте податковим навантаженням на бізнес, я називаю тіньовим рівнем економіки, з якої не сплачено податки” , – резюмував Марченко.


Варто задуматись а чому з цих сум не платиться податок? Можливо тому що це невигідно і може просто загнати бізнес в мінус?
nighthawk5
Аватар користувача
 
Повідомлень: 366
З нами з: 18.07.20
Подякував: 650 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 09:13

  nighthawk5 написав:
  welmexplus написав:Предлагаю уплату подоходного налога и ЕСВ перенести с бизнеса на физ. лицо. Тогда будет быстро расти зарплата и бизнес выйдет из тени.

Все дуже просто - його не платитимуть бо "крадуть", "мені це не треба", "вони там всі бандити" ітп. І не думаю що там допомогла б якась відповідальність за таке.

А она и не нужна: просто с зарплатной карты автоматом списывать процент при зачислении...
_hunter
 
Повідомлень: 12193
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 496 раз.
 
Профіль
 
2
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 595
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 чер, 2026 15:58
zim111333
1 2172
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
1 2280
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 тра, 2026 19:18
moveton
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама