Кошторис приватного будинку на хлопський розум

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21222324>
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 14:38

Re: Кошторис приватного будинку на хлопський розум

Приподнимем тему:дом стоит грошей по сравнению с шаромыговским трудом
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 14:41

  Мизантрóп написав:Приподнимем тему:дом стоит грошей по сравнению с шаромыговским трудом

Че тут приподнимать, арматура с лесом в два раза выросла, ЗП кроме ИТ на месте.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 15:44

  Мизантрóп написав:
  Bolt написав:
  Мизантрóп написав:Приподнимем тему:дом стоит грошей по сравнению с шаромыговским трудом

Че тут приподнимать, арматура с лесом в два раза выросла, ЗП кроме ИТ на месте.

Я для семеныча отлупа по ветке)) Вам тоже дяк! Уберегли земляков от его законоф

У мну участок в Конопнице(кто Львовский тот знает) есть 6 сот, поехал поразчисчал джунгли, с коммуникациями там проблем нет. Мог бы строится, но , пока , до окончания второго срока Зе будем посмотреть .
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 15:57

Re: Кошторис приватного будинку на хлопський розум

  Bolt написав:У мну участок в Конопнице(кто Львовский тот знает) есть 6 сот, поехал поразчисчал джунгли, с коммуникациями там проблем нет. Мог бы строится, но , пока , до окончания второго срока Зе будем посмотреть .

Ну, це якщо "для себе" і збираєтесь жити там на пенсії.
В іншому випадку - ви там ніколи за нормальні кошти його(новозбудований будинок) не продасте, а в оренду - тим більше не здасте!

То що - таки будете вити гніздечко для проведення пенсії на природі? :)
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6219
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 895 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 16:44

  Успіх написав:
  Bolt написав:У мну участок в Конопнице(кто Львовский тот знает) есть 6 сот, поехал поразчисчал джунгли, с коммуникациями там проблем нет. Мог бы строится, но , пока , до окончания второго срока Зе будем посмотреть .

Ну, це якщо "для себе" і збираєтесь жити там на пенсії.
В іншому випадку - ви там ніколи за нормальні кошти його(новозбудований будинок) не продасте, а в оренду - тим більше не здасте!

То що - таки будете вити гніздечко для проведення пенсії на природі? :)

Я вже раніше тут писав, в мене будинок 170 квадратів, метрів двісті п'ятдесят до оз.Наврії.
Просто думаю, що поки знаходжусь в більш-менш спортивній формі ще один завалити, щоб дітям не треба було той один ділити згодом, а кожному по будинку і двушці , ттрьошці у Львові(може навіть і не по одній)
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 17:15

ДумайТЕ!©

  Bolt написав:
  Успіх написав:
  Bolt написав:У мну участок в Конопнице(кто Львовский тот знает) есть 6 сот, поехал поразчисчал джунгли, с коммуникациями там проблем нет. Мог бы строится, но , пока , до окончания второго срока Зе будем посмотреть .

Ну, це якщо "для себе" і збираєтесь жити там на пенсії.
В іншому випадку - ви там ніколи за нормальні кошти його(новозбудований будинок) не продасте, а в оренду - тим більше не здасте!

То що - таки будете вити гніздечко для проведення пенсії на природі? :)

Я вже раніше тут писав, в мене будинок 170 квадратів, метрів двісті п'ятдесят до оз.Наврії.
Просто думаю, що поки знаходжусь в більш-менш спортивній формі ще один завалити, щоб дітям не треба було той один ділити згодом, а кожному по будинку і двушці , ттрьошці у Львові(може навіть і не по одній)

От для чого дітям "будинок в селі"? - вони ж там жити не захочуть, а продати по нормальній ціні - не продадуть!
Краще вже дітям у Львові дати по зайвій квартирі більше, ніж будинок (хоч і добротний) в селі!
Діти, як захочуть з міста в село перебратись - то легко продадуть квартири в місті і куплять собі до вподоби будинок у селі. А от провернути таке "навпаки" - це вже завдання не з легких, або, навіть, нездійснених!

Тож, не створюйте зайвих/непотрібних квестів для своїх дітей! :D
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6219
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 895 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 17:23

Може вони не то , що у Львові, а в Україні не захочуть жити?Тож відповідно з тим другим будинком не поспішаю.До речі , думав теж , що нездала локація, але вчора їхав і прсто на Городоцькій трасі за КПП відкрили митний склад, і там крутиться досить багато народу.Може дійсно для подобової оренди, щось збудувати?!Там до мене пішки хвилин 20.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2021 12:41

Re: Кошторис приватного будинку на хлопський розум

  Bolt написав:відкрили митний склад, і там крутиться досить багато народу.Може дійсно для подобової оренди, щось збудувати
они в машинах живут, а душ + кафе пиццерию будет кстати.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23010
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2021 12:46

  vitaliian написав:
  Bolt написав:відкрили митний склад, і там крутиться досить багато народу.Може дійсно для подобової оренди, щось збудувати
они в машинах живут, а душ + кафе пиццерию будет кстати.

Так , для примера написал, там если, что до Щегиней 60км по трассе.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 чер, 2021 12:47

Re: Кошторис приватного будинку на хлопський розум

  Bolt написав:Так , для примера написал, там если, что до Щегиней 60км по трассе.
заехал дальнобой в Украину, постоял 6 часов в очереди на границе, чему ему больше всего хочется? душ, пожрать и женщину (для интеллектуального общения). Я работал в логистической компании, у каждого второго дальнобоя есть такие курортные места.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23010
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 21222324>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 2830
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 жов, 2018 19:10
Квесторе_поверніться
5 24131
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 січ, 2011 14:42
Miola
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама