а що з гривнею може трапитися?
курс грн до валют - це просто курс.
чому так всі кламають на курс, ви в доларів маєте повні матраси і наволчки?
з.і.
а що у чернві 2022?
Путін нападьот?
Чи Амаргедон який ?
|
|
![]() Re: Валютный рынок в контексте ДСДоганяємо долар? Чи сподобались качелі?
Таке враження, що великі гравці (експортери) ввійшли у смак, знаючи як поведе себе НБУ. Піднімають вартість долара, а потім викидають на МБ об'єми знаючи що НБУ підстрахує і не допустить провалу. Головне не бути занадто жадним коли задираєш котирування вгору. А імпорт підлаштовується і виходить із покупкою під час пропозиції цих об'ємів. Фактично виходить, що моду на МБ зараз диктує експорт. (все це виключно моя суб'єктивна точка зору та оціночне судження) ![]() Re: Валютный рынок в контексте ДСКрапля за краплею ринок сприймає новини з Росії. Власне це той "чорний лебідь" (Звіт USDA від 12 серпня). Ціна на базисі FOB Української пшениці на Єгипетських тендерах зросла з 19 серпня по сьогодні з $297,99 до $304,25 і на 9 доларів на базисі C&F. Тобто рекордний урожай не призводить до падіння цін, а навпаки - йде підтримка гривні за рахунок подорожчання експорту. Те саме відбувається і на ринку сталі/ЗРС
Востаннє редагувалось Denik в Вів 31 сер, 2021 10:34, всього редагувалось 2 разів.
![]() Re: Валютный рынок в контексте ДСслишком много усилий надо приложить чтобы отказаться от легких денег (кредитов). Много чего упирается в политическую волю руководства которым нужны деньги "здесь и сейчас" (любой ценой) для пенсий, зарплат чиновников и великих строек, которые экономика без вливаний не тянет. В целом у нас похожие точки зрения, за тем исключением что я против вмешательства в рынок, внутрее производство должно расти в любых условиях а не искусственно под него созданных, увы кредиты это часть мирового финансового рынка. Предлагаю закончить оффтоп.
![]() Я бачу трохи інше. Вже 2 неділі як ціни на пшеницю падають... ![]() Ф'ючерси на чиказьку пшеницю торгуються близько 7,2 доларів за бушель, оскільки Росія, найбільший у світі відправник пшениці, прискорює збирання врожаю, а Міністерство сільського господарства Росії продовжує прогнозувати виробництво пшениці на 81 млн тонн, що перевищує прогноз USDA в 72,5 млн тонн. Востаннє редагувалось RTC12 в Вів 31 сер, 2021 11:29, всього редагувалось 1 раз.
![]() Re: Валютный рынок в контексте ДСВийшли свіжі дані про збирання врожаю в Україні.
Нічого сенсаційого. ![]() Врожайність соняшника на старті 20 ц/га у порівнянні з минулорічними 13 ц/га на старті Це дає сподівання на врожай соняшника близько 18-20 млн. т. вартістю 10 млрд. доларів. В РФ теж почалось вбирання соняшника та кукурудзи. Врожайність поки що трохи краща за 2020 але так було і з раннімии зерновими, урожайність яких обвалилась з плином жнив. І все одно - врожайність кукурудзи в РФ нижча за врожайність ранніх зернових в Україні. Ніякого кукурудзяного рекорду (і обвалу цін) в РФ не буде. Цифру на картинці 44,4 запостив для того, щоб додати до неї 39 (кукурудзи) = 83,4 і помножити на 300 і отримати 25 мільярдів доларів. Востаннє редагувалось Denik в Вів 31 сер, 2021 11:42, всього редагувалось 1 раз.
![]()
Поточний рух вниз, а тренд все одно - вгору. З Чікаго пшеницю ще треба довезти до Середземномор'я або Близького Сходу, що в умовах логістичної кризи буде дуже дорого. 81 млн. т. - це фейк російської пропаганди перед виборами (щоб не допустити стрибка цін). Зараз зібрали 65 млн.т. і до цифри 81 як до неба рачки. 72,5 - цифра поки що це реальна. Повторюся - не росте пшениця біля лісів, що палають... Знову повторюся - Росія йде до заборони експорту зерна. 70 - млн. т в них власні потреби, десь 10 - вже експортували. Зберуть в кращому випадку 105. Ще можна експортувати 25 - це на 3 місяці роботи - а далі заборона експорту. Ринок США це відчує після чергового звіту USDA 10 вересня. ![]() Denik
Можливо буде і так...Сперечатися не буду...Поживем - побачимо. **************************** Китай продовжує збавляти оберти... Офіційний PMI виробництва NBS у Китаї впав до 50,1 у серпні 2021 року з 50,4 місяцем раніше і нижче очікувань ринку, що склало 50,2. Це був найслабший темп зростання фабричної активності після скорочення у лютому 2020 року на тлі дельта-варіанту спалахів COVID-19, більш високої вартості матеріалів та кампанії зі скорочення викидів вуглецю. Рівень виробництва та закупівлі був помірним, хоча спостерігалося скорочення нових замовлень, експортних продажів та зайнятості. ![]() Re: Валютный рынок в контексте ДССтрибок курсу наприкінці серпня забезпечили олені.
|
|