
Ясно, что это все вилами по воде, и внутренних источников финансирования нет. От США требуется самая малость - либо инвестиции, либо кредиты

|
|
![]() ТОП-10 проектов по размеру инвестиций из Плана трансформации Украины, презентованного Зеленским в Вашингтоне
![]() Ясно, что это все вилами по воде, и внутренних источников финансирования нет. От США требуется самая малость - либо инвестиции, либо кредиты ![]() Востаннє редагувалось Радіо в Суб 04 вер, 2021 12:42, всього редагувалось 1 раз.
![]()
оставить пункты : 1, 5, 6, 10-остальное в топку ![]() Re: Валютный рынок в контексте ДСЩодо актуальної ситуації з курсом: сезонність підсилена виходом нерезидентів і приглушена значним ростом експорту. Очікуваної вересневої катастрофи через зовнішні виплати не станеться вже точно, адже МВФ підкинув достатньо грошенят. Але особисто мені дуже не сподобалася поведінка НБУ цього тижня. «Регулятор» відверто і свідомо маніпулював курсом щоб дати можливість Автодору дорого продати кредитну валюту і коли ніхто не хотів купувати дорого - гріб сам . Крім того, виглядає, що НБУ бачить курс ближче біля 27 чи трохи вище а не 26,5 чи, тим більше, 26. Автодор ще всього не продав, маніпуляції продовжаться, але експорт серйозний, тому в голосу валці я вибрав варіант 26,5-27.
viewtopic.php?p=5290511#p5290511 Востаннє редагувалось orest в Суб 04 вер, 2021 18:01, всього редагувалось 1 раз.
![]()
На правах вихідного офтопу. Собівартість будівництва у Франківську коливається від 200 до 300$/м2 Продають по 450-550$ і планують піднімати ціни бо дійсно арматура, цемент та цегла дуже сильно прив'язані до світових цін (перше) та вартості газу (друге та третє). Інше питання - це якість та характер забудови які не вартують навіть 300$/м2 В результаті маємо хаотичну забудову яку купляють люди із рівнем інтелекту "якось потім буде". А потім вечором ви робите три кола по району, щоб припаркуватись і слухаєте тупіт дитячих ніг у себе над головою, бо шумоізоляція - це для лохів які мають багато грошей. Але так, ціни на нерухомість ростуть. Таке враження, що пів країни лохів і це не лікується. Без образ. Просто в мене це питання якраз зараз дуже болюче. Я би і хотів змінити локацію, але як подивлюсь на то що будують, то готовий вже "втекти" за місто. ![]()
Ви нікуди не втічете, хіба за кордон.. У Львові елітка хіба за кошти..., а в реалі банальний комфорт, відповідно комфорт-економ і т.д. ![]() У Вас прекрасне місто, ще Тернопіль спадає на думку ![]() jump Одним з завдань цих викиднів, яких долярчики привели до влади, і є забудувати міста, де є хоч якась перспектива новобудов, "житлом". Нормального практично ніде не будують, майже все з "лайна і камиша" - залізобетонний каркас, закладений піноблоками, проводка, вода і решта комунікацій з найдешевшого китайського непотребу. Вікна найдешевші з можливих, фасади - банальний пінопласт в десять сантиметрів. Майже всі будинки за давно не чинними ДБНами, без каналізації, стоянок, нормальних підїздних шляхів, без жодних прибудинкових територій та якої небудь іншої інфраструктури. А такі "компанії" як Ріел, крім того всього, ще й будують часто з жахливими порушеннями законів: в санітарно захисних зонах, з порушенням генпланів, з порушенням поверховості (десять поверхів в Сокільниках) і накласти їм з високої ратуші на тих нещасних, які куплять раптом квартири в тому непотребі. І потім долярчики-успіхи дихають викидами, пишуть скарги на законно працюючі підприємства, біля яких збудували "елітне житло", дивляться на чудові пейзажі смітників і розвалених складів з своїх вікон, паркують "елітні" євробляхи на проїжджих частинах в два ряди, на клумбах і тд (як щасливі власники елітних смартів в Парусі на Трускавецькій).
І собівартість тих "шанхаїв" 200-300 доларів не тільки у Франківську чи Тернополі а всюди, тільки У Станіславі ціна того "елітного" метра 500, у Львові 800-1000, а в Києві чи Одесі 1200-1500 баксів. І спробуйте ви вирішити якесь питання чи знайти відповідального спеціаліста в новоствореному Львіському районі чи Львівській РДА... Навіть не зрозуміло де їх шукати: на Винниченка чи в Камянка Бузькій, там де дідько добраніч каже... ![]() Re: Валютный рынок в контексте ДСТрохи позитиву на ніч:
Український бізнес найбільш оптимістичний від жовтня 2019 року Серпневий індекс очікувань ділової активності (ІОДА) склав 53.4 (50.8 у липні). Це найвище значення починаючи із жовтня 2019 р. - промисловість найбільш оптимістична поміж секторів, їх секторальний індекс становив 54.3 проти 51.9 у липні. Також промисловці вперше за півтора року очікують збільшення зайнятості в секторі. - найбільший рух у сторону оптимізму продемонстрував сектор послуг. ІОДА зріс до 54.1 з 50.1 у липні. - торгівля вперше за рік перейшла в зону позитивних очікувань. Секторальний індекс у серпні зріс до 51.1 із 49.7 у липні. - сектор будівництва єдиний хто зменшив свої очікування з 55.6 у липні до 53.0 Всі сектори очікують ріст цін на сировину та матеріали. Відповідно очікують і на подорожчання їх продукції та послуг.
![]() Я не родом із Львова, але прожив там більше 12 років. Одружився у Львові і там народились мої діти. В 2015 році ми переїхали бо це місто почало нагадувати мені Київ початку 2000. Не жалію. Навпаки... Хоча коли переїжджав, багато хто не розумів як можна поміняти Львів на щось інше. Я б не перехвалював Франківськ, але на фоні Львова він однозначно набагато комфортніший. В Західній Україні є багато чудових місць проживання: Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Луцьк (обласні центри), Коломия, Стрий, Дрогобич, Кам'янець-Подільський, можливо навіть мій рідний Калуш.
|
|