Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 33293330333133323333 ... 14834>
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 10:41

  lapay написав:Версія з помилкою пілотів виглядає геть слабо. Туман, не туман, а супутникову навігіцію, електронні карти, ніхто не відміняв. Свідки бачили загоряння в польоті, немає підстав їм не вірити.


В комиссии будут представители всех заинтересованных строн, в том числе производителя вертолета и конструкторского бюро. Просто так на Францию повесить причину катастрофы не получится, нужны очень серьезные доказательства. Скорее Франция сможет уломать нас взять ее вину на себя, чтобы не подрывать престиж производителя и Франции в целом.

Так что дождемся заключения комиссии и все узнаем...
Камикадзе
 
Повідомлень: 2089
З нами з: 04.09.11
Подякував: 589 раз.
Подякували: 954 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 10:43

❗️Велика Британія відправить в Україну ще понад 200 одиниць бронетехніки на додаток до 14 танків Challenger 2, — очільник МЗС Сполученого Королівства Джеймс Клеверлі на спільній пресконференції зі своєю канадською колегою Мелані Жолі.
"Велика Британія вирішила піти далі і швидше у питанні допомоги Україні та поставити нашим друзям основні бойові танки Challenger 2, важку артилерію та понад 200 одиниць іншої броньованої техніки", — заявив Клеверлі під час візиту до Канади.
Франція розглядає надання Україні танків Leclerc — Politico.
"Це непросте питання і остаточного рішення у Парижі ще не прийняли. Але ми це обговорюємо. Певні рішення можуть бути прийняті на спільній зустрічі з німецькою стороною у Давосі", — заявив журналістам неназваний французький чиновник.
edvardd
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8519
З нами з: 20.11.08
Подякував: 155 раз.
Подякували: 2902 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 11:30

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Щось активізувалися з роздачею повісток, наче в квітні. Сусід поранений в червні знову отримав.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5603
З нами з: 29.07.22
Подякував: 891 раз.
Подякували: 639 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 11:31

Ракети GLSDB до HIMARS дальністю дії на 150 км, які, за даними ЗМІ, увійдуть до наступного пакету військової допомоги США, ще більше ускладнять логістику РФ в Україні.

Як зазначив в Twitter екс-командувач військами США в Європі Бен Годжес, під загрозою ударів опиняться і російський флот, і логістичні шляхи окупантів на сході і півдні України.

Крім того Годжес сподівається, що GLSDB також ускладнять перекидання військової техніки РФ через Керченський міст.
prodigy
 
Повідомлень: 12649
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3329 раз.
Подякували: 3343 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 11:33

  prodigy написав:
по Одесской области в наличии 55% от необходимой мощности
в моем доме (где квартира пустует) свет не больше 5-6 часов в сутки (хорошо, что меня там нет)

Поэтому вызвала вопросы цифра 25%
​​СПОЖИВАННЯ електроенергії: в Україні зменшилося. Цьому сприяє потепління. Водночас зберігається суттєвий дефіцит потужності в енергосистемі, особливо у вечірній пік споживання. Наразі генерація не покриває четверть споживання в країні.

ПРИЧИНА ДЕФІЦИТУ: внаслідок російських ракетних та дронових атак пошкоджені електростанції (генеруючі потужності) та високовольтна мережа. В результаті останньої атаки суттєво пошкоджені декілька енергоблоків теплових електростанцій..

Нагадуємо, енергосистема України вже пережила 12 ракетних атак ворога та 14 ударів БПЛА по енергооб’єктах. Крім цього, понад 10 ГВт основних встановлених потужностей наразі недоступні українській енергосистемі і знаходяться під контролем ворога. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС. Крім цього, на тимчасово окупованих територіях півдня також знаходиться і більшість вітрових та сонячних електростанцій. Також зазначимо, що крім АЕС, решта електростанцій – це ключові регулюючі потужності. Саме вони забезпечують покриття споживання у пікові ранкові та вечірні години, де наразі найбільший дефіцит.

❗️В Україні пошкоджено понад половину всіх енергооб'єктів, –Шмигаль
Wirująświatła
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30539
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2522 раз.
Подякували: 3503 раз.
 
Профіль
 
2
3
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 11:36

  Дюрі-бачі написав:Щось активізувалися з роздачею повісток, наче в квітні. Сусід поранений в червні знову отримав.

❗️«Ірпінь, годину тому виписали повістку прямо у барбершопі всім працівникам та клієнтам. Фото прикладаю.»
https://t.me/irpin_b_politik/11053
Wirująświatła
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30539
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2522 раз.
Подякували: 3503 раз.
 
Профіль
 
2
3
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 11:54

💁‍♂️Щодо ефективності роботи БЕБ за рік:

Почнемо з тому, що нещодавно цей диво-орган заявив, що «за 2022 рік внесок БЕБ в економічну безпеку….🥁 60,1 млрд грн».
🤯 Ще раз, БЕБ заявляє про 60 млрд грн.

🕵️‍♂️Але в рамках ТСК вирішили перевірити…

За даними Офісу Генпрокурора, за 2022 рік «трудоголіки» з БЕБ насправді:
- забезпечили відшкодування збитків лише на 100 тис грн.
- наклали арешт на майно на 7,7 млн грн (рухоме 5,5 та готівкові кошти 2,2 млн грн).
- ще у трьох кримінальних провадженнях (по 212 несплаті податків) доплатили податки на 33 млн грн.

🧮Враховуючи що в грудні там працювало 624 співробітника, то виходить результат 53 тис грн на рік на одного працівника….

👨‍⚖️А що ви хотіли від лише 12-ти направлень у суд. Ця статистика теж вже є і у звітності 1-СЛ

Все 🤷‍♂️ Всі успіхи БЕБ.
Перебільшення у заявленій самим БЕБ-ом цифри десь у 1800 разів.
https://t.me/yzheleznyak/3302
Wirująświatła
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30539
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2522 раз.
Подякували: 3503 раз.
 
Профіль
 
2
3
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 11:57

  wild.tomcat написав:місце роботи - оп - вимагає, що його службовці, якого рангу вони там би не були,(адже все сказане ними в т.ч. може сприйматися як офіційна точка зору, що власне в даному випадку і маємо) вміли тримати язик за зубами і робили це

Тобто якщо офіційна точка зору бреше, то усі також мають брехати. (я не стверджую це, але припускаю).
Вибачте, але я не поділяю таких життєвих принципів. Я в першу чергу опираюсь на факти, а не на офіційні точки зору. І мені плювати що думають "усі"(і ви зокрема).
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6630
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 286 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 11:57

«…Как на грех, дела в колхозе шли плохо. То есть не так чтобы очень плохо, можно было бы даже сказать — хорошо, но с каждым годом все хуже и хуже…»©

На фоне заявлений Путина, что дела в российской экономике идут прекрасно, внезапно возник новый рекорд. Цена нефти, при которой сводится российский бюджет, выросла до рекордного значения в 115 долларов за баррель - именно при такой цене бюджет России может быть бездефицитным. Предыдущий рекорд в 114 долларов был зафиксирован в 2013 году.

Обращает на себя и динамика резкого подъема этого показателя. Она показывает, что российский бюджет становится предельно зависимым от торговли углеводородами. И когда клятый Запад вводил санкции на нефтегазовые отрасли России (и продолжает вводить новые), он делал и делает это с холодной головой, понимая последствия.

Откуда у Путина его данные о том, что в экономике все тип-топ, неизвестно. Когда под конец 2022 года впервые за новейшую историю пришлось изымать ресурс развития всех сырьевых госкорпораций, чтобы хоть как-то свести бюджет, это лучше всего говорит о том, что дела идут из рук вон плохо. Хотя бы потому, что такое изъятие - одноразовое. В этом году повторить этот финт уже не удастся. Больше изымать нечего и не у кого. Остается только население, которое будут грабить все более свирепо, и последний ресурс - печатать необеспеченные деньги.

Население пока кряхтит, но платит всё более высокие налоги и сборы. Но предел рано или поздно наступит, причем, скорее, рано, так как брать с него и без того нечего. А расходы на победоносные авантюры растут, так что вариантов не остается.

Wirująświatła
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30539
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2522 раз.
Подякували: 3503 раз.
 
Профіль
 
2
3
Повідомлення Додано: Чет 19 січ, 2023 12:07

Кто здесь писал, что Китай осадил угрозы РФ ядерной дубинкой? Ловите новые.
https://t.me/medvedev_telegram/252

(Остальным переходить по ссылке не обязательно, шоб потом не воняли про раша пропаганду на ветке).

Мое вИдение Китай больше всех заинтересован в этой войне, поэтому на собеседование к Си послали именно Димона. Возможно его в Китае видят реальным преемником пуйла. С бомжом у Си бы точно не общались. Соответственно уход пуйла вопрос времени.

‼путін знає, що у разі ядерного удару Захід завдасть удар відплати, – Борис Джонсон.

«Якщо рф застосує ядерку, путін перестане бути членом людської цивілізації. А всі «невизначені» держави – Індія, країни Перської затоки, Азії, Африки тощо – будуть втрачені для нього».
почему Борис думает что партнёры отвернутся от РФ непонятно. Наоборот, отвернутся все остальные и потоки импорта / экспорта Индия / Китай возьмут на себя.
Востаннє редагувалось Wirująświatła в Чет 19 січ, 2023 13:30, всього редагувалось 4 разів.
Wirująświatła
Аватар користувача
 
Повідомлень: 30539
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2522 раз.
Подякували: 3503 раз.
 
Профіль
 
2
3
  #<1 ... 33293330333133323333 ... 14834>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
33 121305
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 лип, 2025 09:53
Дюрі-бачі
1493 304266
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 975296
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама