Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 37943795379637973798 ... 8001>
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:00

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  otg написав:В Київський обл ефективні?

В мене немає інформації. І навряд цю інформацію опублікують до кінця війни. Припускаю, ефективність не відповідає затраченим ресурсам, якщо цю програму не розширюють.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1569
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:08

  Denik написав:Хтось уявляє як із ДШК стріляти вночі по малорозмірній цілі на дальності кілометр і більше.

https://www.youtube.com/shorts/Ni7RdWkWIVI
Schmit
 
Повідомлень: 4320
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:09

  Schmit написав:
  Denik написав:Хтось уявляє як із ДШК стріляти вночі по малорозмірній цілі на дальності кілометр і більше.

https://www.youtube.com/shorts/Ni7RdWkWIVI

а є відео збиття Шахіда?
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1569
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:10

  sashaqbl написав:otg Для деяких обєктів є війська ППО. Шмідт говорить про те, що комусь в хату прилетів дрон і тепер треба обласні центри захищати.
Є система ППО з радарами, з ракетами, та зенітними танками, яка прикриває територію України. В цю ж систему мабуть входять уже сформовані мобільні групи з ПЗРК та кулеметами.
Є керівництво, штаби, які на підставі розвідданих та аналізу попередніх атак планують розмішення радарів і пускових, щоб максимально ефективно знищити цілі і захистити обєкти, які потребують захисту.
З іншого боку також є штаби які планують атаки цілей. Які аналізують попередні атаки і розвіддані, на основі чого прокладають маршрути дронів та ракет, щоб максимально ефективно обійти наше ППО та уразити цілі.
І тут зявляєься Шмідт, який каже, що просто треба видати поліцейським ПК, посадити на піками і вони будуть відстрілювати дронів.
Як що я Вам розповідаю про об'єкти, то мабуть щось знаю. Ви рахуєте об'єкти не можуть бути знаходитись в обласних центрах? Було болячи дивитись коли атакують обласний центр, дуже важливий обласний центр, а ПВО мовчить. А Ви розповідаєте про планування та інше. Я розумію що на всіх не хватає, але мабуть щось не доробляють в цьому плані теж.
  sashaqbl написав:В мене немає інформації. І навряд цю інформацію опублікують до кінця війни. Припускаю, ефективність не відповідає затраченим ресурсам, якщо цю програму не розширюють.
Ефективність висока. Не знаю чи завдяки цим групам, чи концетрації всього ПВО, але ефективність не погана.
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:13

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  otg написав:Як що я Вам розповідаю про об'єкти, то мабуть щось знаю. Ви рахуєте об'єкти не можуть бути знаходитись в обласних центрах? Було болячи дивитись коли атакують обласний центр, дуже важливий обласний центр, а ПВО мовчить. А Ви розповідаєте про планування та інше. Я розумію що на всіх не хватає, але мабуть щось не доробляють в цьому плані теж.

Ніхто не каже, що ППО працює ідеально.
Але легкі, прості і очевидні рішення складних задач, як правило, неправильні. Якщо програму мобільних груп з кулеметами не розширюють, то, мабуть, для цього є якісь причини. Ви згодні?
  otg написав:Ефективність висока. Не знаю чи завдяки цим групам, чи концетрації всього ПВО, але ефективність не погана.

Скоріш завдяки концентрації ППО. Все таки, в Києві ефективність ППО була вища й на початку війни. І формування мобільних груп принципово нічого не змінило. Тому без статистики власне мобільних груп - нема про що говорити.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1569
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:17

  otg написав:20-е уже не за горами. Все увидим.
ничего вы 20го не увидите, на пресс конференции оба диктатора скажут что они за мир и готовы к переговорам о прекращении огня с кем угодно в любом формате. В секретном протоколе условием переговоров будет передача рф Запорожской и Херсонской области, согл. их конституции. А так да все за мир, на условиях Си-Пуйла. Как будто когда то было иначе. Пуйло год не заявляет цели СВО, чтобы его не называли агрессором, а тут заявит.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 18 бер, 2023 14:20, всього редагувалось 3 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23170
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:17

  sashaqbl написав:Ніхто не каже, що ППО працює ідеально.
Питання не ідеальності, але коли його знімають з деяких напрямків. Мабуть вгадують куди рашисти завдадуть удар? Так? Чи розвідка доповідає?
Якщо програму мобільних груп з кулеметами не розширюють, то, мабуть, для цього є якісь причини. Ви згодні?
Ну я привів приклад Вінниці. Мабуть розширили. Да дійсно я не знайомий з эффективностью, але люди щось роблять, пробують
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:19

  vitaliian написав:
  otg написав:20-е уже не за горами. Все увидим.
ничего вы 20го не увидите, на пресс конференции оба диктатора скажут что они за мир и готовы к переговорам о прекращении огня с кем угодно в любом формате. В секретном протоколе услоием переговоров будут передача рф Запорожской и Херсонской области, согл. Конституции. А так да все за мир, на условиях Си-Пуйла.
Вы опять гадаете на кофейной гуще :)
otg
 
Заблокований
Повідомлень: 3448
З нами з: 14.08.16
Подякував: 45 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:21

otg типа вы мне запрещаете моделировать развитие ситуации? я выражаю свое мнение, для этого создан форум. Официоз и протоколы ищите на правительственных сайтах, и прошу не попрекать что у меня для вас их нет. Ваша неадекватность уже надоела. Вы как будто на заседании МИДа от меня как от посла, чего то хотите.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23170
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3342 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 18 бер, 2023 14:55

  sashaqbl написав:
  Denik написав:Оце виглядає +- реалістично якщо Шилки розставити, які мають радіолокатор.
Хтось уявляє як із ДШК стріляти вночі по малорозмірній цілі на дальності кілометр і більше.

Шмідт писав, що ДШК - то забагато, там ПК вистачить.

Та навіть спарки Максимів. Ходили чутки, що їх були тисячі на складах в Соледарі.
Бажання потрібно щось робити, а не чекати манни небесної від "Заходу".
Востаннє редагувалось Schmit в Суб 18 бер, 2023 15:05, всього редагувалось 1 раз.
Schmit
 
Повідомлень: 4320
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 37943795379637973798 ... 8001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 28649
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 190417
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 624981
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама