Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 38533854385538563857 ... 7841>
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 18:37

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Нагадаю, "присадибні ділянки", на яких, окрім основної роботи, вся сім'я пахала і стояла рачки по вихідних, святах і на відпустки, з'явилися не в момент розвалу совка, а набагато раніше. Тому що це був елемент виживання переважної більшості населення. По суті - жебраків." Не голодували" - просто супер аргумент, типу не північна корея, то й добре, а по суті - раціон харчування бідняків, картопля/макарони/хліб (зокрема, тому й споживання хліба було дуже високим), нормальне взуття купити - суттєва подія, свято раз на кілька років.
А щодо дітей - взагалі не аргумент, в умовній Африці, де плодяться як таргани, взагалі не паряться за "вартість вирощення дитини". Питання тут геть не у вартості іграшок.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34782
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 18:50

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  pesikot написав:Я не понимаю всех тех, кто хвалит совок

Найбіднішим при совку жилось однозначно краще ніж тепер: тоді можна було нічого не робити і отримувати еквівалент ~10 тис. грн.
І для найбідніших ще також +, що сусіди не шикували.

От із реальних + - це фіксовані ціни і тверда валюта.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2936
З нами з: 29.07.22
Подякував: 529 раз.
Подякували: 380 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 18:56

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:И Вы сами пишете "+ 32 года". И во что вложили МВФ и крупный бизнес?
В "в металлургию, с/х, энергетику"?
Не берусь говорить об с/х, но расскажите, пожалуйста, какие новые предприятия/объекты появились в этих отраслях?

По енергетиці - була перебудована електромережа 750 кВ (по якій власне орки і стріляли, а протрималися на мережі з сотні підстанцій 330 кВ, яка +- була з часів СРСР), збудована Дністровська ГАЕС.
Металургія України у 1991 році була сумним гімном на технологічному рівні (доменні печі з використанням природного газу замість вугільного пилу, мартенівське виробництво замість кислородних конверторів, лиття в видиіниці замість МНЛЗ та інше).
Denik
 
Повідомлень: 3111
З нами з: 23.02.09
Подякував: 637 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 19:18

  Faceless написав:щодо дітей - взагалі не аргумент, в умовній Африці, де плодяться як таргани, взагалі не паряться за "вартість вирощення дитини". Питання тут геть не у вартості іграшок.
как раз там где хорошо плодятся недорогая жизнь , семье под силу прокормить несколько детей. Когда то я читал что в Украине вырастить ребенка до 18 лет стоит 50куе, ну какая семья сможет вырастить 2-3 чтобы они не питались подножным кормом и были +/- прилично одеты. Причины падения рождаемости исключительно экономические. Сейчас родители может и не гнутся на огородах, но тоже много и тяжело работают, кому повезло найти работу.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Суб 25 бер, 2023 19:24, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23122
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3340 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 19:22

  Faceless написав:
ЛАД написав:Ненависть к "совку" ослепляет.
Непонятно, откуда это у Вас, Вам "совок", вроде, ничего не успел испортить.


Хоч питання було до Віталіана, але відповідь, насправді, не залежить від того, зачепив когось совок, чи ні - достатньо просто знати історію. Ця ненависть цілком виправдана і обґрунтована


тем кто рассказывает как было офигенно в совке я отвечаю просто - вы такие умные потому что мертвые не говорят, иначе они бы вам рассказали как совок был хорош.
mephala
 
Повідомлень: 9166
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 19:22

Давайте про щось позитивне!!!

Ото ви тему підняли!))))

Давайте краще виправляйте ранішні дописи і пишіть, що все буде добре 👍 що той закон приймуть!)))
Дайте хоч трохи бальзаму на змучену річним фронтом душу!)))
  Успіх написав:
  Ой+ написав:Ваш земляк з ЄС дає законопроект як для Успіха:
О, я тільки хотів запитати про цей закон... як тут вже нижче коменти просто вбили(((
  freeze написав:Спасибо. Прямо бальзам на душу Долярчику
Ага, наче, важку гирю від моєї шиї відчіпили, якби не подальші ваші і не тільки ваші коменти(((
  freeze написав:Понятно, что это законопроект зелёные не примут
(((((((
  freeze написав:Но людям действительно надо дать какую-то цель Может установить 18-месячный срок службы для тех, кому больше 55 лет, а для других возрастов установить какую-то шкалу предельных сроков службы, чтобы человек понимал свое будущее.
А то действительно иногда уже наблюдаются депрессанты со слезами, я сам подписался,, но руководство ни хера не делает, я не хочу всю жизнь служить, надо купить какую-то справку чтобы меня уволили. А скажи такому, стоп, ты год отслужил и по закону ещё год отслужи и всё, и он прекратит истерику и добросовестно отслужит второй год.
Так я давно кажу, що потрібно визначити ЧІТКІ ТЕРМІНИ/правила гри!!!
Навіть ув'язнені у в'язниці і то знають свої терміни - на скільки років їх посадили і коли вони можуть вийти на ВОЛЮ! :)
А військовослужбовці - невже гірші за вищезгаданих???!
  vitaliian написав:Этот законопроект не примут
Ну ви хоч могли не рубати останню надію?(((
  Камикадзе написав:у него нет шансов быть рассмотренным в ближайшие несколько лет
Та що ж ви таке творите???((((

Це, наче, прийшли до людини в лікарню, яка лягла з простою застудою - а ви такі заходите в палату і кажете, що у неї рак!(((((
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 902 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 19:25

  vitaliian написав:
  Faceless написав:щодо дітей - взагалі не аргумент, в умовній Африці, де плодяться як таргани, взагалі не паряться за "вартість вирощення дитини". Питання тут геть не у вартості іграшок.
как раз ьам где хорошо плодятся недорогая жизнь , семье под силу прокормить несколько детей. Когда то я читал что в Украине вырастить ребенка до 18 лет стоит 50куе, ну какая семья сможет вырастить 2-3 чтобы они не питались подножным кормом и были +/- прилично одеты. Причины падения рождаемости исключительно экономические. Сейчас родители может и не гнутся на огородах, но тоже много и тяжело работают, кому повезло найти работу.

Питання зовсім не в вартості життя, а в менталітеті.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34782
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 19:30

  vitaliian написав:
  Faceless написав:щодо дітей - взагалі не аргумент, в умовній Африці, де плодяться як таргани, взагалі не паряться за "вартість вирощення дитини". Питання тут геть не у вартості іграшок.
как раз там где хорошо плодятся недорогая жизнь , семье под силу прокормить несколько детей. Когда то я читал что в Украине вырастить ребенка до 18 лет стоит 50куе, ну какая семья сможет вырастить 2-3 чтобы они не питались подножным кормом и были +/- прилично одеты. Причины падения рождаемости исключительно экономические. Сейчас родители может и не гнутся на огородах, но тоже много и тяжело работают, кому повезло найти работу.

далеко не тільки економічні - освіта жінок дуже сильно впливає на кількість дітей у сім'ї
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5943
З нами з: 29.09.19
Подякував: 573 раз.
Подякували: 1391 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 19:32

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Итак прошел ещё один день, на тысячекилометровом фронте по большому счёту затишье, даже в Бахмуте снизился накал.
Уже после вчерашнего интервью Зеленского интернет заполонило - мы не готовы, потому что снарядов мало и ещё десять причин.
Проблема в том, что государство не может очень долго держать такую огромную армию для Великого Сидения. Де-факто вырисовывается корейский вариант.
Есть надежда, что слова Зеленского о неготовности к наступлению это некий тактический ход с целью дезориентировать врага. Иначе хз.

Отправлено с моего M2003J15SC через Tapatalk
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 25 бер, 2023 19:43

  Shaman написав:далеко не тільки економічні - освіта жінок дуже сильно впливає на кількість дітей у сім'ї
значит у нас одна из лучших систем образования в мире. Я правильно понял вашу мысль? А там где нет образования, народы плодятся как кролики.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23122
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3340 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 38533854385538563857 ... 7841>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Hennady, Shaman, холява і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 26644
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 187245
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 617516
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама