Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 754755756757758 ... 2099>
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 17:28

  Hotab написав:
  fler написав:В Украину думает возвращаться?

Може повернеться сюди кодити, якщо не знайдеться сміливця взяти з трьома. Симпатична. :oops:

Чому б ні? Катчер же одружився з Демі Мур :wink: Якщо вона такого типу "акула", то знайдеться сміливець.
Шкода, якщо жінки з дітьми не вертатимуться в Україну. Втрачатиметься генофонд.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4890
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 19:05

  fler написав:
  Hotab написав:
  fler написав:В Украину думает возвращаться?

Може повернеться сюди кодити, якщо не знайдеться сміливця взяти з трьома. Симпатична. :oops:

Чому б ні? Катчер же одружився з Демі Мур :wink: Якщо вона такого типу "акула", то знайдеться сміливець.
Шкода, якщо жінки з дітьми не вертатимуться в Україну. Втрачатиметься генофонд.

Все може бути . Я на такі речі боюсь підписуватись))
Hotab
 
Повідомлень: 12110
З нами з: 15.02.09
Подякував: 358 раз.
Подякували: 2219 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 19:27

  airmax78 написав:Їхав сьогодні на потязі пізніше ніж зазвичай. В вагоні одні араби. Сирійці чи ще хтось. Мами з мінімум 2-3 дітьми. Я не розумію як вони сюди потрапили, але розумію, що якщо їх тут залишили (а вони виглядають на фоні австрійців як щось взагалі інородне), то, мабуть, тих хто приїхав з України і захоче залишитись - залишать без питань. Хоча українській державі й потрібно зробити все щоб цього не допустити.


Нарешті. Так тримати!
adeges
 
Повідомлень: 4574
З нами з: 14.03.06
Подякував: 428 раз.
Подякували: 1052 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 20:53

  Shaman написав:
  rjkz написав:
  flyman написав:аутсорс не чули?
десь (де розробники ПЗ задорого) кількість вакансій зменшується, а десь (де розробники ПЗ задешево) вакансій прибуває.


Так я про это и говорю.
Если чувак в Канаде готов работать по украинским ценникам - флаг в руки и электричку навстречу.
Что-то не вижу в своем знакомом после примерно 200 куе в год желания идти на украинские деньжищи.

а як же будь-яка праця поважається? :D
а чому з України є сенс все кидати й їхати? :lol:


В смысле?
Человек, да, попал под сокращение. Но это значит, что надо все бросать и ехать в воюющую страну с отсутствующими в американском понимании медицине и образовании (у него 2-е детей, учатся в частных щколах, по 30 куе в год на каждого).
Ему проще найти работу с меньшим ценником в США или сменить профессию. У него с этим все в порядке - когда приехал кем только не работал. И короны на голове не носит - "я то делать не буду, я это делать не буду". Кроме того, у него до конца мая идет зарплата в 100%, а потом может получать полгода анэмплоймент (могу ошибаться, но это около 80% от зп). Кроме того, у него есть опыт на фондовом рынке и акции "родного " МСофт. И жена работает. 42,5 бакса в час, что скромно, но с голоду не умрут.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16599
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5214 раз.
 
Профіль
5
3
4
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 22:23

Re: Еміграція, заробітчанство

У мене жінка вагітна - відправлю її невдовзі в Канаду з тещею на пологи. Дитина має отримати канадське громадянство. Патріотизм то добре, але Канада - то друга Україна. Треба було і першій так майбутньє забезпечити.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 22:35

  Zebra написав:У мене жінка вагітна - відправлю її невдовзі в Канаду з тещею на пологи. Дитина має отримати канадське громадянство. Патріотизм то добре, але Канада - то друга Україна. Треба було і першій так майбутньє забезпечити.

Чому не в США? Для чого зайві ходи?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34870
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 22:37

  flyman написав:
  Zebra написав:У мене жінка вагітна - відправлю її невдовзі в Канаду з тещею на пологи. Дитина має отримати канадське громадянство. Патріотизм то добре, але Канада - то друга Україна. Треба було і першій так майбутньє забезпечити.

Чому не в США? Для чого зайві ходи?

В Канаді громадянство по праву землі (народження), в США та Европі вже такого нема.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 22:39

  Zebra написав:
  flyman написав:
  Zebra написав:У мене жінка вагітна - відправлю її невдовзі в Канаду з тещею на пологи. Дитина має отримати канадське громадянство. Патріотизм то добре, але Канада - то друга Україна. Треба було і першій так майбутньє забезпечити.

Чому не в США? Для чого зайві ходи?

В Канаді громадянство по праву землі (народження), в США та Европі вже такого нема.

Хіба Трамп відмінив то право?

P.S.
В мене в браузері топ новина (Раскольніков наоборот)

Young couple shot dead by their landlord over alleged tenant dispute, police say

A young couple who were living together have been shot dead by their landlord following a dispute with the man who was 30 years their elder, police say.

Police in Hamilton, Canada, initially received a call at approximately 5:40 p.m. on Saturday evening and responded to a residence on Jones Road in Stoney Creek, Ontario -- located 45 miles south of Toronto.
Востаннє редагувалось flyman в Сер 31 тра, 2023 22:49, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34870
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 22:48

  flyman написав:Хіба Трамп відмінив то право?

Може і не відмінив, скоріше ще від штату залежить. В усякому разі, в Канаду виїхало багато знайомих людей, туди зараз потрапити не важко.
Zebra
 
Заблокований
Повідомлень: 12548
З нами з: 21.09.12
Подякував: 1885 раз.
Подякували: 2675 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 31 тра, 2023 22:54

  Zebra написав:
  flyman написав:Хіба Трамп відмінив то право?

Може і не відмінив, скоріше ще від штату залежить. В усякому разі, в Канаду виїхало багато знайомих людей, туди зараз потрапити не важко.


не залежить від штату. трамп вчора чи сьогодні пообіцяв це скасувати в перший свій день у статусі президента США
adeges
 
Повідомлень: 4574
З нами з: 14.03.06
Подякував: 428 раз.
Подякували: 1052 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 754755756757758 ... 2099>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама