|
Sense Bank |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
Додано: Пон 31 лип, 2023 13:15
У альфы до которого часа можно конверт открыть? Чтоб значился сегодняшним числом.
-
Danik
-
-
- Повідомлень: 707
- З нами з: 30.01.12
- Подякував: 2322 раз.
- Подякували: 216 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 31 лип, 2023 13:49
Danik Строки оформлення депозитів для фіз.осіб: ▪ з 00:00 до 23:54 — депозит оформлюється в цей же день, навіть у вихідні дні; ▪ з 23:54 до 23:59 — оформлення депозиту та зарахування на нього коштів відбувається на наступний день.
Ваша фея-помічниця, Оля🧚♀️
-
Sense Bank
-
- Представник банку
-
- Повідомлень: 13124
- З нами з: 18.02.13
- Подякував: 184 раз.
- Подякували: 1414 раз.
-
-
Профіль
-
-
2
2
2
Додано: Пон 31 лип, 2023 14:43
Sense Bank написав:Danik Строки оформлення депозитів для фіз.осіб: ▪ з 00:00 до 23:54 — депозит оформлюється в цей же день, навіть у вихідні дні; ▪ з 23:54 до 23:59 — оформлення депозиту та зарахування на нього коштів відбувається на наступний день. Ваша фея-помічниця, Оля🧚♀️
За умови що фізособа випадково не є ФОПом (навіть не важливо чи обслуговується як ФОП у СенсБанку).
-
ustinovse
-
-
- Повідомлень: 84
- З нами з: 28.10.22
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 19 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Пон 31 лип, 2023 14:52
ustinovse написав:За умови що фізособа випадково не є ФОПом (навіть не важливо чи обслуговується як ФОП у СенсБанку).
А если ФОП, то что? Типа, депозит - это новый счёт и поэтому нужно ждать следующего рабочего дня, чтобы налоговая зарегистрировала? Не замечал такого.
-
moveton
-
-
- Повідомлень: 5753
- З нами з: 23.03.18
- Подякував: 65 раз.
- Подякували: 702 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
6
Додано: Пон 31 лип, 2023 15:03
moveton написав: ustinovse написав:За умови що фізособа випадково не є ФОПом (навіть не важливо чи обслуговується як ФОП у СенсБанку).
А если ФОП, то что? Типа, депозит - это новый счёт и поэтому нужно ждать следующего рабочего дня, чтобы налоговая зарегистрировала? Не замечал такого.
Бази знань СенсБанка Строки оформлення депозиту в Sense SuperApp та My Sense Bank для:
Фізичних осіб: ▪ з 00:00 до 23:54 — депозит оформлюється в цей же день, навіть у вихідні дні; ▪ з 23:54 до 23:59 — оформлення депозиту та зарахування на нього коштів відбувається на наступний день. Фізичних осіб-підприємців: ▪ з 00:00 до 23:30 — депозит оформлюється в цей же день, навіть у вихідні дні; ▪ з 23:30 до 23:59 — оформлення депозиту та зарахування на нього коштів відбувається на наступний день.
По факту були випадки коли вже після 23 оформлювалось і не відкривалось тим же днем.
-
ustinovse
-
-
- Повідомлень: 84
- З нами з: 28.10.22
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 19 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 01 сер, 2023 08:54
Сенс 1 серпня списав комісію за переказ з карти Хамелеон на карту іншого банку, зроблену 30 липня (1% +5грн.). Операцію проведено 1 серпня (коли вже введено комісію), а ліміт пораховано ще за липень. Отже, має місце перевищення ліміту у 20 тис. і, відповідно, є комісія  . Залишив заявку на повернення коштів на ГЛ, розглядатимуть 3 дні. Мабуть, схожа ситуація у тих, хто гасився з Хамелеона 30, 31 липня (проведеться 2 серпня). Перевірте у себе.
-
AlexTk
-
2
-
- Повідомлень: 641
- З нами з: 08.09.09
- Подякував: 74 раз.
- Подякували: 105 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 01 сер, 2023 10:26
Колеги, якщо тягнути стороньою "тягнучкою" з хамона - брити на камсу буде за овер 20кгрн в місяць? Лорди зоряних війн та феї помічниці - ваш бенефіс! Дайте відповідь, будь ласка.
-
korovas2
-
-
- Повідомлень: 463
- З нами з: 06.03.15
- Подякував: 161 раз.
- Подякували: 57 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Вів 01 сер, 2023 10:57
korovas2 написав:Колеги, якщо тягнути стороньою "тягнучкою" з хамона - брити на камсу буде за овер 20кгрн в місяць? Лорди зоряних війн та феї помічниці - ваш бенефіс! Дайте відповідь, будь ласка.
Буде брити!! Причому буде брити ЗРАЗУ, як за зняття з кредитки!
Тому треба спочатку перенести суму на Пакетку (тільки в Сенсі!), а потім вже тягнути нашару. Але ж ви знаєте, що Алка зі своїм калічним 3Д-сек'юр наврядчи зможе надати дозвіл на сторонній переказ. Ні Моня, ні Спорт, наприклад, не можуть потягнути ці перекази -- Алка НЕ відповідає на запрошення до танцю Хитрий, що танцує Алку ;@)
-
Amethyst
-
- Фінансовий гуру Finance.ua
-
- Повідомлень: 6546
- З нами з: 05.05.21
- Подякував: 498 раз.
- Подякували: 1289 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
1
1
10
Додано: Вів 01 сер, 2023 14:13
AlexTk написав:Сенс 1 серпня списав комісію за переказ з карти Хамелеон на карту іншого банку, зроблену 30 липня (1% +5грн.). Операцію проведено 1 серпня (коли вже введено комісію), а ліміт пораховано ще за липень. Отже, має місце перевищення ліміту у 20 тис. і, відповідно, є комісія  . Залишив заявку на повернення коштів на ГЛ, розглядатимуть 3 дні. Мабуть, схожа ситуація у тих, хто гасився з Хамелеона 30, 31 липня (проведеться 2 серпня). Перевірте у себе.
В мене ситуація ще смішніша. Картка Хамон. Відкрита як дебетка - ліміту ніколи не бачила. Я з 29 липня по сьогодні зробив кілька р2р суммарно не більше ніж на 3000 грн. СЕПи були і достатньо великі 16, 15 к. Сьогодні мене побрили на 15 та 19 грн. У "чудо" застосунку їх просто не видно. Просто зменшився залишок. Півгодини потратив поки зміг зайти в ВЕБ з його постійним призначенням одного й того ж девайсу як довірений у тисячний раз. Там у виписці ці суми й красувались як "Комісія за переказ коштів з картки Банку на іншу картку". Підтримка на прохання пояснити WTF? - випала на мороз потім узяла три дні на встановлення причини. Спитали чи не платив я вебом (до якого до сьогодні три місяці не заглядав). "Візуально,"- кажуть: "Комісу бути не повинно але чекати подивитись що покаже перевірка". Ну так, звичайно, - на рахівниці скласти 3-4 суми здійснених р2р за останні дні найбільша з яких 1400 грн. воно вже мабуть і не кожен у Сєні зможе, а наявне ПЗ не дає змоги підтримці хоч якось подивитись за що саме банк НЕПРАВОМІРНО стягує коміс ;(. Але головне що мені не зрозуміло - чому банк коли залазить клієнтові у кишеню не відображає у своєму застосунку ці операції? Тобто виходить що банк навмисно краде гроші клієнта і намагається замести сліди, щоб його часом не викрили на крадіжці?
Востаннє редагувалось Alien в Вів 01 сер, 2023 14:15, всього редагувалось 1 раз.
-
Alien
-
-
- Повідомлень: 2451
- З нами з: 12.01.20
- Подякував: 72 раз.
- Подякували: 721 раз.
-
-
Профіль
-
-
3
Додано: Вів 01 сер, 2023 14:15
Alien написав: У "чудо" застосунку їх просто не видно. Просто зменшився залишок.
Всё верно: не показано - комиса нет 
-
moveton
-
-
- Повідомлень: 5753
- З нами з: 23.03.18
- Подякував: 65 раз.
- Подякували: 702 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
6
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори:
Ірина_, ShtormK, Модератор
Схожі теми
|
|
1257 |
303400 |
|
|
16 |
25167 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|