freeze написав:Но пока я бы лишние финансы сосредоточил на выпуске банальных снарядов, которых не хватает.
freeze написав:Если есть определенное количество денег, то лучше их потратить на 100 минометов
freeze написав:И да лучше несколько сотен дешёвых FPV-дронов или Мавиков, чем дорогущий один суперсовременный Байрактар. Вместо одного Хаймарса лучше сотня дешёвых 120-мм минометов,
Про це я чую від багатьох військових, спочатку хоча би наситити військо цією простою зброєю, та боєприпасами, а тоді наступний крок високотехнологічною. Просту можемо і ми виробляти, але тут треба напружитись, а не просто по мародерному красти причому на самих високих рівнях. Просто зло бере напевне найбідініша країна в світі Ємен має купу балістичних ракет, купу крилатих ракет в них що був південмаш, в них що наука на рівні, нічого там немає, але там просто по мародерному не крадуть, тому це все є : https://informator.ua/uk/yemen-pochav-v ... -sama-sobi
Востаннє редагувалось Василь-Рівне в Чет 02 лис, 2023 09:11, всього редагувалось 1 раз.
Стукай ло свого найвеличнішого, хто тобі заважає? Контакт я тобі давав, чого тут репетуєш? До кого? Є в тебе кумир, ти його обрав от і "люби" йому мізки щоб його жирномордні друзі-орденоносці кошовий та пікалов тебе замінили, а не 50-60-річні форумчани! Бо виходить друзям ордени, а долярчикам які з трусів вискакували щоб його обрали - окопи, тому тут ти отримав, що бажав - насолоджуйся виконанням своїх бажань і не ний, головне щоб не Порох, вірно
drevlyanin написав:Наприклад, практично всі, кого знаю в С/Г переплюнуть по рівню навантаження "ментів".
С/Г робота сезонна. В армії - через 18 місяців 15 днів відпустки в мене. Вихідних не було.
А в мене за останні 20+ років не було відпусток, довших за 8-10 днів. С/г дійсно сезонне, тільки фактичний сезон 8-10 місяців а в "не сезон": ремонти техніки та обладнання, закупівля всього необхідного(запчастини, насіння, добрива), пошук нових постачальників та місць збуту, а також найманих працівників, залагодження усіляких "паперових" справ, щоб це не відволікало в сезон і ще 100500 справ, про які відразу і не згадаєш. Наприклад на полях з вщент вирізаними лісосмугами дуже корисно провести снігоутримування, коли є той сніг, а коли нема то це час обрізки саду(великі сади часом ріжуть всю зиму бо інакше не встигнеш до початку вегетації) і т.п. Це тільки в телевізорі селяни всю зиму байдикують. І ми ще не чіпляли тваринництво, де взагалі пофіг зима чи літо надворі. п.с. Ну і ви таки у війську а не в міліції, про яку спочатку була мова.
Востаннє редагувалось drevlyanin в Чет 02 лис, 2023 11:01, всього редагувалось 1 раз.
drevlyanin написав:А в мене за останні 20+ років не було відпусток, довших за 8-10 днів. С/г дійсно сезонне, тільки фактичний сезон 8-10 місяців а в "не сезон": ремонти техніки та обладнання, закупівля всього необхідного(запчастини, насіння, добрива), пошук нових постачальників та місць збуту, а також найманих працівників, залагодження усіляких "паперових" справ, щоб це не відволікало в сезон і ще 100500 справ, про які відразу і не згадаєш. Наприклад на полях з вщент вирізаними лісосмугами дуже корисно провести снігоутримування, коли є той сніг, а коли нема то це час обрізки саду(великі сади часом ріжуть всю зиму бо інакше не встигнеш до початку вегетації) і т.п. Це тільки в телевізорі селяни всю зиму байдикують. п.с. Ну і ви таки у війську а не в міліції, про яку спочатку була мова.
Різниця в тому, що в с/г ви сам собі хазяїн. А ЗСУ як і поліція регламентується законами, статутами та наказами. Якщо в с/г Ви вирішите 3 дні побайдикувати - втратите трохи грошей. В силових структурах це вже може бути кримінальна відповідальність.
Розкрадання оборонного бюджету ЗЕленими мародерами підтвердила вже й рахункова палата. Це російське ІПСО чи гумористичний контрнаступ? Хто там наживається на війні?
V2 написав:Розкрадання оборонного бюджету ЗЕленими мародерами підтвердила вже й рахункова палата. Це російське ІПСО чи гумористичний контрнаступ? Хто там наживається на війні?
Не поверите, во время войны в любой стране наживаются. То что мы не исключение из правил обидно, но не смертельно.
Denik написав:Різниця в тому, що в с/г ви сам собі хазяїн. А ЗСУ як і поліція регламентується законами, статутами та наказами. Якщо в с/г Ви вирішите 3 дні побайдикувати - втратите трохи грошей. В силових структурах це вже може бути кримінальна відповідальність.
Зараз такі номери майже ніде не пройдуть: можете собі уявити, що буде, коли 3 дні не годувати худобу та не доїти корів? Або просто не поливати овочі в теплицях 3 дні та не відчиняти/зачиняти там кватирки? Для справки: навіть у квітні місяці температуа в сонячний день у теплиці при зачиненій вентиляції може легко сягнути +50-55 а вночі все може нафіг змерзнути про відчиненій, бо заморозки не рідкість. В цьому сезоні останні нічні мінусові температури були 11 травня. Або інший приклад: коли вчасно не провести обробку засобами захисту рослин а затриматися на 3 дні то матимемо або лавиноподібний спалах чисельності шкідників(тля видає кожні 5 днів нове покоління, а це мінімум х10 чисельності популяції) або розвинецься епітофія хвороб типу Мільдью, Фітофтори, Переноспорозу та ін. і є овердокуя шансів втратити якщо не весь, то дуже значну частину(від 20% і вище) урожаю за весь рік. Закінчую цей офтоп а то і так ми зайшли далеко від теми гілки.
Останнім часом західні союзники все частіше подають сигнали Зеленському, що однієї героїчної риторики вже не досить. В умовах розширення війни варто перейти до менш яскравої, але більш системної роботи.
Президент і його оточення демонструють образу на весь світ і регулярно запускають тези про готовність йти на вибори.
Формальна причина – завершення в березні 5-річної каденції Президента.
Реальна причина – розуміння, що після війни на відкритих і конкурентних виборах їм нічого не світить. Тому є бажання зробити українців ще раз в режимі воєнного часу.
Але останні результати опитувань серйозними агенціями показали, що українці втомилися від дилетантури слуг.
Вже сьогодні відомий військовий лідер потенційно йде на президентську посаду з таким же рейтингом, як Зе. А в парламенті слуги взагалі набирають лише 20%.
І тим не менше, я залишаюся на своїй позиції: проведення виборів у воюючій країні – дуже небезпечна затія.
Поділити Армію на політичні уподобання – безумство.
Перетворити перманентні тилові срачі в повномасштабне партійне протистояння – безвідповідально.
Щодня росіяни збільшують потугу ударів по ЗСУ, а ми в цей час розгорнемо агітацію за і проти? Нонсенс.
У той же час вважаю недопустимим мовчки спостерігати некомпетентність і мародерство діючої влади.
Це вже бачать усі, саме це є причиною скорочення західної фінансової та військової допомоги
Можна погодитися, що це підігрівається Кремлем, але факт є фактом: зовнішня фінансова підтримка українського бюджету (яка на наступний рік складає близько 60%) підтверджена партнерами менше, ніж наполовину.
Не реагувати на це – значить зрадити ЗСУ.
Тож як змінити ситуацію без виборів?
Життя і до і під час війни показало, що Зеленський не здатний проводити системні реформи. У його команди немає плану мобілізації суспільства та економіки на Перемогу.
Тому вважаю, що Президент має сконцентруватися виключно на виконанні конституційних обовʼязків Верховного Головнокомандувача та кервництві зовнішньою політикою.
Був би радий, якби він очистив свою команду від баласту, а решті заборонив лізти у військові та урядові справи.
Одночасно треба нарешті створити коаліцію єдності всіх проукраїнських партій у ВР та новий професійний Уряд, яким не буде помикати глава президентської канцелярії та зборище його радників, рішал та мародерів. Бо нинішня імітація Кабміну не може розвязати проблем країни, він і є проблемою.
Уряд має очолити позапартійний технократ з правом самостійно формувати команду професіоналів.
Тільки так ми можемо відновити довіру із українським суспільством і Заходом. Тільки так ми зможемо почати налагоджувати вітчизняне виробництво зброї, енергетику, виконувати план інтеграції в НАТО і ЄС.
Як казала Аліса в країні чудес: Треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишитися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше!