Ну я хз, що міг пропонувати їм Порошенко, може Орбан барбариски поважає )
Вже не взнаємо, зустріч не відбулась
|
|
![]() Ну я хз, що міг пропонувати їм Порошенко, може Орбан барбариски поважає ) Вже не взнаємо, зустріч не відбулась ![]() Самому-то не смішно? Я якщо бюджет був 10 копійок і 9 (тобто аж 90%) ви віддавали хоч 1000 років, то ти теж аргументував, що ті, хто витратив ці всі аж 9000 коп., не зміг збудувати армію? Тобі кажуть, що грошове забезпечення не платили по півроку; що за власні кошти купували для служби техніку, форму, ремонти і т.д.; а ти про збудову армія, яка б дала відсіч агресору. Да це добре, що оті бригади пройшли вдоль майже усього кордону; що Пастору було кому наказувати нанести авіаудар; що Забродський зробив рейд; і т.д. Ось на стільки ти сплатив... Зато мільйонів нахомячив... Звісно можна вірити у міф про основну роль добробатів з калашами та рушницями... Ну а за повномасштабного нову армію створював вже Петро Олексійович. І заявляв про гідну відсіч агресору, якщо він спробує напасти. Претензій до твоїх мільонів нема. Ти їх чесно заробив. Мова про твою чергову арихметику (твій намальований зв'язок відсотків і очікуваного результата). Це алаверди на твоє "не вам ... розпатякувати".
![]() Та не експорт капіталу став потрібний, а дешева робоча сила із збирання електроніки та прасок всіляких. На деякий час це спрацювало, але наразі, здається, там вимальовується такая ситуація, що населення вже зовсім втратило навички працювати руками, та й не хоче цього робити, але й навички працювати мізками теж втратило, віддаючи перевагу пошуку всіляких "пригнічених" та захистом їхніх "прав". Там вже бізнес заявляє, що не буде більше стільки уваги приділяти наявності дипломів у потенційних працівників, бо їх там більше вчать протестувати проти порушення якихось прав, ніж дійсно корисним навичкам. А "ескпорт капіталу" потрібен лише уряду, який, завдяки загальній доларизації світової економики, має можливість друкувати шалені обсяги емісійних доларів, не загяняюси при цьому інфляцію до небес. Долари використовуються на підтримку тих самих "пригнічених", які радісно за це все потім голосують. Ну й себе, звісно, не забувають теж. Ще деякий час все це могло б ще утримуватись за рахунок ролі найбільшої сили на планеті, якою можна змусити інших грати за своїми правилами. А тут вже зв'язок з подіями в Україні, бо у разі поразки України (поразкою буде й вимушене погодження на відчудження деяких територій) імідж з найбільшої реальної сили може змінитись на образ велетня, що здатен тільки надувати щоки. Особливо після поразки в Афганістані. Тому я зовсім не можу зрозуміти, чому американці настільки зволікають із військовою допомогою. Адже і бронетехніка, і артилерія, и навіть авіація Україні в основному надавалася європейськими країнами, а США, маючи найбільші запаси всього цього добра, залишаються доволі осторонь процесу. ![]() )
До дешевої робочої сили в Китай експортували-то що і хто? Капітал. Американці і Ко. Чи китайці з повітря усе взяли необхідне для виробництва, сборкі? Чому американцям став потрібен експорт капіталу? Могли б знайти в себе його застосування. Але не змогли знайти. Виникла потреба експортувати його туди. Куди? Туди, де його можна оборотити. В американців виникла потреба. Мова ж про них. Про їх можливість розвиватись в себе до небес)) Тобто про необхідність розширення ринків А.Сміт. Без цього ринку ніяк. Доходить до межі розвитку швидко. Вимагає розширення... Тому в Хотаба правильно було ключове - експорт... Як фактор розвитку ринку. Розвиток -- і є користним для країни. При цьому роль внутрішнього виробництва ніхто не умаляє. По суті китайці-то імпортували капітал)) Хоча віддача робсили в найм хоч і в себе американцям - це те ж саме, що експортувати їх в Америку)) Експорт робсили. Востаннє редагувалось detroytred в Пон 04 гру, 2023 21:28, всього редагувалось 1 раз.
![]() Ну так не треба плутати причину і наслідки. Експортували засоби виробництва для того, щоб можна було задіяти дешеву робочу силу, а не для того, щоб "експортувати капітал". Ідея жити за рахунок нескінченого "експорту капіталу" (читай - емісії) виникла відносно недавно, я б сказав на початку 2000-х. До того капітал не "експортували", а вкладали, маючи на меті отримати з цього прибуток. На відміну від "ескпорту", де прибуток не так важливий, як вкинути у обіг черговий трільон доларів (а замість прибутку можна просто надрукувати ще грошей для себе). Це вже призвело до наслідків у внутрішньому секторі США, де також, замість зрозумілої фінансової стратегії і плануванні доходів, великі компанії зосередились на "зростанні", а грошей завжди можна було позичити під смішні відсотки. Здається, ми ще побачимо веселуху, коли все це почне падати. Хоча, може хоч тоді американцям знадобиться невеличка військова перемога, і у України з'явиться шанс.
![]() Re: Напад росії і білорусі на УкраїнуВот это стетейка..
Саме Зеленський фактично створив паралельні треки для спілкування з командувачами різних родів військ, яке відбувається в обхід Залужного. Наприклад, із командувачами Сухопутних військ Олександром Сирським чи Повітряних сил Миколою Олещуком. Розумієте, часом є враження, що Зеленський має два види ЗСУ: "хороші", якими командує Сирський та інші фаворити, і "погані", які підпорядковуються Залужному. Це дуже демотивує головкома і головне – заважає командувати всією армією", – описує проблему в розмові з УП людина з близького оточення Залужного. Люди з ОП, які раніше брендували (!) криваву оборону "Фортеці Бахмут", розігнали очікування суспільства через "єдиний марафон", мережу своїх медійних ресурсів та інформкампанії брендованих підрозділів "Гвардії наступу" та інших підрозділів до таких висот, що звичайний обиватель очікував щонайменше звільнення Криму. А з ним – і західні партнери України. Бо як Зеленський здійснив проникнення у воєнну сферу Залужного, так само головком – нічого, правда, для цього не роблячи, – вторгся на політичне поле Зеленського. Залужний не виголошує політичних заяв, не має партії чи бодай якогось громадського руху чи фонду. Але ОПУ регулярно замовляє соціологію, а показники Залужного стабільно ростуть і ростуть. Востаннє редагувалось hume в Пон 04 гру, 2023 21:54, всього редагувалось 1 раз.
![]() Так, це велика проблема капіталізму, що в нього не має відповіді як стабільно жити без постійного зростання, або, бодай боже, на падінні. Як тільки -- то одразу кризи або війни. Тому що іншого механізму немає. Ось хто придумає та успішно втілить щось таке в життя першим - буде панувати планетою замість США. Може, звісно, це США і будуть, але малоймовірно, там дуже велику владу мають ті, хто на нинішньому становищі гарно себе почуває, і воні не дадуть нічого змінити. Можливо, в ісламський або мусульманській парадигмі щось таке було б можливим, але в них не виходить ідея якогось розвитку, тільки стабільне прозябання у злиднях. ![]()
Воно вже втілено!!! Це отой печатний станок (в тому числі у вигляді цифрових грошей), який всі клянуть. Прибуток капіталістів стає віртуальним))) Як приклад, наші всі вклади --- да фіг вони будуть і апріорі можуть бути забезпечені товаром. Не всі згодні з таким виходом-рішеням)) проблеми... Тому потрясіння все ж є. І класично руйнуються (фізично знищуються) надлишкові реальні капітали. В тих, хто слабше))
|
|