Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 78397840784178427843 ... 8319>
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:42

  vitaliiangel написав:
  Hotab написав:flyman
в нас тут повно істерії: "РФ відпочине і потім зайде бурятами по самі помідори

Ти здатний аргументовано довести , що такий сценарій виключений, чи до чого тут твої «у нас тут кажуть …»??

школьник владеющий математикой тебе на пальцах объяснит сколько надо свинособак чтобы оккупировать хотя бы половину Украины. У них уже с набором добровольцев проблемы, https://t.me/astrapress/53867 а для оккупации понадобятся миллионы полицейских, росгвардии, судей, чиновников. Которые будут согласны чтобы их подрывали партизаны. Где их набрать?

И это не уголовники чья задача умереть, тут квалификация нужна, оплата переезда, стартовые деньги. Когда ты пугаешь бурятами ты вообще не представляешь о каком количестве оккупантов говоришь. В тг и тут кажется были расчёты чтобы оккупировать харьков им нужно полляма военных
Минимум 500 тыс тел, полностью штатно укомплектованных техникой и имеющих резерв не менее 100-150 тыс тел. При формировании именно такой ударной группировки можно говорить о растущей опасности для Харькова, но вот в том-то и дело, что такого количества РОВ нет
https://t.me/zloyodessit/21359

если кто то здесь сеет панические настроения, так это ты со своими бурятами.

є деяка різниця. 500 тис людей потрібно, щоб захопити Харків, який обороняється, є армія.

нагадати, як 100тисячний Слов'янськ захопила банда Гіркина зі 100 осіб? чи як 5 терористів з автоматами в Крокусі поставила на вуха СІМ ТИСЯЧ людей?

в нас не Америка, де кожен другий громадянин має зброю, й може чинити спротив...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6089
З нами з: 29.09.19
Подякував: 586 раз.
Подякували: 1406 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:43

  Hennady написав:
школьник владеющий математикой тебе на пальцах объяснит сколько надо свинособак чтобы оккупировать хотя бы половину Украины. У них уже с набором добровольцев проблемы, https://t.me/astrapress/53867 а для оккупации понадобятся миллионы полицейских, росгвардии, судей, чиновников. Которые будут согласны чтобы их подрывали партизаны. Где их набрать?

к сожалению, их с избытком среди сегодняшних граждан Украины указанных профессий

ещё должно быть их согласие на сотрудничество. Назовём это "мягкая оккупация". То есть без зверств которые творили в Буче.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23407
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2398 раз.
Подякували: 3345 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:46

vitaliiangel

них уже с набором добровольцев проблемы,


На днях (вчера) тут Бачи говорил, что у них добровольцев 1.6-2 ляма. Готовые идти. Ему иди объясняй проблемы с л/с.
Что касается «сколько людей», и «подрывают партизаны.
Покажи мне партизан в Мелитополе , Бердянске и в прошлом в Херсоне. Соьачья чушь. Люди как мыши. Их обезоружили (у кого что было), выловили из теплых постелей по одному активную массу, способные лишь бурчать на кухне, никакой опасности не представляют. А тех, кто представляют, повытаскивали в СИЗО Симферополя. Их в общей маске вообще всегда мало.
Если бы я не видел как оборонялся (не оборонлся!) город Херсон, я бы верил, что человеческая масса без армии способна оказывать сопротивление. Уже не верю. Не способна. Если нет армии - население просто овцы.

Теперь относительно потребности сил для наступательных операций.
Есть момент, до которого сохраняется организованное сопротивление. Если редеющий фронт не насыщать взамен убывших, если нет оружия, однажды происходит в один момент обвал и бегство. Котлы и вот то все. Массовые отступления из-под Киева/Чернигова/Сум - это вовремя принятые решения перед угорозой котлов. С Херсоном та же история. А Харьковская операция - это классика прорывов через разреженный фронт. Тогда в несколько дней освобождается половина области. Но эта игра может быть теперь против нас.,
Твой подход - никого больше на фронт! Само как-то устоит. Мой подход : само не устоит. Рассыпется. Вопрос времени.
Паника? Это здоровый рассудок. Взамен твоей позиции страуса с головой в песке, но жопой сверху . В надежде что бурят не пристроится.
Востаннє редагувалось Hotab в Вів 23 кві, 2024 16:56, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12317
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:56

  Hotab написав:
  BIGor написав:
  Hotab написав:BIGor
З названих прізвищ знаю лише Арестовича. У нього там купка дітей малих. Мабуть має право їздити Звичафно що він оформить все тут і буде їздити куди треба. А чому ви думаєте що для решти консульства будуть працювати?

Як Ви думаєте, як людина полковник розвідки і яка має дані до держ. таємниці - виїхала за кордон?

Загалом, як вважаєте, завдяки цій новій нормі/постанові/указу - виграємо війну? Кордони 1991 вже видно на обрії?

Нема обмежень для виїзду людей, які мали графу допуску до держтаємниці.. Вони просто повідомляють орган контррозвідки про виїзд і проходять інструктаж. Все, їдь.
Без мобілізації війна буде ТОЧНО програно , і точно з шаленими жертвами серед діючої армії. З позором тисяч полонених, з насильством (піршеством) сволоти на захоплених територіях.
Вам втрачати нічого? Сімʼю теж забрали? Я маю на увазі близьких і далеких родичів.

Мобілізація + зброя дає змогу продовжити спротив. І вихід колись на перемовини з позиції держави з армією, а не голою жопою.

Цікаво, що реально мені втрачати? Землі нема (навіть сотки), авто нема, нерухомого майна нема. У дружини те саме.

А Ви згодні бути мобілізованими до кінця війни заради виходу колись на перемовини? Вам є що втрачати?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8935
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1342 раз.
Подякували: 1734 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 16:59

vitaliiangel


пиши что делал ты, как отбивал свой Херсон


Пропей от амнезии. Мы с тобой это давно выяснили. Где был я и чем занимался, когда ты в марте 22 в Доманевском котле отсиживался, угрожая по телеге арендаторам «или плати, или забирай вещи! Я несу убытки!»


По делу, с Херсона ушли потому что НЕ БЫЛО СИЛ его снабжать и удерживать.


Доброе утро, ангелок! Конец 22 и конец 24 это очень разные армии (обе) могут оказаться. Не застревай.
Востаннє редагувалось Hotab в Вів 23 кві, 2024 17:08, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12317
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 17:06

Re: Напад росії і білорусі на Україну

холява написав:Faceless


.... серед балачок звичайних користувачив форумів ФІНАНСІВ було таке , що він був серед нас ( ЛІБО )

Пам,ятаєте його бричку , з якої він ловив карасів ?
Але це моє припущення ........
Не думаю, що це Лібо
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34877
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1445 раз.
Подякували: 7981 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 17:08

Faceless
Впевнений що НЕ Лібо.
Hotab
 
Повідомлень: 12317
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 17:13

  Hotab написав:Faceless
Впевнений що НЕ Лібо.


Ну , я написав що це моє ПРИПУЩЕННЯ ....)))

А на рахунок Херсона -згоден .

......... коли ховали ДС , він перший зв,язався зі мною і запропонував гроші на вінок , але написав щоб було його ім,я . Так і було , від нього і від ФІНАНСІВ ....
холява
2
 
Повідомлень: 4562
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4117 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 17:16

  vitaliiangel написав:
  Hennady написав:
школьник владеющий математикой тебе на пальцах объяснит сколько надо свинособак чтобы оккупировать хотя бы половину Украины. У них уже с набором добровольцев проблемы, https://t.me/astrapress/53867 а для оккупации понадобятся миллионы полицейских, росгвардии, судей, чиновников. Которые будут согласны чтобы их подрывали партизаны. Где их набрать?

к сожалению, их с избытком среди сегодняшних граждан Украины указанных профессий

ещё должно быть их согласие на сотрудничество. Назовём это "мягкая оккупация". То есть без зверств которые творили в Буче.

Були після втрати Маріуполя відео шикування колишніх українських поліцейських які прийшли на службу на кацапів. Легко гуглиться і про 40 мусорів що прийняли присягу в Маріку і випуск сепарської академії МВД в 22 році там їх майже 180 рил яких привезли в Маріуполь щоб Чепушилін ,,привітав,, Так що якщо вимкнути телемарафон, виявляється що багато українців пішли на службу до русні. І не треба везти з-за Уралу, Байкалу. Своїх манкуртів досить.
alex lem
 
Повідомлень: 3140
З нами з: 25.12.08
Подякував: 132 раз.
Подякували: 370 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 кві, 2024 17:26

alex lem

Завжди дивуюсь , чому люди пишуть про щось особливо гидотне .


....ось наприклад чому ви ніколи не пишите , що ЗСУ , ВСУ , та всі наші вояки не прогнулись і далі захищають Батьківщину ,?
Нажал поїхав допомогати але десь за дві години буду на зв ,язку
холява
2
 
Повідомлень: 4562
З нами з: 27.09.12
Подякував: 4117 раз.
Подякували: 4506 раз.
 
Профіль
5
22
1
  #<1 ... 78397840784178427843 ... 8319>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38236
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199269
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 649471
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама