|
|
![]() <script async src="https://telegram.org/js/telegram-widget.js?22" data-telegram-post="in_factum/28501" data-width="80%"></script>
![]() А якщо б це питання поставити на референдум? ;)
Іншими словами - є два варіанти: 1. По Трампу - кінець війни, втрати території по ЛБЗ. 2. По команді Байдена - війна ще рік-два(може і довше), втрата ще декілька десятків ТИСЯЧ українців, але збереження чуть більше території України (але це не точно) Варіанти не айс... - але треба ОБОВ'ЯЗКОВО, щоб на рівні держави/президента ВИЗНАЧИЛИСЬ - нам потрібні люди, чи території? (бо і те, і те вибрати - такого варіанту не дають) Але ще цікаво, що тут форумчани оберуть? Який з двох варіантів? ![]() ![]() Re: Напад росії і білорусі на УкраїнуОтдать террит. значит возможна в дальн. гражд. война которая опять же выгодна тем же генералам. Ведь они не хотят терять бабки и Власть. Продолжение войны - значит будем терять ещё тер., людей и разрушение инфрастр. Людям горе. Власти по барабану на потери. Какой из этих вариантов выгоден лично мне. НЕ ЗНАЮ, Два варианта - жопа. Может есть третий вариант у кого то? А тем временем На півдні найближчим часом росіяни можуть розпочати активні штурми, - ОУВ "Таврія" Джерело: Кабы уже долетают до центра Запорожья. 4 прилёта и более 20 повреждённых домов в центре города. А если начнут прилетать ежедневно, то город через мес. превратиться в руины. Востаннє редагувалось Игорь Алексеевич в П'ят 27 вер, 2024 12:10, всього редагувалось 2 разів.
![]() Саме такий сценарій проглядається, як найбільш вірогідний. Те ж саме і так само далі. Деякі питання виникають стосовно "так само". Тобто чи є можливість продовжувати саме так само? Хз. Бо суцільні протиречиві сигнали йдуть по майже всім моментам: - гроші є. Грошей нема - фронтовики втомилися. Фронтовики згодні до Перемоги - мобілізація в три рази збільшилася, закриває потреби. Величезний недокомлект в підрозділах - фронт тримають впевнено. Є значне просування, яке поки не катастрофічне, бо заливається ще резервами - Укріплення підготовлені. Укріплення підготовлені в незначній мірі - ППО посилюється з кожним днем. Орки накопичили ракет і швидко виснажать ппо - Енергетику підготували до ризиків зими. Не підготували. І т.д. Типова ситуація - стакан напівповний\пустий. Куди буде тренд? І головне - які дії планують саме наші управлінці? Поки видні такі -- підвищення податків, повістки поштою.
![]() Дик в цьому родзинка! В розмежуванні! Треба розмежувати і тоді картинка стане іншою. Визначають на рівні держави -- посадові особи держави. Можновладці. Управлінці. Вони. Чітко. Визначились - до звільнення останньої верби. Форумчанин же (тобто пересічний) може визначитись? Да. Але тільки стосовно особисто себе. (визначати для держави або суспільства він може тільки на виборах, революції або через участь у громадських організаціях). Громадянину можна лише задати питання про його визначення стосовно вибору рішення владою.
![]()
![]() Теж цікавий момент. Кого-що вибирають пересічні на виборах? --- особу чи сам предмет? Тобто Зе чи мир? ПАП теж обіцяв судову реформу і нові принципи у владі. І де вони? Там же, де і мир від Зе..
![]()
Лише вдумайтесь у виділене. Яка ̶в̶ ̶с̶р̶а̶к̶у̶ ̶ "більша сила" є у кацапії проти США та ще й з партнерами разом узятих? рф з Україною не може впоратись вже три роки. Як тоді Трамп буде зупиняти війну, якщо у рф є "більша сила"?))) Цирк на дроті. Навіщо тягнути сюди кацапську іпсятину, яку вони публікують під виглядом The New York Times або на замовлення? ![]() На рівні держави/президента визначились ще весно 2022-го року, "Україна понад усе", в т. ч. і її територіальна цілісність, тобто погодитись на тимчасову окупацію деяких територій в обмін на перемир'я можливо, але оформити юридично їх остаточну втрату - ні. На рівні людей втомленість від війни невпинно робить свою справу, усереднена думка поступово мігрує до "мир за будь-яких умов". В ерефії теж ідуть такі процеси, і судячи з усього вона ще легко може воювати 1 рік, і ще рік в напрузі, тобто сумарно 2 роки, потім і її втомленість від війни досягне критичного рівня. Тобто більш-менш "рівна" війна буде йти до моменту, коли обидві сторони дійдуть стану, коли "поганий мир" буде краще продовження війни. Або хтось, з допомогою союзників, досягне переконливого військового успіху, змусивши протилежну сторону до фактичної капітуляції на своїх умовах. Востаннє редагувалось olmyb в П'ят 27 вер, 2024 12:26, всього редагувалось 1 раз.
|
|