fox767676 написав:Численность армии скорей всего отстоят Главное чтобы с этим отстояли полноту номенклатуры вооружений включая ракеты, и его производство .
фортеця коштом України?
Чому коштом України ? Но буде локалізація впк, тому ще це дешевше ніж праця золотих громадян ЄС. А щодо НАТО , то десь 5-10 країн на чолі з США відкрито проти. Фортеця не фортеця, головне питання чи можна буде організувати все так щоб не лячно було відкрити кордони для чоловіків . Бо закриті кордони як результат євроінтеграційних змагань це вибухівка під суспільство
Зе декілька разів підкреслив, що прийняття України до НАТО є також гарантією для рфії. Гарантією, що в майбутньому озброєна потужна Україна не піде на рашку за справедливим покаранням і поверненням свого у всіх виглядах військовим шляхом.
Це як? Тіпа НАТО має можливість стримувати своїх членів? Так вродь ні.
Як на мене, чому перемовини доречні самі по собі, нехай і заздалегідь абсолютно безрезультатні --- бо в ході перемовин хоч якось проявляться дійсні позиції-наміри сторін, а не голі пусті заяви... Які потоками лл'ються від усіх сторін. В тому числі і партнерів.
detroytred написав:що прийняття України до НАТО є також гарантією для рфії. Гарантією, що в майбутньому озброєна потужна Україна не піде на рашку за справедливим покаранням і поверненням свого у всіх виглядах військовим шляхом.
detroytred написав:що прийняття України до НАТО є також гарантією для рфії. Гарантією, що в майбутньому озброєна потужна Україна не піде на рашку за справедливим покаранням і поверненням свого у всіх виглядах військовим шляхом.
Щось вступ Туреччини в НАТО не спасло її сусідів
*Президент Франції Емманюель Макрон 6 січня закликав Україну бути «реалістичною» щодо територіальних питань у можливих майбутніх переговорах щодо припинення війни з Росією.
«Українці повинні вести реалістичні дискусії з територіальних питань», – сказав Макрон, виступаючи перед французькими послами, які зібралися в Єлисейському палаці. Він додав, що «такі переговори можуть вести лише самі українці».
Щось героїчного Макрона попустило... Бо з дипломатичної мови оце означає -- українці повинні самі прийняти рішення про територіальні поступки. Ще й грубо дипломатично висловився. Фактично прямо.
detroytred написав:Зе декілька разів підкреслив, що прийняття України до НАТО є також гарантією для рфії. Гарантією, що в майбутньому озброєна потужна Україна не піде на рашку за справедливим покаранням і поверненням свого у всіх виглядах військовим шляхом.
Це як?
Це смішно, і це ганьба мамкиного шантажиста
Добре що він намагаеться щось виторгувати для України, але так непрофесійно то краще б вже не рипався