ЛАД написав:Не знаю, что за учебники у вас были, эту чушь убрали ещё при Хрущёве и всё, что вы узнали "при Горбачеві", я читал ещё в 60-е. И "розкриті очі" были ещё тогда. И тогда была массовая политическая реабилитация и появились улицы Якира, Тухачевского, Косиора и пр. Ничего нового для меня о сталинских временах при Горбачёве я не услышал.
це ви в дитячому садочку читали?чи начальних класах школи?
може вам не 74роки, а 86років? і ви були не парторгом, а членом цк кпсс? на закритих собраниях навіть до інструкторів райкомів таємної інформації не доводили, тільки верхній ешелон партії
як вам жилось з цим багажем знань про звірства радянської влади (може навіть гордість була за скоене), а може ви не парторг, в молоді роки були в ВВ вертухаем (427 таборів ГУЛАГУ)-масштаби вражають, не?
у мене на одному судні був радист (батько того радиста полковник нквд начальник іркутского великого лагеря), так от коли почали за часи горбачева публікувати матеріали про репресии і він щось сказав про сталіна при свому старому, так той відповів: "ще одне погане слово про нашого вождя народів, я тебе саморучно з наградної зброї шлепну і рука не здригнеться, бо маю в цьому досвід"
стосовно повернення від неповаги(зневаги) до шанування подивиться (чи пригадайте) мінісеріал Озерова "Освобождение" (1969-1971) ) десь з 1975 почали з"являтись в автобусах і приватних авто чорнобілі фото сталіна у маршальскій формі -це була ностальгія за плахою (сталіна на вас нету?) вулиці зявились, навіть одною строкою в підручниках була мова про репресії а те, як сталін знекровив червону армію перед війною (хоч на справді у війні совети були з 17 вересня 1939р), а локально з Іспанії (з 1937р)
jump написав: п.Успіх, не сваріться! У Вас розхитані нерви, серце, хребет і кишківник, та й у такому віці уже врешті тра шануватись, Вам ще комірку на Лєвандівці мастирити
.....ой ,і не кажить , а ще дві кантузеї ...треба себе берегти
Бутусов вещаєт, що на прикриття розгортання 155 бригади було відправлено батальйон з 93-ї бригади. Батальон прибув в повному складі -- всі 8 піхотинців.
jump написав: п.Успіх, не сваріться! У Вас розхитані нерви, серце, хребет і кишківник, та й у такому віці уже врешті тра шануватись, Вам ще комірку на Лєвандівці мастирити
.....ой ,і не кажить , а ще дві кантузеї ...треба себе берегти
ЗМІ: Індія відмовиться приймати нафтові танкери Росії, що потрапили під санкції США Індія має намір відмовитися від нафтових танкерів тіньового флоту Росії, які потрапили під санкції США через їхню роль у перевезенні вантажів для РФ, що є ще одним прикладом впливу заходів Вашингтона на світовий ринок нафти. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімного високопоставленого індійського чиновника.
За його словами, судна із санкційного списку, що перевозять вантажі для Росії, більше не будуть допущені до розвантаження в Індії – за винятком зафрахтованих до 10 січня, за умови, що вони розвантажаться до 12 березня.
“Індійські банки вимагатимуть сертифікати походження, щоб переконатися, що нафта не надходить від постачальників, які потрапили під санкції. Вплив санкцій стане відчутним, коли через два місяці закінчиться період згортання”, – вважає співрозмовник видання.
Також він заявив, що Росія “знайде способи доставити свої барелі” в Індію.
Три танкери, які перевозять понад 2 млн барелів російської нафти, застрягли у водах на сході Китаю після введення проти них санкцій з боку США.
andrijk777 написав:Тут багато і часто пишуть "що хоче путін" і прихильники "вічної війни" постійно пишуть що путін хоче усю Україну і ні метра менше. Ось: Припинення вогню по лінії розмежування(причому на 20 січня) і не вступ України в НАТО. ВСЕ! Зрозуміло що Симонян не путін, але "просто так" вона рота б не розкрила про такі речі. Це точно узгоджено з кимось.
зараз турбопатріотична тусня підніме вий, що до останнього діда українця і не вербою менше на кородоні 91 м.Чоп
“Тіньові” танкери з нафтою РФ застрягли біля берегів Китаю через санкції
Три танкери, що перевозять понад 2 млн барелів російської нафти, застрягли у водах на сході Китаю після введення проти них санкцій з боку США. Про це повідомляє Bloomberg.
Повідомляється, що судно Huihai Pacific повинно було прибути до порту Дунцзякоу в провінції Шаньдун 15 січня після завантаження майже 770 000 барелів нафти марки Espo з російського тихоокеанського порту Козьміно на початку місяця. У вихідні танкер змінив курс і зараз стоїть у відкритому морі, завантажений нафтою.
Судно Mermar вийшло з Козьміно 5 січня з більш ніж 755 000 барелів нафти Espo і повинно було зайти в порт Яньтай на цьому тижні, але зараз чекає біля узбережжя. Судно Olia вийшло з російського порту 7 січня з майже 709 000 барелів нафти і також прямувало в Яньтай, але зараз стоїть у Жовтому морі.
США ввели обмеження лише за кілька днів після того, як компанія Shandong Port Group Co., що управляє кількома портами, закликала термінали припинити приймати танкери, які перебувають під санкціями.
США і Британія запровадили санкції проти найбільших нафтових компаній РФ та її тіньового флоту
США запровадили санкції проти “Газпром Нефти” і “Сургутнефтегаза”. Про це повідомляє Міністерство фінансів США.
За даними видання The Bell, це перші американські санкції проти найбільших російських нафтових компаній. У новому пакеті обмежень також згадується судноплавна компанія “Совкомфлот” і 69 її суден, понад 180 танкерів російського тіньового флоту, а також страхові компанії “Альфастрахованіє” та “Ингосстрах”.”
У списку опинилися і топменеджери великих нафтових компаній та члени їхніх родин: син співвласника «Лукойла» мільярдера Вагіта Алекперова, глава «Газпром нефти» Олександр Дюков, глава «Зарубежнефти».
Раніше агентство Reuters повідомляло про неофіційний пресреліз Держдепартаменту США, який підтверджує введення цих санкцій. Згідно з документом, вони спрямовані на посилення обмежень проти російського енергетичного сектору і можуть стати найсильнішим ударом по експорту нафти з Росії після введення ембарго на поставки в ЄС.
Санкції спрямовані на посилення обмежень проти російського енергетичного сектору.
Важливо зазначити, що Дональд Трамп не зможе скасувати ці та інші санкції без згоди Конгресу.
Оновлення: Велика Британія слідом за США оголосила про нові санкції проти російських нафтових компаній. Про це повідомляють на сайті британського уряду.
«Уперше Велика Британія і США безпосередньо вводять санкції проти «Газпром нефти» і ПАТ «Сургутнефтегаз», двох російських нафтових гігантів. … Прибуток цих двох компаній поповнює військову скарбницю Путіна і сприяє війні», – йдеться в повідомленні.
Ці енергетичні компанії, як зазначається, видобувають понад 1 мільйон барелів нафти на день – на суму близько $23 мільярдів на рік за поточними цінами, що більше за ВВП Ямайки.
Очікується, що санкції проти «Газпром нефти» і «Сургутнефтегаза» значно скоротять можливості Росії отримувати доходи від продажу енергоносіїв.