V2 написав:Зеленський не бачить ворога в Путіні, але знайшов його в Порошенку
шоколадного випотрошать без варіантів. Ви ж всі хотіли деолігархізації? він просто самий вгодований і беззахисний. І ніякий армовір його не прикриє. Внєзапно оказалось що без прикриття з штатів він недостатньо оддавав на армію а виводив гроші в офшори, томос не спокутує того що він був дяком в мп , говорить він російською, а син в нього ухилянт. який нєожиданий поворот...
Ось що я маю на увазі коли кажу "дивіться карти" І якшо з Маккіндером та Хантінгтоном нічого не поробиш - а по ним вчаться всі західні концептуали, то "маємо те що маємо" цілковито на нашій совісті. Втратили 20% України, провтикали вирішення Трансністрійського питання, провтикали Білорусь. Якщо б втримали Лукашенко за якимось дружніми пікніками подалі від москви, то був би шанс посунути цівілізаційний кордон на схід
Востаннє редагувалось fox767676 в Чет 13 лют, 2025 19:51, всього редагувалось 1 раз.
Кстати на сайте РНБО указано в решении, что санкции введены относительно некоего гражданина Жеваго 57 года рождения и некоего Порошенко обладателя несуществующего кода ЄДРПОУ. С точки зрения рукожопости и юриспруденции надо ли опять созывать РНБО, чтобы внести изменения или и так сойдет?
andrijk777 написав:Отже питання перше: де РФ сформує ударні сили для наступу? Кордону з Польщею майже немає. Чи ви думаєте РФ "незамітно" запихне 600К в Калінінградську область? Білорусь - також поганий варіант це показала операція наступу на Київ.
Чим їм проблема використати білорусь? В тої давно суверенітету нема. В операції наступу на Київ проблема їх проблемою була зовсім не білорусь. Їх територію і повітряний простір кацапи і досі використовують.
andrijk777 написав:Тому питання друге: чому Польща не може мобілізувати пів мільйона людей? В чому проблема?
Вже опитування було, і якось виявилося, що скоріше всі за Віслу відійдуть
andrijk777 написав:Питання третє: за місяць можна побудувати якісь украплення на кордоні? Я думаю можна. Наша війна показала - взяти украплені райони надзвичайно важко.
Вони мали б їх УЖЕ побудувати. Чи побудували - напевне не знаю, але щось сумніваюся. І так, явважаю що за місяць укріпрайон не звести. Це чисто так, нічим не підкріплене судження. Спитайте краще у реальних військових.
andrijk777 написав:Питання четверте: як думаєте Німеччина дасть Польщі війська в допомогу? Я думаю дасть. Зброю дасть? Я думаю 100% дасть. Я думаю половина Європи дадуть багато зброї Польщі.
А чи є в них що дати? Які в них запаси боєприпасів? Чи розумієте ви, що бо багатьом позиціям, по яким нам дозують допомогу, причина в банальній відсутності необхідних кількостей на складах? Що в тій же хваленій Німеччині, коли пішла мова про всякі леопарди-херопарди, виявилося, що половина техніки на складах взагалі не на ходу? І знову ж таки - люди. Ви розумієте, що весь військовий контингент Європи вкупі зараз в рази менше нашої армії? І в кращому випадку мають досвід миротворців чи хтось десь був в оперціях на близькому сході. Згадайте операції на балканах, де війська сербів просто собі атакували миротворців. Українські миротворці під Жепою якось змогли домовитися, з самою стрілковою зброєю, щодо евакуації населення. Голандці перед тим ріденько обісралися і допустили геноцид.
andrijk777 написав:Тепер РФ. А чим РФ буде наступати??? Пішки чи на "буханках"? Чи може на ослах. Танків у них вже мало, бех мало, снарядів на складах не мільйони, поливати все артою не вийде. Дрони вони роблять, але тут важлива кількість.
Якби в них все настільки хєрово, чого ми ще не відбили їх хоча б до кордонів 91?
andrijk777 написав:Тепер ключовий момент любої сучасної війни - авіація. Тут в РФ повний швах. Польща вже замовила F-35. Тобто на початок війни вони будуть. Що їм протиставить РФ? Застарілі сушки і міги?. + ще союзники(а не партнери ) точно підкинуть Польщі ще літаків. Тотальна перевага в повітрі дає дуже багато козирів, не буду розказувати.
В Ізраїлю є чимало найкращих літаків. Але щось воюють і воюють. Так це проти голозадих без численної і щільної ПВО. Всі натівські концепції, що будуються на тотальному пануванні в повітрі, побудовані на операціях проти голозадих дикунів з калашами і стінгерами, і зазвичай ті операції проводилися десь на іншому краю світу. А от як буде працювати ця концепція по ворогу, що вже зайшов на твою територію, з купою засобів ПВО, і хай застарілою, але власною авіацією, з тактикою живого щита у вигляді їх власного населення - цього ніхто напевно не знає. Вважати, що за тотально меншої чисельності піхоти, відсутності запасів боєприпасів, можна покладатися чисто на супер технологічні літачки - самообман.
andrijk777 написав:Головне полякам витримати перший удар. Україна не змогла його витримати - тому що не готувалась. А з часом(за півроку-рік) за допомогою союзників поляки розіб'ють москалів вщент.
Дай боже в разі чого полякам витримати удар так, як ми його "не витримали". А про оперативність розгортання європейських союзників ви б краще перечитали історію ІІ світової, і врахували, які настрої панують зараз в парламентах країн Європи.
fler написав:Війна зупинена? Люди не гинуть і катувань немає? Трамп за натовізацію України? Про зброю від Трампа ще рано говорити, ми поки отримуємо те, що Байден відписав.
так 4 роки було щоб вирішити проблеми (які виникли ще за попередньої влади демократів)
Шо серйозно? Я чогось думала, що війна вже 11-й рік триває. Чому не вирішили проблеми за попередньої влади Трампа? Не уклали мир, не надали гарантії.
fox767676 написав:При Трампі зброї не буде, і дивитись нема чого. Ви ж читайте що я пишу - Східна Європа поза зоною їх інтересів, скоро І Центральна перестане. Фокус змістився в Арктику та Південно-Східну Азію
І знаючи це ви топили за Трампа? Не пояснюйте.
fox767676 написав: А так я досить песимістичний, і поведінка Трампа тут закономірність.
Пам'ятаю ваш бурний песимізм коли Трамп переміг на виборах)))
та понятно, що партію війни зачищають. Бо хотять убезпечитись після підписання мирного договору. І ще. Невже Ви думаєте що в нас все приватизоване, а якісь рідкоземельні до сих пір нічиї? Ті ресурси, які треба віддати трампу, спочатку треба в когось забрати) Далі шо? В знак протесту берете теплі речі, каву, чай, гарний настрій... і займаєте чергу в тцк? чи ні? Не на часі? дивіться бо не встигнете, війна закінчиться. Залишитись без убдшної знижки на карусельки
Banderlog написав:Невже Ви думаєте що в нас все приватизоване, а якісь рідкоземельні до сих пір нічиї?
Та взяти ті ж уранові копальні. Формально вони в нас є. Але розробка їх вимагає колосальних вкладень і інфраструктури, тому вони дійсно "нічиї". Це вам не вугілля в копанках тирить