Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1289712898128991290012901 ... 14745>
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 19:10

  Дюрі-бачі написав:
  d44 написав:Я мав на увазі, що у разі повномасштабної війни одними контрактникамі не обійдеться.

Москалі 2 роки обходяться контрактниками
Для більшості москалів ця війна як для іспанців у новму світі - колонії пограбувати. Вони воюють зі слабкішим противником і впевнені у перемозі. І по факту поки перемагають. Більшість населення війна не стосується, життя покращується, в телевізорі перемога по всіх фронтах. У них в країні все добре і війна для них загарбницька. Якби на них напав весь світ з п'ятикратною перевагою у всьому, картина була б протилежна, вони б програвали, війна стала б ближче до кожного. Хрен хто б тоді пішов на контракт щоб інші вдома сиділи.
d44
 
Повідомлень: 760
З нами з: 07.03.14
Подякував: 4 раз.
Подякували: 71 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 19:21

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:............
Якщо Ви продали на 500 млрд чогось і витратили для отримання цього чогось 501 млрд - то це
а - лохотрон.
б - казати що Україна вкладе майбутніми доходами 2річне ВВП або 6річний розмір Бюджету... - невже не зрозуміло що це неможливо...

Але тутешнім це не зрозуміло і прийшлось опускатись з макроекономіки(ВВП+Бюджет Держави) до мікроекономіки(доходи і витрати сімї(людини)

І задати просте запитання
Хто з тут присутніх може відкласти 2річний розмір своїх доходів?
Ніхто - а чому тоді Ви вірите що на макрорівні це можливо?
Согласен с вами, за 2 года, конечно, нет.
Но лет за 10 вполне. Не получится за 10, можно за 20.
Если не начнут ещё и % считать. Тогда этот "долг" можно сделать бесконечным и расплачиваться будут не только наши с вами внуки, но и правнуки. Если не надоест и не покажут полруки, как сделали немцы после 1 МВ.
Бачите
Ви також погано уявляєте що таке ЗАРОБИТИ 350 млрд доларів....
Наголошую -не ВИГОТОВИТИ і ПРОДАТИ на 350 млрд.. а саме ЗАРОБИТИ.

Так для довідки
Уявимо що ВСІ Депозити населення України -це населення ЗАРОБИЛО....
1,4 трлн грн/40грн долар=35 млрд доларів...
Отже
1 Станом на 1990 рік населення все одно хоч щось але мало
2 Станом на через 35 років - має 35 млрд доларів(+1 млрд щороку все населення)....

Висновок
Якщо все населення України буде працювати на добичі рідкоземельних 350 років-то цього часу якраз вистарчить щоб ТІЛЬКИ наповнити наш віртуальний внесок в 350 млрд-реальними грошима.

ПС
Тепер розумієте різницю між КАПІТАЛОМ і Заробітком?
Капітал це Створив Мінус Витратив при створенні ( тобто все що має ринкову ціну і є капіталом)
Саме тому я й стверджував
а - капіталу в Україні мало
б - від швидкості накопичення-залежить швидкість розширення(збільшення) ринку

Тобто ринок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ виключно шляхом накопичення
а не написом законодавчих актів
Востаннє редагувалось budivelnik в Вів 25 лют, 2025 19:40, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 26814
З нами з: 15.01.09
Подякував: 292 раз.
Подякували: 2986 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 19:29

  pesikot написав:
  konstantin kirovograd написав:В Украине стремительно растет количество водителей под наркотиками. В крупных городах ситуация критическая, – СМИ
Об этом говорится в расследовании NGL.media.

Если за 10 лет употребление алкоголя увеличилось лишь на 14%,
то употребление наркотиков увеличилось более чем в 6 раз.

Например, по сравнению с 2015 годом,
во Львове теперь такие случаи происходят в 14 раз чаще,
а в прифронтовом Харькове – _____________в 48 раз чаще.
Достаточно почитать допысы некоторых форумчан, без влияния интересных веществ, такое просто не напишешь
Так ту ще й з освітою проблеми....
Отже
Споживання збільшилось в 6 разів(600%) і це виплило з того що ловлять більше від 14(1400%) до 48(4800%) разів

Поясніть мені як це вийшло що 6 разів більше ніж 14-48?

Те саме про Порошенка
1 Людина на кожну зібрану грн докладає свою і щодня щось везе... але виявляється що при цьому ще й встигає за ЧУЖІ гроші отримати 6-9-12місячні ОВДП купувати...
Вірус-в тебе причинно-наслідкові звязки точно входять в план вивчення макак?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 26814
З нами з: 15.01.09
Подякував: 292 раз.
Подякували: 2986 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 19:29

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:Вы такую информацию предпочитаете не замечать)).

дуже дивує, як такі події можна було не помітити, чи пропустити?
російські срочникі були в боях в Курській області, в перший день 6 серпня 2024 деякі з них загинули, до 300 потрапили в полон (тобто половина від всіх), а решта разом кадирівцями втікла на 20км (кадирівці потім їх наздогнали і вимагали, щоб срочникі були попереду їх на фронті).
декілька місяців путін не давав МО РФ дозвіл припівняти Курську область до сво по виплатам, тому загиблим срочникам не платили нічого (факти загибелі срочників скривали від рідних)

Збройні сили України просуваються в Курській області й узяли під контроль 100 населених пунктів регіону — це 1294 км квадратних території. У полон на цьому напрямку взяли 594 військовослужбовці Збройних сил РФ. Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський онлайн на форумі "Україна 2024.27 серп. 2024 р.


prodigy
 
Повідомлень: 12634
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3326 раз.
Подякували: 3341 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 19:31

Та невже?

Крупнейшие нефтяные санкции против России на пороге 😳
США и Великобритания ввели ограничения против нефтяного сектора РФ. В чёрный список попали более 30 нефтедобывающих и перерабатывающих компаний, а также их дочерние предприятия:
— США запретили своим компаниям оказывать любые услуги по добыче нефти в России, включая экспорт технологий и оборудования.
— Под санкции попали «Газпром нефть», «Сургутнефтегаз», «Роснефтефлот», а также страховщики «Ингосстрах» и «Альфастрахование».
— Запрет затронул и завод СПГ «Газпром СПГ Портовая», который поставлял сжиженный газ в Европу.
Если Дональд Трамп действительно друг России, как считают многие его поклонники тут, то он должен будет отменить санкции. Если 27 февраля ограничения вступят в силу и он даже не попытается их заблокировать, это значит, что США снова обманули Кремль.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5829
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1213 раз.
Подякували: 1338 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 19:36

Перевзуття протягом доби

Борис Джонсон раскритиковал инициативу Дональда Трампа по созданию совместного фонда для разработки украинских минеральных ресурсов, назвав её "аферой".
Экс-премьер Великобритании заявил, что ни одна копейка не должна быть направлена на этот фонд.

Он подчеркнул, что в этом вопросе скрывается слишком высокая цена. На форуме в Киеве Джонсон также раскритиковал текущую политику США, которая, по его мнению, противоречит поддержке Украины.
Больше информации на портале Антикор: https://m.antikor.com.ua/ru/articles/75 ... jam_aferoj

_________________________________
Джонсон розповів, що бачив цю угоду і аналізував її.

"Так, ця угода – це вимагання. Але згадайте наш ленд-ліз. Нас просто обібрали, забрали наші військові бази, і ми до 2006 року розплачувалися за цю допомогу", – сказав експрем'єр.
Проте, на його думку, ця угода гарантує збереження вільної України.
"Якщо не буде вільної України, то до цього фонду нічого не буде надходити", – впевнений Джонсон.
Він сказав, що розуміє побоювання України щодо наслідків цієї угоди, але він переконаний, що її потрібно підписати.

"Адже там є і добрі речі, наприклад, про довготермінове партнерство зі Сполученими Штатами. Ви ж хочете такого партнерства саме зі Сполученими Штатами, а не з путінською Росією?" – переконує Джонсон.
Він сказав, що йому не до вподоби стиль переговорів президента США Дональда Трампа.
"Але з цього може постати велика користь. Зрештою, чим більше ви жахаєтесь, тим більше радіє Путін", – резюмував він.
https://www.eurointegration.com.ua/news ... 4/7205745/
detroytred
 
Повідомлень: 25099
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2132 раз.
Подякували: 3230 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 19:52

Перемир'я з Росією у 2025 році можливе, але це не кінець вій

Секретар оборонного комітету Верховної Ради України Роман Костенко не вірить у повне завершення війни цьогоріч.

"Чи може бути якесь перемир’я в світі того, що відбувається? Воно може бути. Чи це буде кінець війни? Точно ні", - зазначив нардеп.


Однак Костенко допускає, що може бути тимчасове припинення вогню.

"І в нас одне буде питання, наскільки довго протримається це перемир’я, якщо воно буде. Тому що я сам людина, яка пережила десятки перемирій. Деякі з них були три дні, а деякі декілька хвилин, а деякі декілька секунд. І хоча в Києві в головах продовжувалось перемир’я і говорили про це ще декілька тижнів в ЗМІ, а ми там вже повним ходом рубалися в окопах і сміялись з цього. Тому може бути якесь припинення вогню, так би я назвав. Але точно воно буде не на довго", - сказав нардеп.

Він наголосив, що без реальних гарантій безпеки для України Росія ніколи не зупиниться.

"Тому що вона точно не досягла навіть мінімальних цілей тут, які вони поставили для себе", - зазначив Костенко.


особисто не вірю не в перемир"я ні в рпв в 2025р
prodigy
 
Повідомлень: 12634
З нами з: 03.12.13
Подякував: 3326 раз.
Подякували: 3341 раз.
 
Профіль
 
1
4
2
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 20:16

yama

я тіко озвучив найкращий досвід офіційні рішення наших ЗСУ ( щодо виділеного ) це офіційні коментарі\рішення ЗСУ


Як каже один наш колега «не треба на прийомі у венеролога стидливо тягнути юбочку, прикриваючи коліна»
«Офіційні рішення ЗСУ» по переводу у піхоту ніколи не стосувались дороговартісних висококваліфікованих спеціалістів, якими є льотний склад. Це виключно ваша ідея, яку ви тут озвучили. Тому тримайте аливерди: чому ви собі не підібрали військову частину де не фарбують траву , наприклад 3 ОШБр? Яка у вас кваліфікація на сьогодні, щоб озвучувати плани ротації діючих військовослужбовців, і де в цих ротаціях ви бачите своє місце?
Hotab
 
Повідомлень: 15925
З нами з: 15.02.09
Подякував: 404 раз.
Подякували: 2471 раз.
 
Профіль
 
4
4
2
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 20:24

  Wirująświatła написав:
  jump написав:Співробітник ТЦК ударом руки збиває велосипедиста на повному ходу і за підтримки ще п’ятьох колег "мобілізовує" його у мікроавтобус. ВIДЕО

https://censor.net/ua/videonews/3537774 ... osypedysta

буряти у Харкові :shock:

Зображення

Чоловік був у СЗЧ. По ньому розслідується справа ДБР, – коментар поліції Харківщині для Труха⚡️Україна по ранковому відео.
Xenon
 
Повідомлень: 5476
З нами з: 25.02.09
Подякував: 76 раз.
Подякували: 324 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2025 20:34

  Hotab написав:«не треба на прийомі у венеролога стидливо тягнути юбочку, прикриваючи коліна»


Соррі за офтоп, але
На прийомі у венеролога всі венеричні?
Ніколи в житті не доводилося бути за довідкою?
Чи дівчата, які проходять плановий огляд, всі венеричні?
"стидливо тягнути юбочку"
Огидно таке читати.
alibob
 
Повідомлень: 690
З нами з: 31.01.18
Подякував: 169 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
 
1
  #<1 ... 1289712898128991290012901 ... 14745>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
33 120715
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 лип, 2025 09:53
Дюрі-бачі
1493 303021
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 973420
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама