Дюрі-бачі написав:дати грошей на проведення реформ
А что там нужны за реформы такие, что требуются ещё какие-то деньги, а не только просто начать работать так, как по существующим должностям уже должны? Вроде, никаких заводов возводить не требуют. По ужесточению финмона так даже с удовольствием уже перевыполняют.
Дюрі-бачі написав:не встановити контролерів, які будуть стежити за цим грошима, то ми ніколи не наблизимось
Вот то, что без сторонней палки начать работать вряд ли получится - это правда. А нафига ЕС этот гемморой и ещё и за свои деньги? Поэтому думаю, что наш путь будет более банальным, чем в ЕС.
P.S. Само по себе получить контролёров себе на шею оно ж не проблема. Восточный сосед сам стремится и денег дать и контролёров, что эти деньги разворовывает тот, кто надо.
ihorsic написав:Цікаво а тут є ті хто пам'ятає курс 1,6 долара за євро? Так що все може бути!
Тут є ті хто Леоніда Ілліча памятають і дойчмарку. Але щоб оцінювати теперішні перспективи головної валютної пари треба розуміти актуальні фундаментальні чинники та силу і тривалість дії інформаційно-маніпулятивних впливів (зокрема і пропаганди в межах протистояння США-Китай).
Shaman написав:тому наш шлях в ЄС, й тільки туди - альтернатив немає
только нас там никто не ждет!
нам не треба, щоб хтось чекав - відповідати критеріям ЄС - це корисно для країни. а як наблизимось по критеріям - то й візьмуть. "никто не ждет" - руська пропаганда.
примера Польши с ее блокированием экспорта нашего зерна в Европу в войну - мало? Нашу металлургию - думаю можно уже не учитывать (кроме разве что искореженного металла на металлолом, раз металлургия востока страны пострадала, да и энергетика потянет ли?), а продукция птицеводства, например?! Сколько там кв. метров требуется для каждой курицы, чтобы удовлетворять требованиям их защитников природы по их узаконенным нормам, это же как надо куриц расселить, чтобы они перестали гадить друг на друга и имели выгул? А технологии гуманного забоя? По информации - там шесть томов требований для вступления, многие из которых нам банально не выполнить, НЕ считая еще и "шкурных"/конкурентных противоречий с рядом стран (с той же Польшей, Венгрией, пр.)?
ihorsic написав:Цікаво а тут є ті хто пам'ятає курс 1,6 долара за євро? Так що все може бути!
Тут є ті хто Леоніда Ілліча памятають і дойчмарку. Але щоб оцінювати теперішні перспективи головної валютної пари треба розуміти актуальні фундаментальні чинники та силу і тривалість дії інформаційно-маніпулятивних впливів (зокрема і пропаганди в межах протистояння США-Китай).
Дюрі-бачі написав:не встановити контролерів, які будуть стежити за цим грошима, то ми ніколи не наблизимось.
вибачайте напишу не по темі. але думка в контексті останніх обговорень про авторитаризм та димократію, просто підкреслю її. Наш величний вже також так просто не піде, і контролерів нам не світить, це вам не барига який взяв і пішов, це вам про самоповагу не керувати як путін 30 чи 35 років))
Shaman написав:фішка штатів окрім вільної конкуренції - це гра за правилами та головне - довіра. ні першого, ні другого в Китаї немає й невідомо, чи буде. й в Китаї до речі не планова економіка (це було в срср), а скоріш державний капіталізм з дуже великим впливом держави (яка як відомо ніколи не була якісним менеджером).
ще раз підйом Китая стався лише внаслідок співпраці з Заходом, яку започаткував Ден. як тільки починається конфронтація, економічне диво Китаю швидко закінчиться.
.
тому наш шлях в ЄС, й тільки туди - альтернатив немає
То в ЄС чи в Штати? 🤔😂
Гугльовий графік за всі 25 років існування євр.
Єври видаються якимись хирлявими... 🤔 І після створення валились як дурні. І в кризу 2008. І на початку гібрид.війни 2014. І в страшний 2022...:
Штати і Канада мали би таки знову подружитись і легко відбити напад, якщо потурбувались наробити мільйони безекіпажників і безпілотників... Трохи задовгий кордон з Мексикою. І х.з. на чиєму боці вона буде. Але, все-таки, є відчуття, що Штати мали би вистояти проти будь-якого паскудства. 🤔 А от про ЄС цього відчуття чомусь нема. Забагато сухопутн.кордонів, замала навіть морська відстань до ворогів... Хоч і набираються європейці потрошку сміливості зупиняти москвинські нафтотанкери в своїх протоках. Але х.з. що вийде.
Отже, купувати варто таки долар, амер. акції і облігації. Але з сайту Привату не ясно чи працюють Е-ліміти для пересічних...: viewtopic.php?p=5872875#p5872875
Нині найдорожчою є земля в Івано-Франківській області — у середньому, за 1 га покупець викладе 126,6 тис. грн. Далі йдуть Львівська із 118,3 тис. грн/га, Київська — 89,4 тис. грн/га, Тернопільська області— 86,9 тис. грн/га.
Найнижчі ціни на землю у прифронтових регіонах: Запорізька область — 38,3 тис. грн/га, Херсонська — 39,1 тис. грн/га, Чернігівська — 41,1 тис. грн/га, Миколаївська — 41,6 тис. грн/га та Одеська — 41,8 тис. грн/га.
але гадаю, що вартість землі ІФ та Львівська області - це через Карпати, там не лише сг земля.
Shaman написав:тобто досліджень вони роблять багато, бо за витрачені гроші треба звітувати (Дюрі-бачі не дасть збрехати) - а що з цього вийде, подивимось
Китай дуже щедро завалює науку грошима. І серед мільйонів грантопилів знаходяться тисячі справжніх вчених і іноді навіть генії, які, рано чи пізно, отримають Нобелівські премії. Той результат, який в США за рахунок конкуренції, отримають із меншими витратами в Китаї отримають "брут форсом" (на заході розпиляють хай 70% бюджету, а в Китаї - 95%)