............... За рахунок чого відбувся ріс - ДЕМОГРАФІЯ+переселення... в загублені голодом пусті села... 1939 -31,3 + 10 млн проживало за межами совка на території СЬОГОДНІШНЬОЇ України ........ друге падіння і ТРЕТІЙ ріст 1950 - 36,6 млн 1959 - повернулись на довоєнний рівень 41,6 млн
И где по вашим выкладкам возврат "на довоєнний рівень", если в 1939 31,3 млн., а в 1959 - 41,6 млн.?
на початок Другої світової війни, 1939 року — 39 мільйонів осіб
Здесь - - приведена цифра 40 468 800 человек. Последняя цифра по результатам переписи. И как это согласуется? 3 заметно разные цифры 40,5 млн, 39 млн и 31,3 млн.? Откуда они? Вам не кажется, что вы занимаетесь манипуляциями? А 10 млн "проживало за межами совка на території СЬОГОДНІШНЬОЇ України" это украинцы? Вряд ли. Там было много поляков, венгров, румын,... Миллионы погибли в войну. миллионы выехали с этих территорий, после войны и установления новых государственных границ. Только в Польшу по официальным данным с февраля по 31 октября 1946 из СССР было переселено почти 1,1 млн чел. Это массовое организованное переселение. Сколько переселилось самостоятельно во время войны, думаю, не знает никто.
Сделать реальный и серьёзный анализ демографии значительно сложнее.
budivelnik написав:За рахунок чого відбувся ріс - ДЕМОГРАФІЯ+переселення... в загублені голодом пусті села... 1939 -31,3 + 10 млн проживало за межами совка на території СЬОГОДНІШНЬОЇ України друге падіння і ТРЕТІЙ ріст
А 10 млн "проживало за межами совка на території СЬОГОДНІШНЬОЇ України" это украинцы? Вряд ли. Там было много поляков, венгров, румын,... Миллионы погибли в войну. миллионы выехали с этих территорий, после войны и установления новых государственных границ. Только в Польшу по официальным данным с февраля по 31 октября 1946 из СССР было переселено почти 1,1 млн чел. Это массовое организованное переселение. Сколько переселилось самостоятельно во время войны, думаю, не знает никто. Сделать реальный и серьёзный анализ демографии значительно сложнее.
В мене дід і баба з довоєнної Галичини обоє з 8-ми дітних, що дожили до дорослого віку сімей. Хтось виїжджав із ЗУ, хтось приїжджав чи привозили, але хвиля початку ХХ ст. сприяла повоєнному бебі-бумерству. Тепер все значно складніше:
Кількість школярів за рік зменшилась на 400 тисяч, – МОН Кількість школярів в українських закладах освіти порівняно з 2024/2025 навчальним роком зменшилась на 400 тисяч осіб. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків
Це мінус 10% за один рік. Ніякого бебі буму не було і не буде, демографічний спад кінця 90-их початку 00-их сам по собі би провокував спад у 20-ті, а мінус міграція від війни ще більше все поглиблює. Звичайно, якби ніхто із сусідів не зазіхав на території, то менше народу, вищий подушний ввп навіть за рахунок природної ренти. Але з ким край боронити через покоління?
............... За рахунок чого відбувся ріс - ДЕМОГРАФІЯ+переселення... в загублені голодом пусті села... 1939 -31,3 + 10 млн проживало за межами совка на території СЬОГОДНІШНЬОЇ України ........ друге падіння і ТРЕТІЙ ріст 1950 - 36,6 млн 1959 - повернулись на довоєнний рівень 41,6 млн
И где по вашим выкладкам возврат "на довоєнний рівень", если в 1939 31,3 млн., а в 1959 - 41,6 млн.?
на початок Другої світової війни, 1939 року — 39 мільйонів осіб
Здесь - - приведена цифра 40 468 800 человек. Последняя цифра по результатам переписи. И как это согласуется? 3 заметно разные цифры 40,5 млн, 39 млн и 31,3 млн.? Откуда они? Вам не кажется, что вы занимаетесь манипуляциями? А 10 млн "проживало за межами совка на території СЬОГОДНІШНЬОЇ України" это украинцы? Вряд ли. Там было много поляков, венгров, румын,... Миллионы погибли в войну. миллионы выехали с этих территорий, после войны и установления новых государственных границ. Только в Польшу по официальным данным с февраля по 31 октября 1946 из СССР было переселено почти 1,1 млн чел. Это массовое организованное переселение. Сколько переселилось самостоятельно во время войны, думаю, не знает никто.
Сделать реальный и серьёзный анализ демографии значительно сложнее.
Ой, да кому он нужен - тот "реальный и серьёзный анализ демографии" Главное РОСТ показать. То, что это рост просрочки (говоря понятным персонажу языком) или неликвида - то уже дело десятое...
trololo написав: пуйло 26 років у владі з 1999, зеленський з 2019, з яких всього 3 роки мирних підтягність свою пропагандистську математику
уйло з 2000 по 2008, + 2012-2025.
пуйло став керувати в 1999, коли були вибухи будинків. медведєв це фунт і в 2008-2012 теж пуйло керував. медведєва підставив під відповідальність за напад на грузію, перевіряв захід. вибори останні були в 2000, все інше то не вибори.
зеленський при владі 3 роки (війну не рахую), пуйло майже 26. про 30% це була неправда
Востаннє редагувалось trololo в П'ят 28 лис, 2025 09:37, всього редагувалось 2 разів.
pesikot написав:Але ... знову ці нюанси ... місцеві зрадофіли, чомусь за закінчення війни тільки на умовах РФ и за мирний план тільки на умовах РФ
можна звісно на наших умовах, у нас же три роки суцільних покращень переговорних позицій, ми наступаємо, фронт тріщить, в рф з останніх сил бусіки ловлять 58-річних інсульників, далі - по кабах, щахедах, оптоволокну тотальна перевага та нарощування виробництва. Чи стоп, все трохи навпаки? Ще напиши письма в спортлото з вимогами контрибуцій. В даному випадку "мир на наших умовах"= відкинути все і відємно покращувати позиції далі
За фігуранта справи "Мідас" про розкрадання в "Енергоатомі" Фурсенко внесли заставу 24 листопада, і наступного дня його звільнили з-під варти. Сума застави становила 95 млн. грн.: гроші, згідно з отриманими даними, внесла приватна компанія з чинним статутним капіталом 100 тис. грн. — «Варус Сінерджі». Власником компанії є Богдан Фуркевич із Кам'янця-Подільського. У сервісі Getcontact його номер телефону підписано як «Богдан Рішала від Андрія», «Богдан Поліція» та «Богдан Військкомат Кам'янець». Компанію зареєстрували у Маріуполі у 2019 році, а у 2022-му змінили юридичну адресу на Київ. Основний вид її діяльності - оптова торгівля деревиною.