Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1658916590165911659216593 ... 16595>
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 15:29

  Shaman написав:

тут вже пропонується, що треба не звертати, яка влада у сусідів. але що ж робити, коли в сусідів - відверто ворожа влада. тут форумчани пропонують Україні змиритися та шукати як замиритися. а питання, чому сусіди не поважають нашу владу та наш вибір - це поза дужками...

1. Дружніх стосунків мы с Лукашенко не поддерживали и раньше.
Насколько понимаю, "Беларуськалий" через Одессу продукцию не экспортировал и раньше.
2. Беларусскую оппозицию и, в частности, Тихановскую мы признавали и раньше.
3. Да, для нас было бы лучше, если бы Беларусь не была союзником РФ, а была дружественной нам страной.
Каким образом признание и объятия с оппозицией позволят этого добиться?
Каким образом, по вашему мнению или по мнению блогера мы можем добиться отстранение Лукашенко от власти?
Предлагаете объявить им войну?
Сегодня Беларусь пассивный союзник РФ. Да, он предоставляет свою территорию, аэродромы, через его территорию прошли росс. войска в 2022, но всё же активного участия в войне против нас он не принимает, да и пассивное ограничено.
Надо побить горшки окончательно и довести до активного участия Беларуси в войне?

У вас хорошие желания, но надо сопоставлять их с реальностью.
Орбан, например, тоже не большой друг Украины. Предлагаете объявить его врагом и разорвать дипотношения с Венгрией?
И да, стремиться поддерживать пусть не дружеские, но хотя бы более-менее нормальные отношения даже с недружественными странами необходимо. Худой мир лучше доброй ссоры.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 38493
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5384 раз.
Подякували: 4879 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 15:29

  Shaman написав:путін - ТОП 3 світових лідерів розсмішив. тоді вже "торпеда" на побігушках в Сі...

Саме так. По військовому потенціалу це ТОП3 країни/лідери в світі. У тебе хто ТОП3?
Востаннє редагувалось andrijk777 в Сер 28 січ, 2026 15:33, всього редагувалось 1 раз.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7328
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 286 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 15:32

  ЛАД написав:Орбан, например, тоже не большой друг Украины. Предлагаете объявить его врагом и разорвать дипотношения с Венгрией?

Краще війною йому пригрозити. "Будапешт за 3 дні" - думаю цілком реально, Буданов справиться.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7328
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 286 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 15:33

  andrijk777 написав:
  Shaman написав:й в чому РФ ефективна у ведінні війни - Донбас за 4 роки? (не змогла). яка перевага РФ над Заходом, можна дізнатися?

Ще один відірваний від реальності. Електрики де немає - в Москві чи Києві? Де люди мерзнуть - в Москві чи Києві? Де людей лапають на вулицях щоб послати на війну - в Москві чи Києві?
Не взяли Донбас за 4 роки. А ми багато взяли за 4 роки?


Київ, Чернігів, Харків, Херсон, Славутич ... біля цих міст спостерігаються рашисти ?
Так чи ні ?
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13225
З нами з: 31.08.09
Подякував: 546 раз.
Подякували: 1260 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 15:33

  Xenon написав:
  _hunter написав:От проклятые союзники вообще - и Трамп в частности. Я правильно понял? 🤔

это както отменяет то что

Естественно: Трамп этой стране - _вообще_ ничего не должен. Пока его Томагавки не летят куда-то в сторону столицы - вообще не понимаю чего вы его вспоминаете... :oops:
_hunter
 
Повідомлень: 11397
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 493 раз.
 
Профіль
 
2
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 15:38

  Shaman написав:й в чому РФ ефективна у ведінні війни - Донбас за 4 роки? (не змогла). яка перевага РФ над Заходом, можна дізнатися?


найголовніша перевага пітухів - це те що вони можуть забезпечити бескінечні штурми із нереальними втратами і зберігати потенціал. також низька толерантність до втрат це велика перевага якщо дійде діло до ядерки.

умовно - росія пішла в атаку на європу, втратила 5 до 1 одно але перемогла бо після першої десятки тисяч втрач, євроармія скоріше за все втратить можливість воювати.

пропаганда кацапська - як внутрішня так і зовнішня - це їх вундерваффе якого нема більше ні в кого
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6488
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2716 раз.
Подякували: 1429 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 15:40

  Shaman написав:..........
й в чому РФ ефективна у ведінні війни - Донбас за 4 роки? (не змогла). яка перевага РФ над Заходом, можна дізнатися?
РФ ведёт войну, в основном, своими силами и за свои средства.
Где были бы мы, если бы не деньги и оружие Запада, чья экономика в разы сильнее российской?
И при этом мы тоже не смогли "за 4 роки" добиться переваги над РФ.

а КНДР продавала снаряди, які виробляла останні кілька десятків років. різницю між корейськими та європейськими снарядами теж не бачите?..
Кто запрещал Западу "виробляти снаряди останні кілька десятків років"?
И вы знаете, сильно подозреваю, что солдату всё равно, убьёт его качественный европейский снаряд или некачественный корейский. Тем более, не уверен, что он настолько уж не качественный.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 38493
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5384 раз.
Подякували: 4879 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 15:55

Re: Напад росії і білорусі на Україну

У ДПСУ спростували заяву про виїзд "пів мільйона" молодиків за пів року – назвали актуальні дані
"Держприкордонслужба не надавала такі дані для публічності і, власне, можу сказати, що вони не відповідають дійсності і не є об'єктивними", – заявив Демченко.

За його словами, навіть якщо порівняти загалом 2025 рік по усіх категоріях громадян, то немає переваги в 500 000 осіб на виїзд з України. Окрім цього, дані, які з серпня 2025 року надавали прикордонники сусідніх держав щодо перетину кордону чоловіками, в рази менші, ніж назвав депутат.
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13225
З нами з: 31.08.09
Подякував: 546 раз.
Подякували: 1260 раз.
 
Профіль
 
2
2
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 16:01

Вот мне нравятся такие высказывания:
в педерації ВІДСУТНІ спроможності одночасно погасити світло в ДВОХ містах мільйонниках України..

навіть Харків не живе на генераторах
А на чём "живе Харків"?
У нас уже очень давно все магазины оборудованы генераторами и достаточно часто ими пользуются. Обзавелись ими ещё после первой зимы 2022.
И что такое "погасити світло"?
Выключить весь город и навсегда? Да, такое им, к счастью, не удаётся.
Спасибо нашим энергетикам и помощи Запада.
Но добиться длительных отключений удаётся вполне. И не в 2 городах. Сегодня это и Киев, и Харьков, и Одесса, и Днепр. Да и во многих других городах свет отключают.
Когда эксперт, хорошо знающий ситуацию, в гостях у Янины Соколовой (которая уж точно не паникёрша и за Украину) говорит: "Треба звикнути жити в країні генераторів", тут находятся специалисты, рассказывающие, что это не так и "через 2 недели" всё наладится. :mrgreen:
ЛАД
2
 
Повідомлень: 38493
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5384 раз.
Подякували: 4879 раз.
 
Профіль
 
2
2
6
Повідомлення Додано: Сер 28 січ, 2026 16:26

  ЛАД написав:Где были бы мы, если бы не деньги и оружие Запада, чья экономика в разы сильнее российской?


80% відсотків втрат кацапам наносяться вітчизняними дронами. безумовно збройна допомога заходу була критична на перших етапах, а зараз гроші (які ідуть в т.ч. і на дрони) додають до стійкості більше, ніж десяток абрамсів чи ф-16
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6488
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2716 раз.
Подякували: 1429 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #<1 ... 1658916590165911659216593 ... 16595>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
35 197478
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 гру, 2025 21:53
SATAN
1493 399509
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 19:24
trololo
6076 1106592
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 12:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама