ЛАД написав:И что сказать хотели своей исторической справкой и опытом своей роты?
у вишу (мореходке) навчалось багато іноземців, і ставлення до них було гарне, ніякої зневаги (бо попередили з першого дня навчань), те саме і до нацменшин, і у вишу , і в ЧМП і в британських/німецьких компаніях (з нами на судні на coast працювала бригада драйверів з Гані: називали їх ганійцями або драйверами, ні чорними, ні ніграми)
а радянській армії -було як на зоні(інколи не ясно де краще)-чуркі, жиди, тупі молдовані, хохли, кацапи, бульбаши, звери
все залежить від командира частини(або і вище)
у нас був один вітя п**ов(з ростову на дону), намагався стати паханом у взводі(каже я кмс з боксу), то йому у відповідь, якщо хоч кого пальцем -вночі тебе відрехтуємо банками (табурет на флоті), прожив останні році у екіпажу сам(дали йому псевдо-угрюмий) після закінчення перебрався в москву і живе там досі
ЛАД написав:Ответ Минюста не очень умный. До того, чтобы законодательно запрещать слова, мы ещё не дошли. А то, что в польском, литовском, словацком, ... используется слово "жид", так то у них. Различия исторически сложились. "В современном украинском языке, несмотря на исторические региональные особенности Запада, слово «жид» сегодня воспринимается абсолютным большинством населения как оскорбительное и ксенофобское, аналогично русскому языку. В академических словарях оно четко зафиксировано с пометой «бранное» или «устаревшее, пренебрежительное»."
негативний контекст слово "жид" мало виключно в російський мові. й відповідно лише тому це потрапило в українську мову на територіях, які були в складі російської імперії/срср. слово "єврей" теж потрапило до нас з російської мови. враховуючи побажання єврейських громадян України, то так, можна це слово не вживати. але ще раз - це лише через російський вплив
Да хоть через чей вплив. Какое отношение это имеет к обсуждаемому вопросу? Сегодня это слово у нас имеет явно негативный оттенок. Будем обсуждать внаслідок чого? И обсуждать отмазку Минюста? Только "можна це слово не вживати"? Но "можна і вживати"? Поддержите Мирошниченко и Фарион?
негативний контекст слово "жид" мало виключно в російський мові. й відповідно лише тому це потрапило в українську мову на територіях, які були в складі російської імперії/срср. слово "єврей" теж потрапило до нас з російської мови. враховуючи побажання єврейських громадян України, то так, можна це слово не вживати. але ще раз - це лише через російський вплив
негативний контекст тільки росіян а українці ні погроми, ні гайдамацької різанини не робили? а нічого, що чєрта осєдлості була на українських землях? Це з якої радості ми маєм враховувати якісь побажання? Можем не вживати а можем і вживати смотря від контексту розмови. Тим більше, що вони самі по відношенню до своїх вживають
ЛАД написав:И что сказать хотели своей исторической справкой и опытом своей роты?
у вишу (мореходке) навчалось багато іноземців, і ставлення до них було гарне, ніякої зневаги (бо попередили з першого дня навчань), те саме і до нацменшин, і у вишу , і в ЧМП і в британських/німецьких компаніях (з нами на судні на coast працювала бригада драйверів з Гані: називали їх ганійцями або драйверами, ні чорними, ні ніграми)
а радянській армії -було як на зоні(інколи не ясно де краще)-чуркі, жиди, тупі молдовані, хохли, кацапи, бульбаши, звери
все залежить від командира частини(або і вище) ...........
Всё равно не понятно, к чему был тот пост. Когда вы служили в армии (в какие годы)? В конце Союза "коммунисты"(по крайней мере, руководство) давно забыли идеи коммунизма. Во многих отношениях, в т.ч. и по нац. вопросу. Хотя на словах всё было "чинно-благородно". Возрождение национализма сильно помогло последующему развалу Союза.
ЛАД написав:... В конце Союза "коммунисты"(по крайней мере, руководство) давно забыли идеи коммунизма. Во многих отношениях, в т.ч. и по нац. вопросу. Хотя на словах всё было "чинно-благородно". Возрождение национализма сильно помогло последующему развалу Союза.
давайте вже як вас вчили - "рост национального самосознания привел к распаду империи"
ЛАД написав:... В конце Союза "коммунисты"(по крайней мере, руководство) давно забыли идеи коммунизма. Во многих отношениях, в т.ч. и по нац. вопросу. Хотя на словах всё было "чинно-благородно". Возрождение национализма сильно помогло последующему развалу Союза.
давайте вже як вас вчили - "рост национального самосознания привел к распаду империи"
до розпаду імперії привело ослаблення вертикалі влади та корупція на місцевому рівні. А національна самосвідомість вже вторинна. Спочатку має бути етап нахомячення капіталу а вже потім ріст нацсвідомості. Тому націоналізм порошенка чи зеленського закономірний, а для безродних космополітів для яких всеодно в якій державі і на якого пана працювати це не раціонально.
ЛАД написав:... В конце Союза "коммунисты"(по крайней мере, руководство) давно забыли идеи коммунизма. Во многих отношениях, в т.ч. и по нац. вопросу. Хотя на словах всё было "чинно-благородно". Возрождение национализма сильно помогло последующему развалу Союза.
давайте вже як вас вчили - "рост национального самосознания привел к распаду империи"
до розпаду імперії привело ослаблення вертикалі влади та корупція на місцевому рівні. А національна самосвідомість вже вторинна. Спочатку має бути етап нахомячення капіталу а вже потім ріст нацсвідомості. Тому націоналізм порошенка чи зеленського закономірний, а для безродних космополітів для яких всеодно в якій державі і на якого пана працювати це не раціонально.
Для націоналізму (класичного націонал-буржуа), потрібно щоб більшість населення проживала в містах, а в Україні хіба що це Донбас. Але він чомусь виявився трохи не в потрібному напрямі націоналістичним. Як так? Підказка: "Краще бути першим у галльському селі, ніж другим у Римі"(с)(тм)
flyman написав:Для націоналізму (класичного націонал-буржуа), потрібно щоб більшість населення проживала в містах, а в Україні хіба що це Донбас.
Кх-кх
Київська область (без міста Києва):
* Загальна чисельність населення — близько 1,79 млн осіб. * Міське населення — приблизно 1,12 млн осіб (близько 62–63%). * Сільське населення — приблизно 0,67 млн осіб (близько 37–38%).
Тобто співвідношення було приблизно:
* Міські жителі — 62,5% * Сільські жителі — 37,5%
Якщо брати разом місто Київ + Київську область (Київську агломерацію), то частка міського населення буде значно вищою — понад 80%.
flyman написав:Є кілька причин лоскотати тестикули тигра
епересете ! Перший раз дивлюсь цього славка, точніше читаю расшифровку відео і який головний посил цього славка ? - не треба бити по Криму, не треба дразнити тигра, у них все є і буде, а вот нам після цих ударів по кримський логистиці та військовим, буде дуже погано !
Взагалі реакція, ну, от те, що робить зараз українська влада і команда, зазначає, що катать тігру яйця. І це потрібно робити, тому що, ну, треба перенатися, чи Тігра ще жива. Але ж розумієте, нащо ж це робити нашим коштом? Слухайте, вони все одно по вас не вдарять. І головна причина, чому нами грають у війну, тому що собою вони грати у війну не будуть. Вони не будуть потерпати. А де від світла, а не від води, а де від тепла, а не від газу, тому що в них все буде для своїх. А що лишиться нам, ми скоро дізнаємося. Так що не поспішайте кидатися чепчиками тільки тому, що на Криму комусь погано. На Криму все нормально, бензин є, тільки вдвічі дорожчий.
Тобто цей славко типовий зетник, тільки (по легенді) живе в Броварах.
І з Броварів він баче, що в Криму все є, і бензин, і солярка, нема кілометрових черг (які, до речі, викладають самі кримчане), нема розпорядження кримського гауляйтера, усе зашибись!
Перефразую відомий вислів: Скажи, що ти дивишся і я скажу, хто ти.