Проект нових умов вступу до вузів дав зрозуміти, що слухати чиїсь зауваження в міністерстві освіти не мають наміру
Дивися повний текст Абітурієнтам доведеться наступити на старі граблі.
|
|
Абітурієнтам доведеться наступити на старі грабліПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Абітурієнтам доведеться наступити на старі граблі. Была бы работа, для выпускников Вузов. А то, самомнение выпускника поднимем, часто ничему не научим...а в дворники не пойду... у меня высшее...
насправді підняти прохідний ал на загальнодержавному рівні - хороша ідея. 124 бали це буквально 3 правильних відповіді, які можан і вгадати. як людина з таким рівнем знань математики чи то мови може взагалі вчитисьу ВНЗ???
Так ВО уже у 90%. Оно полностью нивелировано. Никто не хочет закрывать лишние вузы. А лишними стали уже даже многие национальные универы - уровень никакой. Вот именно что все внимание уделяется математике - тренировке ума, а то, что необходимо для реальной работы, забывается.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||