Уряд піде на девальвацію гривні - Goldman Sachs

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 78910
Повідомлення Додано: П'ят 02 лис, 2012 15:45

  odessit2007 написав:serg_sk
якби ви вміли користуватися калькулятором, а ще краще - електронними таблицями Ексель, то досить легко порахували б
,
представляете умею и даже очень хорошо :mrgreen:
мне даже за это деньги платят, при том немалые :wink:
хотя хоть убейте не могу понять почему для вас знания екселя это что то глобальное :mrgreen:
що тримати гроші у гривнях просто більш вигідно, ніж в доларах. За рахунок значно вищих ставок по депозитах: 26 % у гривні і 9 % у доларах. Виявляється, на протязі досить довгого періоду часу зберігання заощаджень (кілька років) вища ставка по гривні перекриває навіть ту катастрофічну девальвацію 2008 року.

т.е. вы по факту предлагаете держать депо в гривне шобы перекрывать девал гривны?
а не проще просто держать в долларе?
и 10% имеете и перекрывать ничего не нужно...
А подібні економічні катаклізми бувають досить рідко і найближчими роками нам не загрожують

ну если бы вы оценивали период не с 2008года то знали бы хоть немного историю падения гривны...
История падения гривны такова – за 15 лет существования национальной валюты в Украине она обесценилась в 4 раза, в среднем на 29% ежегодно
Глобальные падения происходили в 1998-1999 годах с 2,44 до 4,13 гривен за 1 доллар – типичный грабеж населения. С 2000 года Ющенко следовал своему главному тезису «Головне – тримати гривню» и ее держали аж до 2008 года. Падение произошло с 5,05 до 7,79 гривен за 1 доллар. Еще один грабеж населения. С тех пор национальную валюту держат на уровне около 8 гривен за 1 доллар.
Просто жалко людей, которые продолжают верить национальной валюте, упавшей с 1,82 в момент своего рождения в 1996 году до 8 гривен в 2008 году. Все эти данные выложены на сайте Национального банка Украины.
Ну и шо там выгодно и в чем держать? :mrgreen:


Ексель я згадую недаремно. На цьому форумі багато політиків, але мало людей, які вміють виконувати елементарні математичні операції. А "деньги любят счёт".
От і ви, не знаю, ким там працюєте і з яким калькулятором, а середньорічний процент падіння гривні порахували зовсім неправильно. За 16 років існування гривні вона справді знецінилась у 4,45 рази, але це зовсім не 29 % в середньому за рік, а всього лише біля 10 %. Можете перевірити - введіть у калькулятор початковий курс 1,82 і 16 разів додайте по 10 %. А 10 % середньорічного подорожчання долара якраз і перекриваються вищими на 10-15 % ставками по гривневих депозитах.
Тримайте гроші в гривні - будете в плюсі! Та перед тим підучіть трохи "матчасть", а Ексель вам у цьому допоможе, там набагато зручніше, ніж на калькуляторі, виконувати такі операції
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 78910
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 1543
Переглянути останнє повідомлення
Нед 10 тра, 2026 11:03
Дюрі-бачі
1 1895
Переглянути останнє повідомлення
Чет 30 кві, 2026 12:59
Ірина_
3 9284
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 гру, 2025 12:24
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама