У Мексиці запустили гідроелектростанцію, що працює на україн

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2012 13:09

У Мексиці запустили гідроелектростанцію, що працює на україн

Пропонуємо до обговорення:
Виробництво електроенергії на ГЕС забезпечать дві турбіни виробництва «Турбоатому», загальною потужністю 750 МВт.

Дивися повний текст У Мексиці запустили гідроелектростанцію, що працює на українських турбінах.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101019
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2012 13:09

Ну вот вам и прекрасный импортный продукт?
crazycopywriter
 
Повідомлень: 676
З нами з: 31.10.12
Подякував: 11 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2012 13:10

  crazycopywriter написав:Ну вот вам и прекрасный импортный продукт?

для Мексик - импортный.
но для Украины, наверное, экспортный.
Jorj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3546
З нами з: 26.06.08
Подякував: 632 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2012 13:20

Re: У Мексиці запустили гідроелектростанцію, що працює на ук

ПЭРЭМОГА!!
ostrovsd
 
Повідомлень: 3346
З нами з: 07.10.11
Подякував: 127 раз.
Подякували: 247 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 08 лис, 2012 13:28

В проекте создания ГЭС "Ла Йеска" "Силовые машины" выступают в качестве субподрядчика мексиканской строительной компаний CPH – дочерней компании крупнейшей строительной фирмы ICA, которая выиграла торги, организованные федеральной комиссией по электроэнергии Мексики в 2007 году.

В соответствии с условиями контракта, заключенного в 2007 году, "Силовые машины" поставили для новой гидроэлектростанции две гидротурбины мощностью 375 МВт каждая, два гидрогенератора, а также вспомогательное оборудование и выполнили проектирование и монтаж электромеханического оборудования машинного зала на условиях "под ключ".

Изготовление и поставку основного оборудования для двух гидроагрегатов "Силовые машины" завершили в 2010 году. В настоящее время на площадке станции продолжаются пуско-наладочные работы на втором гидроагрегате, пуск которого запланирован на ноябрь 2012 года. http://oaoktz.ru/press/news.aspx?news=15831
:mrgreen: Кто-то врёт.
Сarbon
 
Заблокований
Повідомлень: 211
З нами з: 01.03.12
Подякував: 7 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 758
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 бер, 2026 02:20
moveton
12 13092
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 лют, 2026 09:01
Faceless
1 2453
Переглянути останнє повідомлення
Чет 16 жов, 2025 23:22
lenj_volodymyr
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама