Янукович: чиновникам необхідно навчитися самостійно зароблят

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2013 18:24

  R2 написав:Звертаюся до вас, як до людей, які безпосередньо щодня займаються питаннями місцевого самоврядування, з проханням організувати широке обговорення і роз’яснення основних позицій реформ........Янукович назвав стратегічним завданням комплексне задіяння усіх ресурсів, наявних в регіоні. За словами президента, необхідно навчитися самостійно заробляти гроші на місцях
прочитав-таки, перекладаю: головний рыг провів роз'яснювальну роботу з підлеглими чиновниками, та виказав своє незадоволення обсягами грошей у чумаданах, що йдуть на гора. "Треба вчитися збирати більше!!"
Сергей Малина
 
Заблокований
Повідомлень: 1748
З нами з: 06.01.09
Подякував: 2364 раз.
Подякували: 383 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2013 18:55

И не просто, а проффесионально "зарабатывать"...
Dikoy
 
Повідомлень: 1291
З нами з: 19.03.09
Подякував: 4 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 13:27

"Янукович: чиновникам необходимо научиться самостоятельно зарабатывать деньги на местах"
Население - то глупое так и называет эти "зарабатывания" - .........................................................
- Чего с них ВЗЯТЬ? Необразованные они.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9087
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2013 13:57

Интересно - а чем они до этого занимались - хатынку построили и не одну - себе, детям, внукам. У каждого по по машине и не одной. Дети и внуки вместо армии участся все за бугром - и это все на скромную ЗП чиновника. Может Янукович имел ввиду, что нужно деньги для народа зарабатывать, т.е. - делиться с народом. А то они не поняли, когда их брали на работу - для кого нужно зарабатывать деньги?
fermer_1941
 
Заблокований
Повідомлень: 915
З нами з: 25.11.11
Подякував: 6 раз.
Подякували: 102 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 11:21

они и зарабатывают, лоббируя всякую хрень
Volterman
 
Повідомлень: 149
З нами з: 26.03.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 12:36

***.
Еще одна реформа.
Как они уже надоели.
horrr
Аватар користувача
 
Повідомлень: 901
З нами з: 30.01.09
Подякував: 35 раз.
Подякували: 105 раз.
 
Профіль
 
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 4959
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 гру, 2025 08:56
finuser586
2 1316
Переглянути останнє повідомлення
Сер 04 гру, 2024 18:36
Faceless
1 732
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 вер, 2023 14:09
bodia1406
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама