|
Янукович: чиновникам необхідно навчитися самостійно зароблят |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Чет 21 бер, 2013 16:38
Пропонуємо до обговорення: Янукович закликав чиновників самостійно заробляти гроші на місцях
Дивися повний текст Янукович: чиновникам необхідно навчитися самостійно заробляти гроші на місцях.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 бер, 2013 16:38
Уж чему-чему,но этому наши чинуши кого хошь сами научат :) :) :)
-
alex10
-
2
-
- Повідомлень: 10041
- З нами з: 05.10.10
- Подякував: 2653 раз.
- Подякували: 2061 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 бер, 2013 16:39
А они что, умеют зарабатывать деньги? Они их просто крадут! Чиновники не приспособлены к работе. Зарабатывают "пересичные". А их обворовывают с помощью налогов.
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 бер, 2013 16:41
Дать каждому чиновнику лопату, и указать место, где копать. И пусть попробуют заработать деньги на местах 
-
Obval_Defoltovich
-
1
-
- Повідомлень: 3519
- З нами з: 14.06.10
- Подякував: 345 раз.
- Подякували: 900 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 бер, 2013 16:43
Чиновникам нужно красть деньги на местах. Каждому - на своем месте. Куда поставлен, там и кради. И не смотри на огород соседа.
-
eivr
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 21 бер, 2013 16:58
Я то думаю, че это в в Киеве не могут найти никак менеджера на пост мера! А его оказывается подготовить еще надо. 5 миллионов в Киеве и желающие есть а выбрать некого... Нехорошо. Надо делать реформу!
-
yuriy_fedorenko
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 21 бер, 2013 17:27
Суть в другом! Они в этом году выгребли больше 50% местных бюджетов. А если повысить наполняемость местных бюджетов то можно ещё больше отгрести себе.
-
Gena777
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 164
- З нами з: 31.07.12
- Подякував: 1 раз.
- Подякували: 47 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 бер, 2013 17:42
напомнило старый анекдот: пришел парень на работу в милицию, выдали форму, удостоверение, оружие. Пришло время получать зарплату - в бухгалтерию не явился. Месяц прошел, два, три. Начальник его ловит в кабинете: "ты чего за зарплатой не заходишь?", - тот, удивленно: "а тут еще и зарплату дают?? А я думал, выдали пистолет - вертись как хочешь".
-
awes
-
-
- Повідомлень: 117
- З нами з: 26.04.08
- Подякував: 22 раз.
- Подякували: 14 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 бер, 2013 18:03
Тут все простіше зі всіх тендерів місцеві облради тоже долю хочуть, от він і біситься що його обкрадають. Не стрижіть наших овець, а то син вам кузькіну мать покаже.
-
Kalyn
-
-
- Повідомлень: 1476
- З нами з: 12.03.13
- Подякував: 21 раз.
- Подякували: 349 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 21 бер, 2013 18:09
Янукович закликав чиновників самостійно заробляти гроші на місцях
... так научились!! Страна поборов и сборов.. (а шо там главный рыг сказал, не читал, незачем мне это. Не верю сук_м)
-
Сергей Малина
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1748
- З нами з: 06.01.09
- Подякував: 2364 раз.
- Подякували: 383 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Google [Bot], Yahoo [Bot] і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
2 |
4937 |
|
|
|
2 |
1305 |
|
|
|
1 |
730 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|