Компанія з Саудівської Аравії купила 29 тис. га української

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 15:53

Компанія з Саудівської Аравії купила 29 тис. га української

Пропонуємо до обговорення:
Компанія з Саудівської Аравії купила 29 тис. га землі в Україні

Дивися повний текст Компанія з Саудівської Аравії купила 29 тис. га української землі.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101007
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 15:53

Че-то не понял,как это КУПИЛИ?
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 15:55

Так у нас по закону запрещена продажа земли - тобишь действует мораторий. И тем более продажа иностранцам - это шо то не то...
newpruten
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 16:08

Re: Компанія з Саудівської Аравії купила 29 тис. га українсь

Паи взяли в аренду, вот и купили.
esaul
 
Повідомлень: 398
З нами з: 21.01.09
Подякував: 58 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 16:09

купили контору у которой в аренде паи, т.о. купили право обрабатывать до окончания сроков действия договоров аренды паев
PV
1
 
Повідомлень: 1889
З нами з: 05.12.08
Подякував: 238 раз.
Подякували: 410 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 16:54

Порвуть Уркаїну на частини і буде як раніше тільки назву змінять на князівство: Аравійське, Межигірське, СКМівське, Лозінське далі по аналогії.
dgeymsbond
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 17:26

Компания из Саудовской Аравии стала собственником 29 тыс. га

В принципе, пусть покупают, только паритетно: они у нас землю - мы у них местрождения нефти и газа. Арабам хочется кушать, а нам греться и ездить на авто. :)
gk09
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1041
З нами з: 14.12.09
Подякував: 30 раз.
Подякували: 509 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 02 кві, 2013 17:41

  gk09 написав:В принципе, пусть покупают, только паритетно: они у нас землю - мы у них местрождения нефти и газа. Арабам хочется кушать, а нам греться и ездить на авто. :)


Нет никаких "мы". Деньги получили какието олигархи. Точнее сначала наворовали из бюджета, а потом чтобы закрыть дыры продали народную собственность. И уж точно кто бы там ни купил нефть у арабов, бензин для украинцев дешевле не станет.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 1478
Переглянути останнє повідомлення
Пон 09 бер, 2026 16:24
Ірина_
1 6499
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 лют, 2026 22:46
moveton
3 2115
Переглянути останнє повідомлення
Сер 18 лют, 2026 11:20
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама