Став відомий банк, який може збанкрутувати слідом за "Таврик

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234 ... 6>
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 14:02

  serg_sk написав:так, Ощадбанк - це круто, погано лише, що проценти по депозитах у них найменші. Ощадбанк - найбільш стабільний банк. Стабільний, як цвинтар :mrgreen: Недавно віддали мені вітіну тисячу. Зі скандалом, без скандалу віддавати не хотіли. А зареєструвався ще в 2008 році. Крім того не зрозуміло, чому за 1000 рублів віддали 1000 гривень? Якщо перевести по тодішньому курсу і нарахувати хоча б 10 % річних за 22 роки, які мої гроші там пролежали, то мали б віддати десь біля 100 000 гривень.
Всі в Ощадбанк - тому, що стабільний :(

Потому что тепершний вклад считается компенсационным и вам типа когда-то сделали по нему перерасчет и компенсацию при переходе с советских рублей на гривны. Я вообще по двум книжкам получал, один раз в 2008, второй раз в начале этого года. Суммарно не более тысячи - вообще никаких проблем не было. Зарегился по телефону, сказали когда придти в банк, назначили время (как щас помню 17.45) - ВСЁ!! Никаких очередей, всё четко. Еще и карту НСМЭП выдали. Буду пробовать ее прикрутить к оплате коммунальных, на то она и НСМЭП.

А банк Даниель впервые слышу, как и многие... :shock:
Warhead
 
Повідомлень: 732
З нами з: 26.10.12
Подякував: 347 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 14:33

  nata77 написав:Первый раз слышу название этого банка. Люди вообще ненормальные. Гонятся за процентами - а потом теряют деньги. Положи в стабильный банк под средние проценты - хоть и в Ощадбанк - гос банк думаю они точно не обанкротятся (это не реклама, свое мнение высказываю).

да конечно в государственный Сбербанк надо ложить :roll:
как наши деды делали...
правда им до сих пор не отдали :(
ну ничего они все еще хранят сберкнижку под подушкой...
(это не реклама, так ехидничаю :roll: )
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 14:50

  rokannon написав:
«Проценты по депозитам платятся в полном объеме и в срок. Информации о задержках у нас нет», — сказали нам в «Даниэле».

Про само тело депозита скромно умолчали :roll:


  serg_sk написав: не зрозуміло, чому за 1000 рублів віддали 1000 гривень?

Незрозуміло, чому взагалі щось віддають. Ви клали гроші в Сбєрбанк СРСР - там і забирайте :wink:


хіба ви не чули про таке поняття, як правонаступництво, коли зобов"язання однієї юридичної особи переходять до наступної? А ви не живете випадково у квартирі, побудованій за часів сов"єтів? Чому не здали її на користь держави, яка перестала існувати? :D
а гроші Сбєрбанка Москва вкрала, треба в Пупкіна вимагати повернення
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 14:57

  serg_sk написав:
  rokannon написав:
«Проценты по депозитам платятся в полном объеме и в срок. Информации о задержках у нас нет», — сказали нам в «Даниэле».

Про само тело депозита скромно умолчали :roll:


  serg_sk написав: не зрозуміло, чому за 1000 рублів віддали 1000 гривень?

Незрозуміло, чому взагалі щось віддають. Ви клали гроші в Сбєрбанк СРСР - там і забирайте :wink:


хіба ви не чули про таке поняття, як правонаступництво, коли зобов"язання однієї юридичної особи переходять до наступної? А ви не живете випадково у квартирі, побудованій за часів сов"єтів? Чому не здали її на користь держави, яка перестала існувати? :D
а гроші Сбєрбанка Москва вкрала, треба в Пупкіна вимагати повернення

Як можна щось здати на користь того, чого не існує? І, аналогічно, як можна щось отримати від того, чого не існує? :roll: Але ви вже вірно вказали напрямок, де грошики шукати :wink:
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 15:03

rokannon
так, але москалі навряд чи віддадуть ті 130 мільярдів доларів добровільно. Ех, даремно Україна ядерної зброї позбулася. Зараз був би ВАГОМИЙ аргумент в переговорах ))
serg_sk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1074
З нами з: 22.05.12
Подякував: 427 раз.
Подякували: 171 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 15:05

  serg_sk написав:rokannon
так, але москалі навряд чи віддадуть ті 130 мільярдів доларів добровільно. Ех, даремно Україна ядерної зброї позбулася. Зараз був би ВАГОМИЙ аргумент в переговорах ))

Зачем две страны в мире которые смешат ядерным оружием всех вокруг?
Хватит и Сев.Кореи.
Warhead
 
Повідомлень: 732
З нами з: 26.10.12
Подякував: 347 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 16:22

держи вора....любой банк, дабы не отдавать реф, не расчитываться по кред.обязателсьвам "сложит ручки".
Dzimit
 
Повідомлень: 81
З нами з: 02.11.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 16:25

serg_sk Правильно рассуждаешь, дорогой. Отдали тыщу, а украли девяносто девять тыщ.)))
Dzimit
 
Повідомлень: 81
З нами з: 02.11.12
Подякував: 4 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 17:48

ситуация на банковском рынке стабильная
Как Захидинкомбанк не отдавал депозиты так и не отдаёт
даже не проблемный банк
yustask
Аватар користувача
 
Повідомлень: 631
З нами з: 13.02.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 кві, 2013 17:56

Re: Став відомий банк, який може збанкрутувати слідом за "Та

  serg_sk написав:хіба ви не чули про таке поняття, як правонаступництво
а хіба ви не чули про таке поняття, як "нульовий варіант", який був підписаний у Бєлавєжской пущє? Хто вам сказав, що Ощадбанк України це правонаступник Ощадбанку УРСР?
І покажіть, де тут правонаступництво :roll:
chukcha_zanzibar
 
Повідомлень: 62
З нами з: 21.08.12
Подякував: 50 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
 
  #<1234 ... 6>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 697
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 чер, 2026 11:23
cynep_xepb
1 697
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 тра, 2026 13:50
using1968
2 1187
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 тра, 2026 11:40
romanpidlubnij099
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама