|
Став відомий банк, який може збанкрутувати слідом за "Таврик |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 10 кві, 2013 14:02
serg_sk написав:так, Ощадбанк - це круто, погано лише, що проценти по депозитах у них найменші. Ощадбанк - найбільш стабільний банк. Стабільний, як цвинтар  Недавно віддали мені вітіну тисячу. Зі скандалом, без скандалу віддавати не хотіли. А зареєструвався ще в 2008 році. Крім того не зрозуміло, чому за 1000 рублів віддали 1000 гривень? Якщо перевести по тодішньому курсу і нарахувати хоча б 10 % річних за 22 роки, які мої гроші там пролежали, то мали б віддати десь біля 100 000 гривень. Всі в Ощадбанк - тому, що стабільний 
Потому что тепершний вклад считается компенсационным и вам типа когда-то сделали по нему перерасчет и компенсацию при переходе с советских рублей на гривны. Я вообще по двум книжкам получал, один раз в 2008, второй раз в начале этого года. Суммарно не более тысячи - вообще никаких проблем не было. Зарегился по телефону, сказали когда придти в банк, назначили время (как щас помню 17.45) - ВСЁ!! Никаких очередей, всё четко. Еще и карту НСМЭП выдали. Буду пробовать ее прикрутить к оплате коммунальных, на то она и НСМЭП. А банк Даниель впервые слышу, как и многие... 
-
Warhead
-
-
- Повідомлень: 732
- З нами з: 26.10.12
- Подякував: 347 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 кві, 2013 14:33
nata77 написав:Первый раз слышу название этого банка. Люди вообще ненормальные. Гонятся за процентами - а потом теряют деньги. Положи в стабильный банк под средние проценты - хоть и в Ощадбанк - гос банк думаю они точно не обанкротятся (это не реклама, свое мнение высказываю).
да конечно в государственный Сбербанк надо ложить как наши деды делали... правда им до сих пор не отдали ну ничего они все еще хранят сберкнижку под подушкой... (это не реклама, так ехидничаю  )
-
odessit2007
-
-
- Повідомлень: 11263
- З нами з: 19.05.11
- Подякував: 24 раз.
- Подякували: 4547 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 10 кві, 2013 14:50
rokannon написав:«Проценты по депозитам платятся в полном объеме и в срок. Информации о задержках у нас нет», — сказали нам в «Даниэле».
Про само тело депозита скромно умолчали serg_sk написав: не зрозуміло, чому за 1000 рублів віддали 1000 гривень?
Незрозуміло, чому взагалі щось віддають. Ви клали гроші в Сбєрбанк СРСР - там і забирайте 
хіба ви не чули про таке поняття, як правонаступництво, коли зобов"язання однієї юридичної особи переходять до наступної? А ви не живете випадково у квартирі, побудованій за часів сов"єтів? Чому не здали її на користь держави, яка перестала існувати? а гроші Сбєрбанка Москва вкрала, треба в Пупкіна вимагати повернення
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 кві, 2013 14:57
serg_sk написав: rokannon написав:«Проценты по депозитам платятся в полном объеме и в срок. Информации о задержках у нас нет», — сказали нам в «Даниэле».
Про само тело депозита скромно умолчали serg_sk написав: не зрозуміло, чому за 1000 рублів віддали 1000 гривень?
Незрозуміло, чому взагалі щось віддають. Ви клали гроші в Сбєрбанк СРСР - там і забирайте 
хіба ви не чули про таке поняття, як правонаступництво, коли зобов"язання однієї юридичної особи переходять до наступної? А ви не живете випадково у квартирі, побудованій за часів сов"єтів? Чому не здали її на користь держави, яка перестала існувати? а гроші Сбєрбанка Москва вкрала, треба в Пупкіна вимагати повернення
Як можна щось здати на користь того, чого не існує? І, аналогічно, як можна щось отримати від того, чого не існує?  Але ви вже вірно вказали напрямок, де грошики шукати 
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 кві, 2013 15:03
rokannon так, але москалі навряд чи віддадуть ті 130 мільярдів доларів добровільно. Ех, даремно Україна ядерної зброї позбулася. Зараз був би ВАГОМИЙ аргумент в переговорах ))
-
serg_sk
-
-
- Повідомлень: 1074
- З нами з: 22.05.12
- Подякував: 427 раз.
- Подякували: 171 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 кві, 2013 15:05
serg_sk написав:rokannon так, але москалі навряд чи віддадуть ті 130 мільярдів доларів добровільно. Ех, даремно Україна ядерної зброї позбулася. Зараз був би ВАГОМИЙ аргумент в переговорах ))
Зачем две страны в мире которые смешат ядерным оружием всех вокруг? Хватит и Сев.Кореи.
-
Warhead
-
-
- Повідомлень: 732
- З нами з: 26.10.12
- Подякував: 347 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 кві, 2013 16:22
держи вора....любой банк, дабы не отдавать реф, не расчитываться по кред.обязателсьвам "сложит ручки".
-
Dzimit
-
-
- Повідомлень: 81
- З нами з: 02.11.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 кві, 2013 16:25
serg_sk Правильно рассуждаешь, дорогой. Отдали тыщу, а украли девяносто девять тыщ.)))
-
Dzimit
-
-
- Повідомлень: 81
- З нами з: 02.11.12
- Подякував: 4 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 кві, 2013 17:48
ситуация на банковском рынке стабильная Как Захидинкомбанк не отдавал депозиты так и не отдаёт даже не проблемный банк
-
yustask
-
-
- Повідомлень: 631
- З нами з: 13.02.09
- Подякував: 12 раз.
- Подякували: 70 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 10 кві, 2013 17:56
serg_sk написав:хіба ви не чули про таке поняття, як правонаступництво
а хіба ви не чули про таке поняття, як "нульовий варіант", який був підписаний у Бєлавєжской пущє? Хто вам сказав, що Ощадбанк України це правонаступник Ощадбанку УРСР? І покажіть, де тут правонаступництво 
-
chukcha_zanzibar
-
-
- Повідомлень: 62
- З нами з: 21.08.12
- Подякував: 50 раз.
- Подякували: 16 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
700 |
|
|
|
1 |
701 |
|
|
|
2 |
1195 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|