Кличко задекларував 11 тис. грн доходу в Україні і $5 млн -

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #1234>
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 12:07

Кличко задекларував 11 тис. грн доходу в Україні і $5 млн -

Пропонуємо до обговорення:
Його декларація про доходи опублікована у парламентській газеті "Голос України"

Дивися повний текст Кличко задекларував 11 тис. грн доходу в Україні і $5 млн - у Німеччині.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101031
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 12:07

О! ещё один "пёдриот нэньки", но как налоги платить и деньги хранить - так за бугром.
sb_sb
 
Заблокований
Повідомлень: 281
З нами з: 16.07.10
Подякував: 3 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 12:33

Re: Кличко задекларував 11 тис. грн доходу в Україні і $5 мл

Я конечно патриот Украины (пока еще), но в данной ситуации (при всех этих варварских процессах в нашей стране) тоже не хранил бы деньги в Украине.
Sensey
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 12:43

а говорили - голова отбита... соображает:)
Valois
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1192
З нами з: 12.12.12
Подякував: 520 раз.
Подякували: 254 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 12:47

ага и Кличко сделал правильно, согласен что только не в Украине хранить деньги но, Кличко и депутат и борется за благосостояние Украины и украинцев, только борется за наш счет и орет держи вора а, сам чем лучше?
matua83
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 12:47

[quote="1721283:sb_sb"]О! ещё один "пёдриот нэньки", но как налоги

где получил доход, там и задекларировал
unrokan_pff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 12:48

чего вы докопались, я за него голосую :)
sladkoff
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:01

sb_sb
Так он и заплатит или уже заплптил налоги с тех денег, что ему удалось заработать в Украине.
Даст ему наша Украина заработать здесь 40 млн. грн., он и налоги здесь заплатит.
Чего вам ещё не ясно?
Rainbow
 
Повідомлень: 3328
З нами з: 23.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:20

  Rainbow написав:Чего вам ещё не ясно?


Не ясно получил он индивидуальную лицензию НБУ на открытие счета в зарубежном банке иль втихаря закон нарушает? Это к тому, что лично мне не ясно.
Gebels
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1297
З нами з: 09.02.09
Подякував: 14 раз.
Подякували: 76 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 30 кві, 2013 13:31

Gebels
какой закон, что это?
Rainbow
 
Повідомлень: 3328
З нами з: 23.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
 
  #1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 383
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:12
moveton
1 1885
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 08:19
ludasavkiv
1 563
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 тра, 2026 06:23
o_dzenin
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама