|
Кличко задекларував 11 тис. грн доходу в Україні і $5 млн - |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Вів 30 кві, 2013 12:07
Пропонуємо до обговорення: Його декларація про доходи опублікована у парламентській газеті "Голос України"
Дивися повний текст Кличко задекларував 11 тис. грн доходу в Україні і $5 млн - у Німеччині.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 100999
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 12:07
О! ещё один "пёдриот нэньки", но как налоги платить и деньги хранить - так за бугром.
-
sb_sb
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 281
- З нами з: 16.07.10
- Подякував: 3 раз.
- Подякували: 91 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 12:33
Я конечно патриот Украины (пока еще), но в данной ситуации (при всех этих варварских процессах в нашей стране) тоже не хранил бы деньги в Украине.
-
Sensey
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 12:43
а говорили - голова отбита... соображает:)
-
Valois
-
-
- Повідомлень: 1192
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 520 раз.
- Подякували: 254 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 12:47
ага и Кличко сделал правильно, согласен что только не в Украине хранить деньги но, Кличко и депутат и борется за благосостояние Украины и украинцев, только борется за наш счет и орет держи вора а, сам чем лучше?
-
matua83
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 12:47
[quote="1721283:sb_sb"]О! ещё один "пёдриот нэньки", но как налоги
где получил доход, там и задекларировал
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 12:48
чего вы докопались, я за него голосую :)
-
sladkoff
-
-
-
-
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:01
sb_sb Так он и заплатит или уже заплптил налоги с тех денег, что ему удалось заработать в Украине. Даст ему наша Украина заработать здесь 40 млн. грн., он и налоги здесь заплатит. Чего вам ещё не ясно?
-
Rainbow
-
-
- Повідомлень: 3328
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:20
Rainbow написав:Чего вам ещё не ясно?
Не ясно получил он индивидуальную лицензию НБУ на открытие счета в зарубежном банке иль втихаря закон нарушает? Это к тому, что лично мне не ясно.
-
Gebels
-
-
- Повідомлень: 1297
- З нами з: 09.02.09
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 76 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Вів 30 кві, 2013 13:31
Gebels какой закон, что это?
-
Rainbow
-
-
- Повідомлень: 3328
- З нами з: 23.09.12
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 625 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
943 |
|
|
|
1 |
405 |
|
|
|
1 |
708 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|