Samsung випробувала зв'язок п'ятого покоління - 5G

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2013 09:33

Samsung випробувала зв'язок п'ятого покоління - 5G

Пропонуємо до обговорення:
Південнокорейська корпорація Samsung провела випробування технології бездротової передачі даних п'ятого покоління

Дивися повний текст Samsung випробувала зв'язок п'ятого покоління - 5G.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101008
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2013 09:33

Тут про нормальний 3G мрієш хоча б... Що за країна...
apyvovar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 119
З нами з: 24.04.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 14 тра, 2013 11:14

apyvovar мобильная связь может исчерпать себя, как только города будут "покрыты" сетью доступных wifi =)
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4214
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 447 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 13:11

Когда в мире запустят 10G, тогда у нас возможно будет норм 4G :)
У нас в Киеве по кабелю не всегда качественный интернет предоставляют, а тут мобильный интернет захотели...
shreader
 
Повідомлень: 109
З нами з: 13.01.11
Подякував: 4 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 14:17

  shreader написав:Когда в мире запустят 10G, тогда у нас возможно будет норм 4G :)
У нас в Киеве по кабелю не всегда качественный интернет предоставляют, а тут мобильный интернет захотели...


вот по кабелю, кстати, вполне нормальный инет. в киеве, по крайней мере.
sterva
 
Повідомлень: 236
З нами з: 15.12.10
Подякував: 96 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 14:22

  sterva написав:
  shreader написав:Когда в мире запустят 10G, тогда у нас возможно будет норм 4G :)
У нас в Киеве по кабелю не всегда качественный интернет предоставляют, а тут мобильный интернет захотели...


вот по кабелю, кстати, вполне нормальный инет. в киеве, по крайней мере.

Наверно на уровне корейского 4G наше оптоволокто:)
shreader
 
Повідомлень: 109
З нами з: 13.01.11
Подякував: 4 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 14:32

  shreader написав:
  sterva написав:
  shreader написав:Когда в мире запустят 10G, тогда у нас возможно будет норм 4G :)
У нас в Киеве по кабелю не всегда качественный интернет предоставляют, а тут мобильный интернет захотели...


вот по кабелю, кстати, вполне нормальный инет. в киеве, по крайней мере.

Наверно на уровне корейского 4G наше оптоволокто:)


возможно, но на одном российском форуме как то народ выкладывал скриншоты спидтест.нет из москвы. ни у кого больше 40 мбит небыло. у меня показало больше 80ти.. так что смотря с чем сравнивать. для дома по нынешним временам достаточно полноценных 100мбит, которые есть везде ценой до 100 грн мес
sterva
 
Повідомлень: 236
З нами з: 15.12.10
Подякував: 96 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 17:42

Еще помнится Dial-up с занятым телефоном, а тут уже 5G.Век информатизации, только успевай...
Bot4Youbiz
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 696
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 тра, 2026 01:46
panchukoleksandr861
1 578
Переглянути останнє повідомлення
Чет 09 кві, 2026 06:08
at31st666
Samsung готує випуск Galaxy S24 Ultra
R2 » П'ят 10 жов, 2025 14:07
5 1725
Переглянути останнє повідомлення
Нед 12 жов, 2025 01:35
dushyn_sergei
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама