Київські продавці різко підняли ціни на м'ясо - воно водорож

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 09:54

Київські продавці різко підняли ціни на м'ясо - воно водорож

Пропонуємо до обговорення:
Київські продавці підняли ціну на м'ясо

Дивися повний текст Київські продавці різко підняли ціни на м'ясо - воно водорожчало на 15-20 грн.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101005
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 09:54

А ось тут кажуть, що ціни виробників (на молоко) втричі нижче

http://фор-юа.com/economics/2013/04/23/103433.html

Невже finance.ua завжди бреше?
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 09:55

оно и потом не подешевеет, у нас становится традицией все, что повышается, практически не понижается, вот она реальность инфляции )
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 09:57

Re: Київські продавці різко підняли ціни на м'ясо - воно вод

По "канонам" "Госпидара" и Пейсателя- сие явление- дефляция.. ( Чивакуню прошу не путать сей термин с дефлорацией")
Maleficarum
 
Повідомлень: 20297
З нами з: 08.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2588 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 10:06

Главное, что по данным госкомстата инфляция в стране около 0%, а что цены при этом растут не страшно. Так и ВВП в стране, благодаря этому, не падает, так как обьем номинального ВВП такой же, как и прошлом году, а реальный ВВП в % равен в таком случае 1(при равенстве номинальных ВВП)-инфляция. А если инфляция вдруг возрастет, а номинальный ВВП так и не изменится, что тогда, считать что в стране обвал? А так - все правильно - цены растут, инфляция 0, рост ВВП около 0.
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 10:32

А чому БУХЛО не дорожчає "через попит, що сильно виріс під час тривалих травневих свят."?
dgeymsbond
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 10:34

шашлычники пузырь дуют. скоро обвал! :mrgreen:
sterva
 
Повідомлень: 236
З нами з: 15.12.10
Подякував: 96 раз.
Подякували: 44 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 11:24

  sterva написав:шашлычники пузырь дуют. скоро обвал!

10 баллов
laa1999
 
Повідомлень: 3016
З нами з: 10.06.08
Подякував: 2 раз.
Подякували: 568 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 11:46

В городе, где я живу, есть магазин продукции из Батькостана. Сегодня с удивлением обнаружил, что 1 литр Батькостановского молока стоит в этом магазине 8 грн. + достаточно удобная упаковка. Дегустация показала хорошие вкусовые качества. Цены на 900 грамм отечественного молока известны всем... Уже есть упаковки по 890 грамм...
skazkaMKua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 524
З нами з: 04.12.11
Подякував: 16 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 15 тра, 2013 14:36

Вот оно - покращення! Фраза на три слова, а какой смысл!
Artist
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 05.12.08
Подякував: 8 раз.
Подякували: 360 раз.
 
Профіль
 
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 310
Переглянути останнє повідомлення
Сер 03 чер, 2026 08:30
bekarevich_ms
4 1276
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
1 1463
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 20 бер, 2026 06:47
jordisson22
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама