Ernst&Young: інвестори будуть і далі втікати з України

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 16:06

Ernst&Young: інвестори будуть і далі втікати з України

Пропонуємо до обговорення:
Це обумовлено нестабільним політичним середовищем, низьким рівнем прозорості правової системи, а також загальним спадом економіки

Дивися повний текст Ernst&Young: інвестори будуть і далі втікати з України.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101019
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 16:06

условия созданы так, чтобы вести бизнес тут можно было только через заграницу.
Vecher
 
Повідомлень: 343
З нами з: 07.12.09
Подякував: 39 раз.
Подякували: 23 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 17:12

а зачем реальным инвесторам украина вообще здалась? чтоб вбухать сюда бабло и больше не смочь его отсюдава вытянуть...
cellar
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4059
З нами з: 09.04.10
Подякував: 455 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 18:58

Зачем эти инвесторы вообще нужны? Я где то здесь экспертов читал, так говорят что своё собственное население миллиарды-триллиарды долларов в банки начали сносить. Справимся за счёт внутреннего инвестирования.
Jack
 
Повідомлень: 1308
З нами з: 21.06.12
Подякував: 128 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 19:30

поскольку бизнес ведется из верховной рады, пора уже открыть доступ иностранным инвесторам и туда, пусть создадут партию, выкупят все места и внедряют европейские ценности на украинской земле. глядишь и реформы заработают, да и другие работать начнут.
asdrud
 
Повідомлень: 75
З нами з: 11.02.11
Подякував: 0 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 20 тра, 2013 20:54

Ernst&Young: інвестори будуть і далі втікати з України


Надо их на тамможне ловить и депортировать по закону.
Изя Гуд
 
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 тра, 2013 15:05

  Изя Гуд написав:
Ernst&Young: інвестори будуть і далі втікати з України


Надо их на таможне ловить и депортировать по закону.


Ага, с принудительной конфискацией честно наинвестированного… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
B_O_S
Аватар користувача
 
Повідомлень: 173
З нами з: 25.07.12
Подякував: 38 раз.
Подякували: 37 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 280
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 09:23
R2
1 172
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 1682
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 07:03
Ой+
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама