Про це йшлося у Страсбурзі на слуханнях комітету з питань закордонних справ Європарламенту
Дивися повний текст Євродепутат про асоціацію з Україною: якщо не цього року, то не підпишемо ще 100 років.
|
|
Євродепутат про асоціацію з Україною: якщо не цього року, тоПропонуємо до обговорення:
Дивися повний текст Євродепутат про асоціацію з Україною: якщо не цього року, то не підпишемо ще 100 років. тогда подпишем со старшим братом ! Русь !! Православие !! Нато - нет !!!
Выбирай а то проиграешь! Или он имел ввиду что Европа развалится и тогда раньше чем через 100 лет ничего не получится?
Re: Євродепутат про асоціацію з Україною: якщо не цього рокуЭто что? Вопль отчаянья? Да хоть через тысячу стопяцот.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||