ГТС продадуть Росії за $5 млрд і газову знижку, - аналітик

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2013 13:38

ГТС продадуть Росії за $5 млрд і газову знижку, - аналітик

Пропонуємо до обговорення:
ГТС продадуть Росії за $5 млрд і газову знижку, - аналітик

Дивися повний текст ГТС продадуть Росії за $5 млрд і газову знижку, - аналітик.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101004
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2013 13:38

Якщо це правда, то строк на кий буде розповсюджуватися знижка і буде тим терміном, на який нинішня влада буде намагатися залишитись.
daonet
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 278
З нами з: 30.12.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2013 14:27

вообщето они хотят остаться навсегда у власти а в стране с процветающим алкоголизмом и слабоумием это не сложно )
vidima
 
Заблокований
Повідомлень: 1614
З нами з: 14.04.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2013 14:30

І як завжди 5 млрд раптом підуть в оплату нових боргів, які невідомо як намалювались. Пересічним даунбасівцям, які так ратували за саюз с расєєй і партію гібонів залишиться ще більше вугля копати щоб забезпечити щоденну потребу в їжі та напоях.
alibabator
 
Повідомлень: 819
З нами з: 05.12.12
Подякував: 24 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2013 15:37

Re: ГТС продадуть Росії за $5 млрд і газову знижку, - аналіт

Однак для влади це питання зараз має другорядне значення. На першому місці – вибори президента в 2015 році.

“Основним політичним наслідком можливого продажу ГТС Росії є отримання достатнього валютного ресурсу для втримання стабільності гривні і демонстрації економічного процвітання напередодні президентських виборів. Також дуже ймовірно, що продаж ГТС відкриє шлях для підписання договору з МВФ без підняття тарифів на газ і виконання інших болючих вимог фонду”, – підкреслює аналітик.

Аналітика явно звуть кеп О :D :lol: :wink:
chipmunk
 
Повідомлень: 9076
З нами з: 15.04.09
Подякував: 578 раз.
Подякували: 590 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2013 15:47

За 7 ярдов продать трубу, плата за транзит газа по которой 3-4 ярда в год, ментам и чинушам на деребан до марта 2015-го? Пора выходить!
hxbbgaf
 
Повідомлень: 23441
З нами з: 24.08.09
Подякував: 1687 раз.
Подякували: 2400 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2013 16:30

  hxbbgaf написав:За 7 ярдов продать трубу, плата за транзит газа по которой 3-4 ярда в год, ментам и чинушам на деребан до марта 2015-го? Пора выходить!

Выходи и побыстрей, спасай.... Россию!!! При таких убытках она и задорма никому не нужна... ну вот для чего теперь 50% убытков хохлов должны покрывать россияне????????
kubaij
 
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 563
Переглянути останнє повідомлення
Сер 08 кві, 2026 14:29
salvydas
1 2080
Переглянути останнє повідомлення
Суб 28 лют, 2026 05:38
bodia1406
1 6844
Переглянути останнє повідомлення
Пон 20 жов, 2025 12:11
anton_vasiliiev7
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама