Депутат пропонує саджати на 7 років за образу української мо
+ Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 05 чер, 2013 21:34
Пропонуємо до обговорення:
У Раді пропонують саджати на 7 років за образу української мови
Дивися повний текст
Депутат пропонує саджати на 7 років за образу української мови .
R2
Робот новин
Повідомлень: 101003
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
Профіль
Додано: Сер 05 чер, 2013 21:34
Тогда азирова нужно посадить
delicious
Повідомлень: 4598
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
Профіль
Додано: Сер 05 чер, 2013 21:58
Давно пора принимать такой закон + Уважение флага и других государственных ценностей. Слава Украине !!! Слава Героям !!!
anton_gms
Повідомлень: 963
З нами з: 23.01.13
Подякував: 5 раз.
Подякували: 157 раз.
Профіль
Додано: Сер 05 чер, 2013 22:14
Депутат предлагает сажать на 7 лет за оскорбление украинского языка Несколько моих постов были удалены, на вопрос "почему?", был ответ "офтоп"... по-моему эта тема как раз и есть полный офтоп на финансовом форуме
Востаннє редагувалось
aleksalt в Сер 05 чер, 2013 22:44, всього редагувалось 1 раз.
aleksalt
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
Профіль
Додано: Сер 05 чер, 2013 22:39
anton_gms «Translate Ukraine, translate Ukraine, please. My state native language is Ukraine. Do you understand me?»
http://blogs.korrespondent.net/users/bl ... hiy/a85598
peppermail
Повідомлень: 1323
З нами з: 18.11.08
Подякував: 60 раз.
Подякували: 229 раз.
Профіль
Додано: Сер 05 чер, 2013 22:47
Тролить такую тему много ума не надо, а разбираться в ценностях украинской нации требует хотя бы минимального интеллекта.
anton_gms
Повідомлень: 963
З нами з: 23.01.13
Подякував: 5 раз.
Подякували: 157 раз.
Профіль
Додано: Сер 05 чер, 2013 22:48
Кто и как не важно. Важно что бы приняли закон.
anton_gms
Повідомлень: 963
З нами з: 23.01.13
Подякував: 5 раз.
Подякували: 157 раз.
Профіль
Додано: Чет 06 чер, 2013 00:53
Забавно, но именно благодаря таким "поклонникам Украины" все больше людей вырабатывают неприязнь ко всему что надо "защищать". Даже ПР нанесла меньше вреда стране - в их лице люди начали еще сильнее не любят всего лишь власть страны а не саму страну. Я уже не говорю про то, что для того чтоб любить страну или ее символы нужно хотя бы чтоб страна к людям не относилась как к рабам. Любовь должна быть обоюдной. С такими темпами - скоро будут предлагать закон против тех, кто с утра не кричит "Слава Украине!".
aga872
Повідомлень: 907
З нами з: 11.10.11
Подякував: 389 раз.
Подякували: 164 раз.
Профіль
Додано: Чет 06 чер, 2013 06:44
А за оскорбление пророка Мухаммеда - депутат предлагает четвертовать.
Изя Гуд
Додано: Чет 06 чер, 2013 07:35
anton_gms написав:Давно пора принимать такой закон + Уважение флага и
других государственных ценностей .
Слава Украине !!! Слава Героям !!!
Другие государственные ценности это депутаты с чиновниками, дайшниками и т.п. что-ли?
omontana
Заблокований
Повідомлень: 2896
З нами з: 03.08.09
Подякував: 182 раз.
Подякували: 512 раз.
Профіль
+ Додати тему
Відповісти на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_ ,
Модератор
Схожі теми
1
672
5
1387
1
483
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень