Банкам можуть дозволити продавати заставне майно без аукціон

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Нед 09 чер, 2013 16:50

Банкам можуть дозволити продавати заставне майно без аукціон

Пропонуємо до обговорення:
Банкам можуть дозволити продавати заставне майно без аукціонів

Дивися повний текст Банкам можуть дозволити продавати заставне майно без аукціонів.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101029
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 09 чер, 2013 16:50

Будут продавать своим за 3 копейки.
bilbao
 
Повідомлень: 601
З нами з: 24.09.10
Подякував: 22 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 09 чер, 2013 16:58

Ещё ОДИН НАДЁЖНЫЙ СПОСОБ ГРАБИТЬ НАСЕЛЕНИЕ, не потому ли что янычар-меньший владелец банка. Теперь главное "УТОПИТЬ" кто взял кредит, и по-тихому, по-дешёвке, продать для своих, "донецких". С..., что сказать.
skodnik2011
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11
З нами з: 16.04.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 09 чер, 2013 17:17

А нефиг кредиты брать в банке. Буратинам хороший урок.
azef.il
 
Повідомлень: 151
З нами з: 18.12.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 09 чер, 2013 17:22

  R2 написав:Пропонуємо до обговорення:
Банкам можуть дозволити продавати заставне майно без аукціонів

Дивися повний текст Банкам можуть дозволити продавати заставне майно без аукціонів.


И в правду , этот процесс будет намного "прозрачнее " теперь , идем ПРавильным путем .
Incisio
 
Повідомлень: 315
З нами з: 22.09.12
Подякував: 64 раз.
Подякували: 54 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 09 чер, 2013 19:22

azef.il
Респект!!!
Серж777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 579
З нами з: 12.08.12
Подякував: 14 раз.
Подякували: 74 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 09 чер, 2013 20:05

Цэ покращення!
vicpc
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1084
З нами з: 11.10.09
Подякував: 6 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 09 чер, 2013 20:10

Без исполнительной службы заёмщику можно будет быстрее и дешевле выкупить свой же залог, или перекредитоваться.
dndz
 
 
 
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2013 08:35

В штатах не заплатил вовремя за дом....три предупреждения...и вали на улицу....а у нас тянут за уши....вон в моем доме живут всякие нерадивые плательщики...в собственности 3-х комнатные квартиры (дело в киеве происходит,рыночной стоимостью по 70-80 тыс у.е)..а за хату по 5 лет не платят ( списки вывешивает ЖЕК...задолженность до 100 тыс.грн) а их выселить не могут.Надо приучать жить по средствам людей.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38865
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
 
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Пон 10 чер, 2013 08:37

а что,неплохо: взял клиент кредит под залог своего жилья, платил 5 лет и 5 осталось, случилось горе изза Покращень работы лишился и через некоторое время реализовали его квартиру за остаточную стоимость неведомо кому и когда...
brokerbaners
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1891
З нами з: 12.12.12
Подякував: 155 раз.
Подякували: 158 раз.
 
Профіль
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 878
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 чер, 2026 12:33
mc_im409
1 598
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 чер, 2026 11:26
exdorados
4 1774
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 тра, 2026 17:01
vt313
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron