|
Банкам можуть дозволити продавати заставне майно без аукціон |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Нед 09 чер, 2013 16:50
Пропонуємо до обговорення: Банкам можуть дозволити продавати заставне майно без аукціонів
Дивися повний текст Банкам можуть дозволити продавати заставне майно без аукціонів.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 09 чер, 2013 16:50
Будут продавать своим за 3 копейки.
-
bilbao
-
-
- Повідомлень: 601
- З нами з: 24.09.10
- Подякував: 22 раз.
- Подякували: 50 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 09 чер, 2013 16:58
Ещё ОДИН НАДЁЖНЫЙ СПОСОБ ГРАБИТЬ НАСЕЛЕНИЕ, не потому ли что янычар-меньший владелец банка. Теперь главное "УТОПИТЬ" кто взял кредит, и по-тихому, по-дешёвке, продать для своих, "донецких". С..., что сказать.
-
skodnik2011
-
-
- Повідомлень: 11
- З нами з: 16.04.13
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 1 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 09 чер, 2013 17:17
А нефиг кредиты брать в банке. Буратинам хороший урок.
-
azef.il
-
-
- Повідомлень: 151
- З нами з: 18.12.08
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 19 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 09 чер, 2013 17:22
И в правду , этот процесс будет намного "прозрачнее " теперь , идем ПРавильным путем .
-
Incisio
-
-
- Повідомлень: 315
- З нами з: 22.09.12
- Подякував: 64 раз.
- Подякували: 54 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 09 чер, 2013 19:22
azef.il Респект!!!
-
Серж777
-
-
- Повідомлень: 579
- З нами з: 12.08.12
- Подякував: 14 раз.
- Подякували: 74 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 09 чер, 2013 20:05
Цэ покращення!
-
vicpc
-
-
- Повідомлень: 1084
- З нами з: 11.10.09
- Подякував: 6 раз.
- Подякували: 67 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Нед 09 чер, 2013 20:10
Без исполнительной службы заёмщику можно будет быстрее и дешевле выкупить свой же залог, или перекредитоваться.
-
dndz
-
-
-
-
-
-
Додано: Пон 10 чер, 2013 08:35
В штатах не заплатил вовремя за дом....три предупреждения...и вали на улицу....а у нас тянут за уши....вон в моем доме живут всякие нерадивые плательщики...в собственности 3-х комнатные квартиры (дело в киеве происходит,рыночной стоимостью по 70-80 тыс у.е)..а за хату по 5 лет не платят ( списки вывешивает ЖЕК...задолженность до 100 тыс.грн) а их выселить не могут.Надо приучать жить по средствам людей.
-
Evgeny
-
1
- Форумчанин року
-
- Повідомлень: 38865
- З нами з: 03.10.11
- Подякував: 3750 раз.
- Подякували: 11991 раз.
-
-
Профіль
-
-
52
27
2
2
Додано: Пон 10 чер, 2013 08:37
а что,неплохо: взял клиент кредит под залог своего жилья, платил 5 лет и 5 осталось, случилось горе изза Покращень работы лишился и через некоторое время реализовали его квартиру за остаточную стоимость неведомо кому и когда...
-
brokerbaners
-
-
- Повідомлень: 1891
- З нами з: 12.12.12
- Подякував: 155 раз.
- Подякували: 158 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
3 |
901 |
|
|
|
1 |
627 |
|
|
|
4 |
1793 |
П'ят 29 тра, 2026 17:01 vt313
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|